Immagine di E 70-350 F4.5-6.3 G OSS
Immagine di E 70-350 F4.5-6.3 G OSS
Immagine di E 70-350 F4.5-6.3 G OSS
A tipo objektyvo adapteris E tipo fotoaparatams

Kompaktiškas, elegantiškas, cilindrinis objektyvo adapteris, leidžianti A tipo tvirtinimo objektyvų naudotojams naudotis išskirtinėmis AF savybėmis, kurias teikia naujausi fotoaparatų su E tipo tvirtinimo jungtimi korpusai.

Vaizdo pavyzdys
E tipo židinio plokšt. fazės aptikimo AF A tipo SSM, SAM objektyvams

Adapteris leidžia naudoti A tipo SSM (ultragarso bangų variklio) ir SAM (tolygaus aut. fokusavimo variklio) objektyvus naudoti su naujausiais E tipo korpusais, visiškai palaikant plačios židinio plokštumo fazės aptikimo AF, įskaitant objekto aptikimo funkcijas: akių aptikimo AF realiuoju laiku (žmonių ir gyvūnų), sekimą realiuoju laiku ir kt. Daugiau apie suderinamus korpusus ir objektyvus žr. „Suderinamumas“.

Vaizdo pavyzdys
AF/AE sekimas iki 11 kadr./sek. SSM, SAM objektyvuose

Naudojant su naujausiais E tipo tvirtinimo korpusais, šis adapteris leidžia suderinti A tipo tvirtinimo SSM ir SAM objektyvus su AF/AE sekimu E tipo tvirtinimo korpusuose, net nepertraukiamai fiksuojant iki 11 kadr./sek.. Daugiau apie suderinamus korpusus ir objektyvus žr. „Suderinamumas“.

Naudojimo vaizdas
Tikslus AF ir AF/AE sekimas SSM, SAM ir bemotoriuose objektyvuose

LA-EA5 palaiko visus A tipo objektyvus, įskaitant „Sonnar T“* 135 mm F1,8 ZA ir „Plannar T“* 85 mm F1,4 ZA, kurie neturi vidinių variklių. Visiškai palaikomos židinio plokštumo fazės aptikimo AF, akių aptikimo AF realiuoju laiku (žmonių ir gyvūnų), sekimo realiuoju laiku ir nepertraukiamo AF / AE sekimo iki 11 kadr./sek. funkcijos. Daugiau apie suderinamus korpusus ir objektyvus žr. „Suderinamumas“.

Naudojimo vaizdas
Kompaktiška cilindrinė konstrukcija ir patogus valdymas

Naujas kompaktiškas AF įtaisas ir diafragmos įtaisas telpa stilingame, aukštos kokybės cilindriniame tvirtinimo adapteryje. Adapteris atitinka A tipo tvirtinimo objektyvą, todėl niekas neišsikiša iš po laikiklio, naudojant kompaktiškame E tipo tvirtinimo korpuse, todėl fotoaparatą pritvirtinus ant vertikalios rankenėlės užtikrinamas patogus laikymas ir valdymas.

LA-EA5 35 mm viso kadro A tvirtinimo adapterio suderinamumas

Kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą, kad veiktų visos funkcijos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Matmenys (skersmuo x ilgis): maždaug 66,0 x 31,7 mm ( 2 5/8 x 1 1/4 col. )

  • Svoris: maždaug 88 g (3,10 unc.)

  • Informacija apie suderinamumą: Eiti į pagalbos puslapį

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje

Apžvalgos

Vartotojai sako