Pramogos, kurios jums patiks. Padedant „Google“.

Daugiau nei 700 000 filmų ir serijų vienoje vietoje. „Google TV“ pateikia jūsų mėgstamą turinį iš jūsų programėlių ir prenumeratų ir jį susistemina. Ištarkite ir rasite konkretų pavadinimą. Taip pat galite ieškoti rekomendacijų plačiau.

Tik jums atrinkti filmai ir laidos

Atraskite naujus filmus ir laidas naudodamiesi pasiūlymais, sudarytais pagal tai, ką esate žiūrėję ir kas jus domina. Žiūrimųjų sąrašą galite papildyti tiesiai iš telefono, kad visada matytumėte naujausias rekomendacijas.

„Google Play“ virš 7 000 programėlių žaidimų TV

Sužinokite daugiau „Google Play“ parduotuvėje.

Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Tiesiog ištarkite, ką norite pamatyti balso komandomis

Naudodami paiešką balsu, greičiau raskite naujų mėgstamiausių. Peršokite tiesiai į laidą ar filmą tiesiog tai pasakę arba pabandykite naršyti balsu , pvz., „rask veiksmo filmų“. Pradėkite paspaudę nuotolinio valdymo pulto balso mygtuką.

Svetainė, kurioje rodomas televizorius, ir ranka, laikanti išmanųjį telefoną. Abiejuose ekranuose – tas pats baidarių vaizdas
Transliuokite iš savo įrenginio

Iš telefono tiesiai į televizorių lengvai perduokite filmus, laidas, nuotraukas ir kitą turinį.

Ekranas, kuriame rodomas filmas „For All Manking“ per „Apple TV“; priekyje – išmanusis telefonas
Veikia su „Apple AirPlay“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Veikia su „Apple HomeKit“

„Apple HomeKit“ technologija – tai paprastas ir saugus būdas valdyti „Sony TV“ naudojant „Apple Home“ programėlę ir „Siri“ „iPhone“, „iPad“, „Apple Watch“, „HomePod“ ar „Mac“. Sujunkite televizorių su „Home“ programėle vos keliais paprastais veiksmais ir valdykite paliesdami arba iškviesdami „Siri“.

Atverkite naujas patirtis, naudodami BRAVIA CAM su jums optimizuotu garsu ir ryškumu

Sujunkite „Sony BRAVIA CAM“ su BRAVIA XR TV ir naujais būdais pasimėgaukite televizoriumi. BRAVIA CAM atpažįsta, ar esate kambaryje ir kiek toli nuo televizoriaus esate, tada pakoreguoja garso ir vaizdo nustatymus, kad jie būtų tokie, kokių reikia. Naudojant automatinio energijos taupymo režimą jis gali netgi automatiškai patamsinti ekraną, kai jo nežiūrite.

Nuotolinio valdymo pultas veikia šviesoje ir tamsoje, tamsoje naudojami iš galo apšviesti mygtukai.
Paprastai naudojamas iš nuotolio, lengva naudoti net tamsoje

Iš esmės atnaujinome pultelį, kad televizorių būtų patogu valdyti dieną ir naktį. Mūsų aukščiausios kokybės pultelį lengva naudoti dėl paprastų mygtukų ir foninio apšvietimo, kuris padės viską įžiūrėti net tamsoje. Kompaktiškos aliuminio konstrukcijos pultelis atrodo elegantiškai ir jį patogu paimti į ranką.