Išorinis netrinusis loginis diskas  vaizdai
Išorinis netrinusis loginis diskas  vaizdai
Išorinis netrinusis loginis diskas  vaizdai

Funkcijos

Pakankamai mažas, kad tilptų į kišenę

Šis stilingas išorinis netrinusis loginis diskas yra mažesnis nei kreditinė kortelė. Itin kompaktiškas, patogus nešiotis įrenginys sveria tik 35 g ir yra vos 9,4 mm storio – jis tilps beveik bet kurioje rankinėje ar kišenėje. Patvarų šlifuoto aliuminio korpusą galite rinktis juodos arba pilkos spalvos, todėl jis tikrai padarys įspūdį draugams ir kolegoms. 

256 GB talpos saugykla 

256 GB talpos saugykla padės išlaikyti vertingus failus saugius ir apsaugotus – tokios talpos pakaks nuotraukoms, vaizdo įrašams, muzikai ir kitam jūsų turiniui saugoti bei tvarkyti. O integruotoji papildoma apsauga padės saugiau ir lengviau tvarkyti savo duomenis.

Tvirtas korpusas ir saugūs failai

Panaudojus „Flash“ atminties technologiją (kaip ir USB atmintinėje), kuri sukuria mažiau šilumos, netrinusis loginis diskas gali veikti sparčiau ir patikimiau nei įprasti išoriniai standieji diskai. Jame nėra jokių judančių dalių, todėl sumažėja mechaninių gedimų galimybė, taigi būsite tikri, kad visi jūsų failai išliks saugūs ir apsaugoti. 

Spartus perdavimas USB 3.0 sąsaja

Jums tikrai neteks lūkuriuoti, kol failai bus perkelti. Šis išorinis netrinusis loginis diskas suderinamas su USB 3.0, todėl nuskaitymo režimu duomenys perduodami itin sparčiai – iki 450 MB/sek.

„Password Protection Manager“ – išskirtinė apsauga 

„Password Protection Manager“ – mėgaukitės ramybe. Suaktyvinus kaskart jungiantis prie kompiuterio reikės įvesti slaptažodį. Slaptažodį galite sukurti tam tikriems skaidiniams, o kitus palikti „atvirus“ visiems. Be to, spartus 256 bitų AES šifravimas suteiks dar daugiau saugumo.

Atsisiųskite „Password Protection Manager“

„Backup Manager“ – sumanus failų valdymas

Naudodamiesi „Backup Manager“ programine įranga galite lengvai kurti atsargines stalinio ar nešiojamojo kompiuterio duomenų kopijas. Ši programinė įranga atpažįsta failus, kurie buvo neseniai pakeisti ar pridėti, ir perkelia tik juos – taip sutaupysite brangaus laiko.

Atsisiųskite atsarginių kopijų tvarkytuvę

Specifikacijos
Šis stilingas išorinis netrinusis loginis diskas yra mažesnis nei kreditinė kortelė – jį lengvai įsidėsite į rankinę ar kišenę ir galėsite pasiimti bet kur. O 256 GB talpos saugykla bei itin spartus duomenų perdavimas lengvai padės išlaikyti jūsų failus saugius ir apsaugotus kelionėje.
  • 256 GB talpos saugykla

  • Itin kompaktiškas, mažesnis nei kreditinė kortelė

  • Itin spartus duomenų perdavimas per USB 3.0 – iki 450 MB/sek. (nuskaitymo greitis) 

  • Stilingas, patvarus metalinis korpusas su apdaila juostelėmis

  • Apsaugokite failus naudodami „Backup Manager“ ir „Password Protection“

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka