Praleisti ir pereiti prie turinio

PASIDUOKITE SMALSUMUI

Nesibaigiančios pramogos

Mėgaukitės žaidimais ir nuotraukomis, muzika ir filmais, internetu ir programomis. „Sony“ siūlo „Android TV™“, kuriame galėsite pasinerti į visiškai kitokį pramogų pasaulį

Nesirūpinkite, tiesiog naudokitės savo balsu

Nebereikia įvesti teksto. Naudodamiesi balso ieška rasite puikaus turinio ir pasiūlymų tiesiog kalbėdami. Atraskite savo mėgstamiausią turinį, kurį siūlo įvairūs turinio teikėjai, įskaitant „Netflix“, „Hulu“, „Google Play Movies & TV“, „YouTube™“ ir „Spotify®“.

Viską rasite greičiau

Turinio tiek daug, o taip lengva ieškoti

Per kelias sekundes peržiūrėkite naujausius įrašų rinkinius, populiariausius veiksmo filmus ir humoro laidas. Naujoji „Sony“ televizorių turinio juosta padeda lengviau surasti mėgstamas pramogas.

  • Turinio juostos apžvalga
  • YouTube™
  • Netflix®

Naujas išmanus gyvenimas

Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane naudodami įtaisytąjį „Chromecast“

„Chromecast“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus, žaidimus ir programas iš mobiliojo įrenginio televizoriaus ekrane itin gera vaizdo kokybe. Tereikia bakstelėti transliavimo mygtuką „Android“ ar „iOS“ įrenginio ekrane ir mėgstamą turinį pamatysite didžiuliame ekrane. Transliuokite turinį ir toliau naršykite savo telefone ar planšetėje.

  • Pasirinkta „Netflix“
  • „Netflix“ su 4K HDR
  • „Netflix“ mygtukas
  • Nemokama bandomoji versija

Pasinerkite į pramogas

Jūsų mėgstamos programos televizoriaus ekrane

Viską rasite čia – naujausius filmus internete, žaidimus, muziką ir televiziją – viskas pasiekiama keliais spustelėjimais. Mėgaukitės didžiuliu pramoginio turinio pasirinkimu visiškai kitaip.

Daugiau programų. Daugiau žaidimų. Daugiau linksmybių.

Lengvai išplėskite standžiojo disko talpą naudodami USB jungtį, kad turėtumėte daugiau vietos puikioms programoms ir žaidimams.

Išmanusis TV, prijungtas prie išorinio standžiojo disko per USB.

Specialiai žaidimams

Pasirenkite dar neregėtai patirčiai. Išnaudokite visas turimų žaidimų galimybes naudodami žaidimams pritaikytus „Sony“ televizorius.

Leiskite sau daugiau

Peržiūrėkite suderinamus įrenginius, kad žaidimai būtų dar smagesni

Pasirinkite iš mūsų specialiai atrinktų valdiklių ir mėgaukitės žaidimu dideliame ekrane, arba mėgaukitės paprastu ir intuityviu naršymu televizoriuje naudojant klaviatūrą.

„Logitech“ klaviatūra

„Logitech“ klaviatūra