Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 148,20

(įsk. PVM)

Rodyti 3 modelius ir kainas

Slėpti 3 modelius ir kainas

240GB

SL-EG2

RMK

€ 148,20

(įsk. PVM)

480GB

SL-EG5

RMK

€ 234,10

(įsk. PVM)

960GB

SL-E1

RMK

€ 461,80

(įsk. PVM)
Išorinis SSD su USB „Type-C™“ vaizdai
Išorinis SSD su USB „Type-C™“ vaizdai

Funkcijos

Pakankamai mažas, todėl jį pasiimsite kaskart išeidami iš namų

Šis stilingas, didelės talpos išorinis SSD (netrinusis loginis diskas) yra mažesnis už kredito kortelę (A) ir sveria tik 50 g (1,8 oz). Tiesiog įsidėkite jį į kišenę ar rankinę ir su savimi visada turėsite iki 960 GB atminties talpos.

Banguotas paviršius, kuris geriau atrodo ir patogesnis liesti

Patvari šlifuoto aliuminio apdaila atspari pirštų atspaudams, o banguotas paviršius suteikia unikalumo gaminio dizainui. Dėl banguoto paviršiaus įrenginį ne tik patikimai suimsite, bet ir ieškodami jo rankinėje lengvai rasite apčiuopomis. Dėl apgalvotų dizaino elementų, pavyzdžiui, lengvai pastebimo prieigos šviesos diodo, šis diskas ne tik gerai veikia, bet ir atrodo puikiai. 

Spartus perdavimas naudojant USB 3.1 (2 kartos) sąsają

Nereikia palaukti, kol jūsų failai bus perkelti. Šis išorinis SSD suderinamas su USB 3.1, 2 kartos („SuperSpeed“ USB, 10 Gbps), todėl duomenų perdavimas ypač greitas: iki 540 MB/s (nuskaitymo) arba 520 MB/s (įrašymo). Paskubinkite šiuos failus, kad negaištumėte ir patys.

960 GB atminties talpos kišeninio dydžio įrenginyje

Naudodami iki 960 GB atminties talpos, saugiai laikykite savo vertingus failus – tiek vietos pakaks nuotraukoms, vaizdo įrašams, muzikai ir kitam jūsų turiniui saugoti bei tvarkyti.

Patvarus ir patikimas, saugus failų laikymas

Netrinieji loginiai diskai naudoja atmintinę be judančių dalių. Tai padidina įrenginio atsparumą smūgiams, sumažina mechaninio gedimo ir brangių duomenų praradimo galimybę. Naudokite jį ir pasiimkite į keliones, nesirūpindami dėl savo failų saugumo.

Tobulas profesionalios fotografijos įrankis

SL-E diskas yra puikus sprendimas skaitmeninės fotografijos specialistams. Dėl didelės talpos ir itin greito ryšio su kompiuteriu naudojant USB 3.1 (2 kartos) sąsają, šis įrenginys puikiai tinka efektyviai fotografuoti susiejus įrangą, pvz., naująjį „Sony“ fotoaparatą A7RIII. Duomenų perdavimo greitis, siekiantis iki 540 MB/s (nuskaitymo) ir 520 MB/s (įrašymo), leidžia greitai kurti atsargines kopijas, greitai patikrinti ir retušuoti vaizdus – taip pat, kaip naudojant vietinį diską. Visgi dėl patvaraus ir kompaktiško korpuso įrenginį neprilygstamai patogiau nešiotis.

Junkite prie įvairių įrenginių

Gaminiai iš serijos SL-E yra su kompaktiškos ir apverčiamos USB „Type-C™“ jungties prievadais, prie kurių galima prijungti naujausius įrenginius. Dėl pridedamų laidų su USB „Type-C“ ir C bei USB „Type-C“ ir standartine A jungtimi užtikrinama galimybė naudoti įvairius įrenginius, įskaitant naujausius „Mac“ ir „Windows“ kompiuterius, „Android“ išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius (su USB „Type-C“), taip pat įprastus „Mac“ ir „Windows“ kompiuterius (su USB standartine A jungtimi).

Žr. suderinamumo lentelę

„ENC DataVault lite“ užtikrina visišką saugumą

Mėgaukitės ramybe ir nemokama prieiga prie „ENC DataVault lite“, kuri pateikiama kartu su disku. Galite slaptažodžiu apsaugoti pasirinktus skaidinius naudodami 256 bitų AES šifravimą, o kitus palikti „atvirus“ naudotis laisvai. Aktyvinus kaskart, kai norėsite pasiekti šifruotus failus, reikės įvesti slaptažodį. Suderinamumas su įvairiomis platformomis reiškia, jog galite nustatyti slaptažodį, kad užrakintumėte iš „Mac“, o vėliau atidarytumėte iš „Windows“ ir atvirkščiai.

Atsisiųskite „ENC DataVault lite“

Specifikacijos
Šis didelio našumo, stilingas ir kompaktiškas išorinis SSD yra tobulas įrankis, užtikrinantis sklandžią fotografavimo ir kūrybinio darbo procesų eigą. Naudojant įvairius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, USB „Type-C“ / USB 3.1 (2 kartos) sąsaja užtikrina greitą prieigą ir greitą atsarginių kopijų kūrimą, o nuskaitymo greitis siekia iki 540 MB/s. Patikima ir patvari konstrukcija banguotu paviršiumi yra tvirtai suimama ir atspari pirštų atspaudams.
  • Iki 960 GB saugojimo talpos

  • Itin kompaktiška konstrukcija; dydis mažesnis už kredito kortelę, o svoris – vos 50 g (1,8 oz).

  • USB 3.1 (2 kartos) sąsaja su USB „Type-C“ prievadu, ypač greitas duomenų perdavimas – iki 540 MB/s (nuskaitymo) ir 520 MB/s (įrašymo).

  • Stilingas, patvarus metalinis korpusas su banguota paviršiaus apdaila

  • Pridedami laidai su USB „Type-C“ ir C bei USB „Type-C“ ir standartine A jungtimi

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka