Programos ir programinė įranga
Mūsų programinė įranga, programos ir paslaugos, padedančios jums įgyvendinti kūrybinius sumanymus
„Imaging Edge Mobile“
„Imaging Edge Mobile“

Mobilioji programa

Su šia programa per „Wi-Fi®“ fotografuodami perduokite nuotraukas, naudodami automatinio fono perdavimo į išmanųjį telefoną funkciją, iškart jas bendrinkite per SNS. Galite siųsti 4K filmus iš fotoaparato į mob. įrenginį, nuotoliniu būdu peržiūrėti fotoaparato vaizdą mobiliajame įrenginyje, pridėti vietos duomenų prie vaizdo failų.

Filmų redagavimo papildinys
Filmų redagavimo papildinys

Mobilioji programa

Ši filmų redagavimo programa supaprastina filmų kūrimą – gaunamas toks tolygus ir stabilus vaizdas, kaip naudojant stabilizatorių. Be to, galite optimaliai pakeisti judančių objektų kadravimą filme ir apkirpti įvairiu kraštinių santykiu, taip užtikrindami optimalų priderinimą prie SNS filmų vaizdo formato.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

Kompiuterio programa

Programa, kuria lengva prisijungti prie „Sony“ fotoaparatų ir juos naudoti kaip kokybiškas internetines kameras tiesioginėms transliacijoms arba internetinėms konferencijoms.

„Remote“ / „Viewer“ / „Edit“
„Remote“ / „Viewer“ / „Edit“

Darbalaukio programos

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ programas: „Remote“, kad tiesiogiai kompiuterio ekrane valdytumėte ir stebėtumėte fotografavimą; su „Viewer“ greitai peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau vykdykite gamybą.

IPTC
IPTC metaduomenų išankstinis nustatymas

Kurkite ir eksportuokite IPTC metaduomenis į „α9“, kad padarę nuotrauką galėtumėte ją automatiškai pažymėti autorių teisių ir kitokiais identifikavimo ženklais.

„Capture One“, skirta „Sony“
„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

„PlayMemories“
„PlayMemories“ pradžios tinklalapis
„PlayMemories“ pradžios tinklalapis

Lengvai kelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus į „Mac“® ir PC kompiuterius bei naudokite nesudėtingus redagavimo ir bendrinimo įrankius, kad jūsų vaizdai atrodytų kuo geriau.

Kita naudinga programinė įranga
Veiksmo kameros logotipas
Action Cam Movie Creator

Su šia programine įranga kurkite ir bendrinkite nuostabius veiksmo vaizdo įrašus. Sulėtintas vaizdas, GPS duomenys ir kelių kamerų vaizdo redagavimas leis kurti nuosavus veiksmo šedevrus.

Muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginio logotipas
„MVR studio“

Naudokite „MVR studio“ įkeldami ir redaguodami garsą bei vaizdą, įrašytą naudojant HDR-MV1. Tobulinkite garso kokybę pasitelkdami garso efektus ir signalo formos redagavimą, tada bendrinkite tiesiai „YouTube“.