Praleisti ir pereiti prie turinio
Televizoriai

Išmanieji televizoriai

Mūsų išmaniuosiuose televizoriuose mėgausitės stulbinamais vaizdais ir puikiomis ryšio galimybėmis. Šiame puslapyje sužinosite, kaip mūsų išmanieji televizoriai pakeis mėgavimosi pramogomis namuose būdą.

Išmanesnis būdas žiūrėti

Mūsų išmanieji ir 3D išmanieji televizoriai – stulbinamos vaizdo technologijos ir patogios interneto prieigos funkcijos. Leiskite turinį, dalinkitės juo, atsisiųskite filmų ir skelbkite įrašus per „Social Viewing“. „Sony“ – galimybės neribotos.

Turinio transliacija per išmanųjį „Sony“ televizorių
Pora žiūri 4K išmanųjį televizorių

Pramogaukite taip, kaip patinka jums

„Sony“ išmanieji televizoriai – naršykite po kanalus, peržiūrėkite ir dalinkitės telefono turiniu ar naršykite internete. Nereikia jokių papildomų valdymo pultų ar įrenginių – būsite tik jūs, jūsų išmanusis televizorius ir jums patinkantis turinys.

Išmanusis valdymo pultas išmaniajam televizoriui

Išmaniųjų „Bravia®“ televizorių funkcija „One-Flick Entertainment“ – valdymo pultu galite naršyti po nuotraukas, muziką, filmus ir interneto turinį. Patogi „Sony“ išmaniųjų televizorių greitojo paleidimo funkcija padės sutaupyti laiko.

„Sony“ išmaniesiems „Ultra HD“ televizoriams skirtas nuotolinio valdymo pultas
4K vaizdai geriausiuose „Sony“ išmaniuosiuose televizoriuose

Mėgaukitės nuostabiais vaizdais

Išskirtinė „Sony“ išmaniųjų televizorių vaizdo kokybė: „X-Reality“ išanalizuoja, pašalina triukšmus ir patobulina vaizdus, todėl jų kokybė tampa geresnė. „TRILUMINOS™ Colour“ ir „Motionflow XR“ – sklandesni, ryškesni vaizdai.

Garsas, kuris pažadins jausmus

„Sony“ išmaniuosiuose televizoriuose viskas tiesiog skamba sodriau. „ClearAudio+“ ir „Voice Zoom“ paverčia garsą aiškesniu. „Clear Phase“ subalansuoja žemuosius, vidurinius ir aukštuosius tonus, taigi visada mėgausitės nuostabiu garsu.

Pora mėgaujasi vaizdais 4K išmaniajame televizoriuje su „Sony ClearAudio“
Turinio dalinimasis su draugais per „Sony“ išmaniuosius televizorius

Žiūrėkite kartu, nors jus skiria šimtai kilometrų

Pasidalykite savo mintimis per „Sony“ išmanųjį televizorių – „Social Viewing“ leidžia siųsti ir peržiūrėti „Twitter“ įrašus. Įsijunkite „Skype™“ ir papasakokite draugams ar šeimos nariams apie tik ką matytą filmą.