Didelės galios jūrinis „Bluetooth®“ imtuvas vaizdai
Didelės galios jūrinis „Bluetooth®“ imtuvas vaizdai
Didelės galios jūrinis „Bluetooth®“ imtuvas vaizdai
Didelės galios jūrinis „Bluetooth®“ imtuvas vaizdai
Didelės galios jūrinis „Bluetooth®“ imtuvas vaizdai
4 x 100 W galia, kur bebūtumėte

Mėgaukitės giliu, švariu garsu iš galingo stiprintuvo su 2 omų garsiakalbio apkrovos galimybe, nesvarbu, ar plaukiojate jūroje, ar leidžiatės į nuotykius bekele. Stiprintuvas pasižymi antikorozine danga ir UV spinduliams atsparia apdaila, o naujai pridėtoje atsarginėje atmintyje įrašomos pasirinktinės išankstinės nuostatos ir nustatymai, o tam nereikalingas nuolatinis maitinimo tiekimas; taigi, kai būsite pasirengę kitam nuotykiui, jūsų muzika bus taip pat. 

4x100 w
Galingas stiprintuvas perteikia sodrų, aiškų garsą

Keturių kanalų stiprintuvas suteikia integruotą galią, kurią anksčiau būdavo galima pasiekti tik išoriniais stiprintuvais. 

pasiruošę saulei
Pritaikyta saulei ir drėgmei

UV spinduliams atspari apdaila atlaiko skaisčią saulę, o korozijai atspari danga nenublunka ir nesutrūkinėja net veikiama druskingo jūros oro.

„Music Center“ logotipas
Tinkinkite ir valdykite išmaniuoju telefonu 

Suderinkite savo medijos imtuvą ir išmanųjį telefoną, naudodami galvos įrenginio valdymą pasirinktomis programėlėmis, lengvai nustatykite ir tinkinkite automobilio garso sistemą tiesiai savo išmaniajame telefone. 

Prijunkite dvigubai daugiau

Susiekite vieną „Bluetooth®“ telefoną, kad pasiektumėte navigacijos, muzikos atkūrimo ir ryšio funkcijas. Antrą telefoną galite prijungti, jei norite skambinti ar priimti skambučius laisvomis rankomis.

Valdymo balsu piktograma
Valdymas balsu naudojant „Android™“

Naudokitės valdymo balsu funkcija, kad gautumėte nurodymus, siųstumėte žinutes ir leistumėte garso įrašus „Android™“ išmaniuoju telefonu.

Mikrofono piktograma
Pasiimkite „Siri“ į jūrą

Prijunkite „iOS“ įrenginį, kad naudodami „Siri Eyes Free“ galėtumėte valdyti muziką, navigaciją, žinučių siuntimą ir kt.

Valdykite savo kelionę 

Naudokitės išmaniojo telefono funkcijomis nenuleisdami akių nuo kelionės tikslo. Valdymas balsu suteikia galimybę valdyti muziką, gauti navigacijos nurodymus realiuoju laiku ir bendrauti su kontaktais – visa tai balso komandomis. 

4 x 100 W galia ir
nepriekaištinga garso kokybė

Integruotas D klasės stiprintuvas suteikia daugybę galios, o trukdžiai yra minimalūs, todėl net visu garsumu sklindantis garsas yra itin aiškus.

„DSX-M80“ viršus
Tobulybės siekio rezultatas

Elektros instaliacija ir komponentai kruopščiai išdėstyti taip, kad elektros energija būtų perduodama itin efektyviai, o triukšmas būtų kuo mažesnis.

„DSX-M80“ detalė
Tiksliai apgalvota maitinimo bloko vieta

Maitinimo bloką įstačius arti įvesties ir stiprintuvo, sumažinamas energijos nuotolis, o elektrolito kondensatoriai užtikrina tikslius, galingus žemuosius tonus.

„DSX-M80“ ventiliacija
Vėdinimo radiatorius

Didžiulis aušinimo radiatorius su optimalios konstrukcijos sparnelių struktūra užtikrina efektyvų vėdinimą, neleisiantį perkaisti.

Klausykite muzikos taip, kaip jums patinka

Naudodamiesi įvairiomis tinkinimo parinktimis galite priderinti garso patirtį pagal savo poreikius. Turėdami „Subwoofer Direct“ ir 2 omų garsiakalbio apkrovos parinktį, žemųjų dažnių garsiakalbį galite prijungti tiesiai prie įmontuoto D klasės stiprintuvo kartu su keletu garsiakalbių, kad mėgautumėtės sodriu, visą erdvę užpildančiu garsu.

Klausykite garsų taip, kaip norite jūs
su „Sony | Music Center“ 

Programėlė „Sony | Music Center“ išmaniesiems telefonams sujungia jūsų garso sistemą su išmaniuoju telefonu, suteikdama galimybę valdyti pagrindinio įrenginio šaltinius ir kai kurias programėles išmaniuoju telefonu. Pasiekiami įvairūs nuotoliniai nustatymai, įskaitant garsumą, balansą, priekio-galo balansą, „EXTRA BASS™“ ir 10 juostų vienodintuvą bei apšvietimo, sėdynės padėties žemųjų dažnių garsiakalbio nustatymą. Su „Advanced Car Audio Setting“ priedu, taip pat galima naudotis papildomais valdikliais išsamiam garso tinkinimui. 

Šviesos bangos, sinchroniškos su ritmu 

Rinkitės iš 35 000 spalvų, kad dviejų zonų apšvietimą nustatytumėte pagal savo nuotaiką. Prasidėjus muzikai, šviesos LED ekrane pulsuoja pagal dainos ritmą.

Vairo piktograma
Atsarg. atmintis

Išsaugokite savo tinkinimus. Net kai nėra nuolatinio maitinimo tiekimo, galite išsaugoti garso nustatymus, iš anksto nustatytas radijo stotis, „Bluetooth®“ jungtis, vairo tinkinimą ir dar daugiau.

FLAC logotipas
Leiskite FLAC failus

Suderinama su FLAC, todėl galėsite leisti nesuprastėjusios kokybės garso failus ir mėgautis kiekvienu muzikos niuansu. 

Techniniai duomenys ir funkcijos

Mėgaukitės sodriu, švariu garsu, kurį užtikrins galingas stiprintuvas su 2 omų apkrovos parinktimi, nesvarbu, esate jūroje ar keliaujate bekele. Be antikorozinės dangos ir UV spinduliams atsparios apdailos, naujas atsarginis atminties modulis leidžia įrašyti pasirinktinius nustatymus, net kai nėra maitinimo tiekimo; taigi, kad ir kur bekeliautumėte, jūsų muzika bus su jumis.
  • 4 x 100 W maks. (45 W RMS) išvesties galia su 2 omų garsiakalbio apkrovos parinktimi

  • Atsarginėje atmintyje įrašomi jūsų pasirinktiniai nustatymai, kai nėra nenutrūkstamo maitinimo tiekimo

  • Dviguba „Bluetooth®“ jungtis suteikia galimybę vienu metu prijungti du išmaniuosius telefonus

  • Valdymas balsu naudojant „Siri Eyes Free“ ir „Android™“

  • Du USB prievadai leis vienu metu prijungti išmanųjį telefoną ir USB įrenginį

EXTRA BASS
Taip (1,2)
DSO (dinaminė garso scenos valdymo priemonė)
Taip
išvesties galia
4 x 100 W
Išankstinė išvestis
x 3
Žemųjų dažnių išvestis
Taip
AUX
Taip (priekinis)
Atsarg. atmintis
Taip
USB
Taip (priekis + galas)
„Bluetooth®“
Taip
USB laikmenų perdav. protok.
Taip
USB „Android Open Accessory“ protok.
Taip (2.0)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka