Išmanesnis žiūrėjimas – „Android TV“

Naršykite mėgstamiausias programas greitai ir paprastai, akimirksniu valdydami jas balsu.

Išskirtinis televizorius – daugiau nei 5000 programų

Sužinokite daugiau „Google Play“ parduotuvėje

Aukštesnio lygio „Netflix“ potyriai

„Netflix“ rekomendacijos
Mūsų „Android“ televizorius rekomenduoja „Netflix“

„Netflix“ sukūrė lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix“ rekomenduojamais TV mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.

Netflix Calibrated Mode
Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis specialiai sukurtas režimas leidžia mėgautis „Netflix“ originaliu turiniu ir atkurti tokią pačią vaizdo kokybę televizoriuje kaip studijos įraše. Naudojant „Netflix Calibrated Mode“ kūrėjų vizija ir ketinimai perteikiami itin tiksliai.

„Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“
Mėgaukitės visais „Dolby“ teikiamais potyriais

Rinktiniai „Android“ televizoriai yra suderinami su „Dolby Vision®“ ir „Dolby Atmos®,“ todėl suteikia visiškai betarpiškus žiūrėjimo potyrius ir apsupa garsu iš visų pusių.

Lengvas keleto įrenginių valdymas išmaniuoju nuotoliniu valdymo pulteliu
Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi prie OLED išmaniojo televizoriaus ir valdykite vienu išmaniuoju įrenginiu. Pultelį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdyti balsu, ir patogių mygtukų.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“, mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple“
Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane per „Chromecast“

„Chromecast“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus, žaidimus ir programas iš mobiliojo įrenginio televizoriaus ekrane itin gera vaizdo kokybe. Tereikia bakstelėti transliavimo mygtuką „Android“ ar „iOS“ įrenginio ekrane ir mėgstamą turinį pamatysite didžiuliame ekrane. Transliuokite turinį ir toliau naršykite savo telefone ar planšetėje.

„Chromecast built-in“ logotipas