Išorinis standusis diskas vaizdai
Išorinis standusis diskas vaizdai
Išorinis standusis diskas vaizdai
Išorinis standusis diskas vaizdai
Išorinis standusis diskas vaizdai
Išorinis standusis diskas vaizdai

Funkcijos

Didelės talpos

Įrašykite iki 2 TB duomenų į kišenėje telpantį įrenginį

Padidinkite perdavimo greitį, naudodami „Data Transfer Accelerator“

Paspartinkite perdavimą naudodami programinę įrangą „Data Transfer Accelerator“, palaikančia maždaug dvigubai spartesnį duomenį perdavimą į išorinį standųjį diską. (*„Data Transfer Accelerator“ nepalaiko „Windows® 10“)

Grakštus dizainas

Kompaktiškas ir stilingas, juodo poliruoto plieno arba sidabro spalvos apdaila

Paprastas suderinamumas su FAT32 formatavimo programa

Junkite prie senesnių kompiuterių, „PlayStation®3“ ir „Handycam®“ modelių. Standžiojo disko FAT32 formatavimo programa atveria saugojimo parinktis tiems gaminiams, kurie nepalaiko NTFS failų sistemos. Be to, dėl išmaniosios programinės įrangos sąranka nesudėtinga: tiesiog prijunkite ir iškart pradėkite naudotis disku. *Turėkite omenyje, kad atliekant šią procedūrą pašalinami visi standžiojo disko duomenys, įskaitant programinę įrangą, todėl patartina sukurti atsarginę kopiją.

„Backup Manager“ – sumanus failų valdymas

Naudodamiesi „Backup Manager“ programine įranga galite lengvai kurti atsargines stalinio ar nešiojamojo kompiuterio duomenų kopijas. Ši programinė įranga atpažįsta failus, kurie buvo neseniai pakeisti ar pridėti, ir perkelia tik juos – taip sutaupysite brangaus laiko.

Specifikacijos
Talpa
2 TB
Prievado tipas
1 kartos USB 3.1 mažoji B jungtis
Perdavimo sparta
Daug. 480 Mb/sek. (USB 2.0), Daug. 5 Gb/sek. (1-os kartos USB 3.1)
Suderinami įrenginiai
„Windows®“ kompiuteris, „Macintosh®“
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka