500 GB

SL-MG5

Kaina nenurodyta

1 TB

SL-M1

Kaina nenurodyta

2 TB

SL-M2

Kaina nenurodyta

Sparti ir tvirta išorinė SSD vaizdai
Sparti ir tvirta išorinė SSD vaizdai
Sparti ir tvirta išorinė SSD vaizdai
Sparti ir tvirta išorinė SSD vaizdai
Profesionalams pritaikytas bekompromisis greitis ir tvirtumas

Mūsų „SL-M“ serijos SSD diskai padės atrasti moderniausias technines savybes

Neįtikėtinai greiti ir tiek pat patvarūs SL-M serijos gaminiai puikiai tinka didelės raiškos nuotraukų kolekcijoms, vaizdo įrašams ir kitam didelio duomenų kiekio multimedijos turiniui saugoti. Duomenys nuskaitomi ir įrašomi iki 1000 MB/s sparta pasitelkiant „NVMe“ technologiją su „SuperSpeed USB“ 10 Gbps („USB 3.2 Gen 2“) sąsaja, todėl galite greičiau atlikti profesionalumo reikalaujančius darbus ir efektyviau kurti atsargines kopijas, dauginti ir redaguoti. Be to, gaminys įvertintas IP67 reitingu ir yra atsparus smūgiams nukritus iš iki 3 metrų aukščio, todėl visą dėmesį galite skirti kūrybiniam procesui ir nesijaudinti dėl brangių duomenų.

Žaibo greičiu atliekamos užduotys viso proceso metu

Greitai įrašykite, redaguokite profesionalų turinį ir kurkite atsargines kopijas studijoje ar keliaudami

Vaizdas, rodantis vyrą, perkeliantį duomenis
Pagreitinkite darbą

Atlikite daugiau per trumpesnį laiką. Itin greita jungtis ir dideli duomenų perdavimo greičiai leidžia sparčiai kurti atsargines kopijas, atlikti patikrinimus ir redaguoti turinį studijoje ir keliaujant. Puikiai tinka dirbant su dideliais failais ar spaudžiant laikui.

Perduokite duomenis nepaprastai sparčiai

Dėl „NVMe SSD“ technologijos ir „SuperSpeed USB“ 10 Gbps („USB 3.2 Gen 2“) sąsajos, SL-M serijos gaminiai nuskaito ir įrašo duomenis iki 1000 MB/s sparta, pakankama našiam darbui. Dėl naujausio SSD valdiklio galėsite kopijuoti didelius failus (1 graf.: 500 GB ir 1000 GB palyginimas) arba perrašyti juos kelis kartus (2 graf.: vidurkio perrašius 1 ir 10 kartų palyginimas) mažiau sulėtėjusia sparta.

Duomenų perdavimas nepaprastai sparčiai
Itin stiprus, tvirtas kaip akmuo 

Patvarumas, kuriuo galite pasitikėti, nesvarbu, kur ir kokiomis sąlygomis dirbate

IP67 atsparumo vandeniui kategorija
IPx7 atsparumas vandeniui 

Pagaminta naudojant įvairius vandeniui ir dulkėms atsparius komponentus, įskaitant USB „Type-C™®“ prievadą, kuris yra atsparus vandeniui net ir be sandarinimo dangtelio, tad SL-M serijos įrenginiai gali išbūti 1 m gylyje po vandeniu iki 30 min.    

IP67 atsparumo dulkėms kategorija
IP6x atsparumas dulkėms

Įrenginys visiškai apsaugotas nuo dulkių, smėlio ir purvo, todėl galite būti tikri, kad jūsų turinys saugus bet kokiomis sąlygomis ir bet kokioje aplinkoje.   

Atsparumas nukritimui iš 3 metrų aukščio
Atsparumas nukritimui iš 3 metrų aukščio

Dėl pažangaus vientiso aliuminio korpuso su įvairiakrypte smūgiams atsparia konstrukcija šie itin tvirti disko įrenginiai gali atlaikyti nukritimą iš 3 metrų aukščio.

Atsparus slėgiui iki 6000 kgf
Atsparus slėgiui iki 6000 kgf

Mūsų SL-M serijos TOUGH specifikacijos diskai sukurti praktiškam naudojimui – jo aliumininis korpusas gali atlaikyti slėgį iki 6000 kgf.

Atsparumas lenkimui iki 2000 kgf
Atsparumas lenkimui iki 2000 kgf

Dėl itin stipraus aliumininio korpuso šie diskai atlaiko tempimą iki 2000 kgf keliaujant ar naudojant fotosesijose užtikrinamas reikiamas tvirtumas.

Ergonomiška konstrukcija

Tvirtas, kompaktiškas ir lengvas – patogu ir paprasta naudoti

Itin patvari, iš vientiso aliuminio 

Pažangus vientiso aliuminio korpusas su įvairiakrypte smūgiams atsparia konstrukcija yra tvirtas ir patvarus, todėl galėsite būti ramūs ir apsaugoti, kad ir ką bedarytumėte. 

Banguotas paviršius – gera išvaizda ir patogumas
Banguotas paviršius – gera išvaizda ir patogumas

Tvirtas banguotas paviršius užtikrina, kad disko įrenginys neslystų jį nešiojant ir tvarkant laidus, ant jo nelieka pirštų atspaudų ir jį lengva rasti krepšyje palietus. 

Aiškiai matomas LED indikatorius
Aiškiai matomas LED indikatorius

LED indikatorius sumaniai įrengtas – jį lengva pamatyti iš viršaus arba iš priekio, todėl greitai patikrinsite maitinimo būseną. 

Pridedami priedai leis lengvai palaikyti tvarką
Pridedami priedai leis lengvai palaikyti tvarką

Pridedamos dvi guminės juostelės ir lipdukų lapai, todėl turite viską, ko reikia turiniui sisteminti.

Atkurkite prarastus duomenis
Atkurkite prarastus duomenis

Kartais gali nepasisekti ir netyčia ištrinsite failus ir nuotraukas. „Memory Card File Rescue“ yra galingas ir paprastas naudoti įrankis, kuris atkuria duomenis. Galima atsisiųsti nemokamai „Sony“ išorinių SSD „SL-M“ serijos klientams.

Laikykite iki 2 TB turinio 

Pasirinktinai 500 GB, 1 TB arba 2 TB talpos saugykla padės išlaikyti vertingus failus saugius ir apsaugotus – tokios talpos pakaks didelės raiškos nuotraukoms, 4K vaizdo įrašams, skaitmeninio turinio projektams ir kitam jūsų turiniui saugoti, redaguoti bei tvarkyti.

Laikykite iki 2 TB turinio

Techniniai duomenys ir funkcijos

Neįtikėtinai sparti ir tvirta išorinė SSD yra puikus sprendimas reikliems fotografams, videografams ir turinio kūrėjams. Iki 1000 MB/s perdavimo sparta vandeniui, dulkėms ir smūgiams atspariame banguotame aliuminio korpuse prisideda prie greitesnės ir saugesnės profesionalios darbo eigos.
  • Itin spartus iki 1000 MB/s duomenų perdavimas (nuskaitant ir įrašant) per „SuperSpeed“ USB 10Gbps (USB 3.2, 2 kartos) (USB „Type-C®“) sąsają

  • Atsparumas vandeniui ir dulkėms (IP67 klasė) bei smūgiams

  • Stilingas ir tvirtas aliuminio korpusas su banguota paviršiaus apdaila

  • Iki 2 TB atminties talpos

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka