Pramogos, kurios jums patiks. Padedant „Google“.

Daugiau nei 700 000 filmų ir serijų vienoje vietoje. „Google TV“ pateikia jūsų mėgstamą turinį iš jūsų programėlių ir prenumeratų ir jį susistemina. Ištarkite ir rasite konkretų pavadinimą. Taip pat galite ieškoti rekomendacijų plačiau.

Tik jums atrinkti filmai ir laidos

Atraskite naujus filmus ir laidas naudodamiesi pasiūlymais, sudarytais pagal tai, ką esate žiūrėję ir kas jus domina. Žiūrimųjų sąrašą galite papildyti tiesiai iš telefono, kad visada matytumėte naujausias rekomendacijas.

„Google Play“ virš 7 000 programėlių žaidimų TV

Sužinokite daugiau „Google Play“ parduotuvėje.

Išmanusis valdymo pultas, belaidžiu ryšiu prijungtas prie PS4, „Blu-ray“ grotuvo, televizoriaus, priedėlio ir garsiakalbio.
Valdykite visus įrenginius vienu išmaniuoju valdymo pultu

Visus įrenginius galima valdyti vienu išmaniuoju valdymo pultu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas vaizdo leidimo paslaugas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes.

Transliuokite iš savo įrenginio

Iš telefono tiesiai į televizorių lengvai perduokite filmus, laidas, nuotraukas ir kitą turinį. 

Asmuo laiko išmanųjį telefoną su kanojininko nuotrauka, perduodama į televizorių, kabantį ant sienos, virš medinės spintelės.
Vaizdas: „iPhone“ naudodamas „Apple AirPlay“ transliuoja „For All Mankind“ į televizorių, kurio ekrane rodomas astronautas.
Veikia su „Apple AirPlay“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite nuotraukas su aplinkiniais.

Veikia su „Apple HomeKit“

„Apple HomeKit“ technologija – tai paprastas ir saugus būdas valdyti „Sony TV“ naudojant „Apple Home“ programėlę ir „Siri“ „iPhone“, „iPad“, „Apple Watch“, „HomePod“ ar „Mac“. Sujunkite televizorių su „Home“ programėle vos keliais paprastais veiksmais ir valdykite paliesdami arba iškviesdami „Siri“.

Vaizdai: „Android TV“ ekrano kopija, balsu ieškanti turinio apie futbolą moteris ir išmaniojo telefono turinio perdavimas į TV su „Chromecast“
Mėgaukitės išmanesnėmis pramogomis

Su „Android TV“ pramogauti paprasta. Daugiau nei 400 000 filmų ir serialų vienoje vietoje. Klauskite „Google“ ir valdykite televizorių balsu. Nuotraukas, vaizdo įrašus ir muziką iš savo įrenginių į televizorių perduokite su „Chromecast built-in“.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.