Pramogos, kurios jums patiks. Padedant „Google“.

Daugiau nei 700 000 filmų ir serijų vienoje vietoje. „Google TV“ mėgstamą programėlių ir prenumeratų turinį susistemina kaip tik jums. Raskite filmą ištarę jo pavadinimą. Taip pat galite ieškoti įvairesnių rekomendacijų ištardami: „Parodyk man mokslinės fantastikos nuotykių televizijos serialų“."

Išskirtinis televizorius – daugiau nei 5000 programų

Sužinokite daugiau „Google Play“ parduotuvėje

Tik jums atrinkti filmai ir laidos

Atraskite naujus filmus ir laidas naudodamiesi pasiūlymais, sudarytais pagal tai, ką esate žiūrėję ir kas jus domina. Žiūrimųjų sąrašą galite papildyti tiesiai iš telefono, kad visada matytumėte naujausias rekomendacijas.

Aukštesnio lygio „Netflix“ potyriai

„Netflix“ rekomendacijos
Išmaniuosius televizorius rekomenduoja „Netflix“

„Netflix“ sukūrė lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix“ rekomenduojamais TV mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.

Netflix Calibrated Mode
Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis specialiai sukurtas režimas leidžia mėgautis „Netflix“ originaliu turiniu ir atkurti tokią pačią vaizdo kokybę televizoriuje kaip studijos įraše. Naudojant „Netflix Calibrated Mode“ kūrėjų vizija ir ketinimai perteikiami itin tiksliai.

„Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“
Mėgaukitės visais „Dolby“ teikiamais potyriais

Rinktiniai išmanieji televizoriai yra suderinami su „Dolby Vision®“ ir „Dolby Atmos®,“ todėl suteikia visiškai betarpiškus žiūrėjimo potyrius ir apsupa garsu iš visų pusių.

Išmanusis valdymo pultas, belaidžiu ryšiu prijungtas prie PS4, „Blu-ray“ grotuvo, televizoriaus, priedėlio ir garsiakalbio.
Valdykite visus įrenginius vienu išmaniuoju valdymo pultu

Visus įrenginius galima valdyti vienu išmaniuoju valdymo pultu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas vaizdo leidimo paslaugas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes.

Maksimaliai padidinkite telefono turinio vaizdą

Lengvai ir greitai perkelkite savo mėgstamus vaizdo įrašus, nuotraukas, žaidimus ir kt. iš „iOS“ ar „Android“ įrenginių į didelį ekraną.

Du telefonai, kuriais katės ir baidarininko nuotraukos perduodamos į „Sony“ televizorių per „Apple AirPlay“ ir „Chromecast“
XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.