PASIDUOKITE SMALSUMUI

Nesibaigiančios pramogos

Mėgaukitės žaidimais ir nuotraukomis, muzika ir filmais, internetu ir programomis. „Sony“ siūlo „Android TV™“, kuriame galėsite pasinerti į visiškai kitokį pramogų pasaulį

Nesirūpinkite, tiesiog naudokitės savo balsu

Nebereikia įvesti teksto. Naudodamiesi balso ieška rasite puikaus turinio ir pasiūlymų tiesiog kalbėdami. Atraskite savo mėgstamiausią turinį, kurį siūlo įvairūs turinio teikėjai, įskaitant „Netflix“, „Hulu“, „Google Play Movies & TV“, „YouTube™“ ir „Spotify®“.

Naujas išmanus gyvenimas

Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane naudodami įtaisytąjį „Chromecast“

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus, žaidimus ir programas iš mobiliojo įrenginio televizoriaus ekrane itin gera vaizdo kokybe. Tereikia bakstelėti transliavimo mygtuką „Android“ ar „iOS“ įrenginio ekrane ir mėgstamą turinį pamatysite didžiuliame ekrane. Transliuokite turinį ir toliau naršykite savo telefone ar planšetėje.

  • „Netflix“ sukalibruotasis režimas
  • „Netflix“ rekomendacijos
  • „Netflix“ mygtukas
  • Nemokama bandomoji versija

Pasinerkite į pramogas

Jūsų mėgstamos programos televizoriaus ekrane

Viską rasite čia – naujausius filmus internete, žaidimus, muziką ir televiziją – viskas pasiekiama keliais spustelėjimais. Mėgaukitės didžiuliu pramoginio turinio pasirinkimu visiškai kitaip.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „iTunes“, mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“