Išorinis kišenėje telpantis standusis diskas vaizdai
Išorinis kišenėje telpantis standusis diskas vaizdai
Išorinis kišenėje telpantis standusis diskas vaizdai
Išorinis kišenėje telpantis standusis diskas vaizdai

Funkcijos

Padidinkite perdavimo greitį, naudodami „Data Transfer Accelerator“

Paspartinkite perdavimą, į kompiuterį įdiegę nemokamą programinę įrangą „Data Transfer Accelerator“*. Perdavimo greitis dukart didesnis, kai naudojama USB 2.0, ir triskart didesnis, kai naudojama USB 3.0. Su USB 3.0 duomenis į kompiuterį galite įrašyti iki 5 GB per sekundę greičiu – daugiau nei dešimt kartų greičiau nei su USB 2.0. *„Data Transfer Accelerator“ nepalaiko „Windows 10“.

Atsisiųskite „Data Transfer Accelerator“

Išmanus failų valdymas naudojant „Backup Manager 2“

Programinė įranga „Backup Manager 2“ periodiškai ir automatiškai kuria kompiuterio duomenų atsargines kopijas standžiajame diske. Ji naudoja didėjančią atsarginių kopijų kūrimo sistemą, todėl kuria tik tų failų atsargines kopijas, kurie buvo pakeisti naudotojo nustatytuose stebimuose aplankuose. Be to, net jei išorinis standusis diskas neprijungtas, „Backup Manager 2“ gali laikinai sukurti jūsų kompiuterio duomenų atsargines kopijas debesų saugojimo tarnyboje, pvz., „Dropbox“. *Turėkite omenyje, kad ši programinė įranga suderinama tik su operacinėmis sistemomis „Windows“.

Atsisiųskite „Backup Manager 2“

Paprastas suderinamumas su FAT32 formatavimo programa

Junkite prie senesnių kompiuterių, „PlayStation®3“ ir „Handycam®“ modelių. Standžiojo disko FAT32 formatavimo programa atveria saugojimo parinktis tiems gaminiams, kurie nepalaiko NTFS failų sistemos. Be to, dėl išmaniosios programinės įrangos sąranka nesudėtinga: tiesiog prijunkite ir iškart pradėkite naudotis disku. *Turėkite omenyje, kad per šią procedūrą pašalinami visi standžiojo disko duomenys, įskaitant programinę įrangą, todėl patartina pasidaryti atsargines kopijas.

Atsisiųskite FAT32 formatavimo programą

„Password Protection Manager“ – visapusė apsauga

Naudodamiesi nemokama „Password Protection Manager“ būkite ramūs. Kai aktyvinsite, kaskart prijungę diską prie kompiuterio turėsite įvesti slaptažodį. Slaptažodžiu galite užrakinti tik kai kuriuos skaidinius, o kitus palikti „atvirus“ naudoti laisvai. Be to, 256 bitų AES šifravimas suteiks dar daugiau saugumo.

Atsisiųskite „Password Protection Manager“

Specifikacijos
  • Lengva ir itin plona (12 mm) konstrukcija

  • USB 3.0 sąsaja ir perdavimo sparta iki 5 Gbps

  • Didžiulė 1 TB talpa

  • „Backup Manager 2“ ir kita programinė įranga, kurią galima atsisiųsti

  • Suderinama su „Windows®“ ir „Mac®“

Talpa
1 TB
Disko dydis
2,5 in
Perdavimo greitis
Daug. 5 Gbps (USB 3.0) Daug. 480 Mbps (USB 2.0)
Suderinami įrenginiai
„Windows®“ kompiuteris; „Macintosh®“
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka