USB kintamosios srovės adapteris su keturiais prievadais vaizdai
USB kintamosios srovės adapteris su keturiais prievadais vaizdai

Funkcijos

Įkraukite keturis įrenginius vienu metu

Šis USB kintamosios srovės adapteris turi keturis prievadus, tad galite krauti keturis įrenginius vienu metu. Tai puikus sprendimas šeimoms, naudojančioms daug įrenginių, arba keliautojams, kai reikia įkrauti kelis įrenginius vienu metu.

6,0 A bendroji išvestis užtikrina greitą įkrovimą 

Vieno prievado išvestis yra 2,4 A, todėl įkraunama penkis kartus greičiau nei įprastais kintamosios srovės adapteriais – tai ypač aktualu įkraunant didesnius įrenginius, pvz., planšetinius kompiuterius. Naudojant kitus tris prievadus, įrenginius galima krauti iki trijų kartų greičiau nei įprastais kintamosios srovės adapteriais.

„Sony“ saugus įkrovimas

Mūsų nešiojamasis kroviklis pasižymi karščiui atsparia konstrukcija ir išmanaus energijos valdymo technologija – tai užtikrina saugų ir patikimą veikimą naudojant pakartotinai.

Itin patvarus

Kokybiškos medžiagos užtikrina patvarumą, saugumą ir patikimą veikimą. Bandymais įrodyta, kad atlaiko daugiau kaip 5 000 USB laido prijungimų ir 3 000 prijungimų prie maitinimo lizdo.

100 V–240 V įtampa, naudojama visame pasaulyje

Puikiai tinka kelionėms: suderinama su 100 V–240 V, todėl savo įrenginius galėsite įkrauti bet kokioje pasaulio vietoje.

Galima naudoti su USB įrenginiais

Galite įkrauti ne tik išmaniuosius telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius, fotoaparatus ir kitus įrenginius su USB jungtimi.

Specifikacijos
Naudodami šį USB kintamosios srovės adapterį su keturiais A tipo USB prievadais ir laidu, greitai ir efektyviai įkraukite nešiojamuosius kroviklius, planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus.
  • Rekomenduojama naudoti su „Sony“ nešiojamaisiais krovikliais, kuriuose yra A tipo USB jungtis

  • 5 V, 6 A (bendroji) išvestis užtikrina greitą įkrovimą

  • Keturi A tipo USB prievadai, skirti keturiems USB įrenginiams krauti vienu metu

  • 1 m (40 col.) arba 50 cm (20 col.) ilgio maitinimo laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka