Praleisti ir pereiti prie turinio

Pristatyta parodoje IFA 2016

Didžiausioje Europos technologijų parodoje demonstruojame savo naujausius gaminius, kurie paskatins keisti įprastą jūsų žiūrėjimą, klausymąsi, fotografavimą ir žaidimą.

#SonyIFA

Žiūrėkite, dalykitės ir bendraukite 

Pasidalykite savo mintimis apie nuostabius naujus gaminius ir prijunkite per socialinius tinklus naudodami #SonyIFA.

Užfiksuokite nesusiliejusius vaizdus

Išmaniojo telefono fotoaparatas turi patobulintą judesio ir spalvų fiksavimą. Taigi, naujasis „Xperia™ XZ“ atskleidžia tikrąjį pasaulio grožį.

ZD9 4K HDR televizorius: naujasis ryškumo standartas

4K HDR magija leis jums išvysti nuostabiai detalius vaizdus. Naujieji ZD9 televizoriai su nauju „4K HDR Processor X1™ Extreme“ ir novatorišku „Backlight Master Drive™“ iš naujo apibrėžia tikrovės sąvoką.         

MDR-1000X: neprilygstamas triukšmo slopinimas

Pramonėje pirmaujanti triukšmo slopinimo technologija suteikia galimybę vienu palietimu atsijungti nuo aplinkos ir vėl į ją įsitraukti. Naujosios belaidės ausinės MDR-1000X su SENSE ENGINE keičia triukšmo slopinimo taisykles – pritaikyta jums ir jus supančiam pasauliui.

MDR-1000X: triukšmą slopinančios ausinės įjungtos
MDR-1000X: triukšmą slopinančios ausinės išjungtos
Įjungti triukšmo slopinimą
Išjungti triukšmo slopinimą

Signature Series 

„One Signature Sound“

Didelės raiškos garso suteikiamus pojūčius kilsteli į naują lygį: nuo to, ką galite išgirsti, iki to, ką galite pajusti.

NW-WM1Z „Walkman“

NW-WM1Z „Walkman“

Išgirskite menkiausias detales su mūsų geriausiu „Walkman“, kuriame įmantri garso technologija suderinta su aukštos kokybės medžiagomis.

MDR-Z1R ausinės

MDR-Z1R ausinės

Šios plačiam dažniui ir dinaminiam diapazonui pritaikytos Japonijoje sukurtos ausinės suteikia galimybę individualiai klausytis muzikos be jokių kompromisų.

TA-ZH1ES stiprintuvas

TA-ZH1ES stiprintuvas

Su šiuo aukščiausios kokybės stiprintuvu, sujungiančiu geriausias skaitmenines ir analogines garso technologijas, ženkite dar toliau.

GTK-XB5 su EXTRA BASS

Renkite vakarėlį kada panorėję su GTK-XB5

Atgaivinkite naktį, leisdami klubinius ritmus ir šviesos blyksnių efektus. Šioje galingoje, viename įrenginyje telpančioje sistemoje yra EXTRA BASS, kad galėtumėte rengti grindis drebinančius vakarėlius.

FDR-X3000R: mažiau drebėjimo, netgi 4K skyra.

Savo potraukį veiksmui paverskite itin realistiškais filmais. Veiksmo kameroje FDR-X3000R suderintas 4K filmavimas ir naujasis subalansuotasis optinis „SteadyShot™“ (B.O.SS), kad galėtumėte filmuoti pribloškiamai ryškius ir stabilius POV filmus.

Naujos idėjos ir koncepcijos

Mes formuojame ateitį – darome ją išmanesnę, asmeniškesnę ir viską sujungiančią kartu. Viską kuriame taip, kad galėtumėte mėgautis ir dalytis mėgstamais dalykais, gyventi kūrybingiau ir dirbti sumaniau.

Įsitraukite į žaidimą su „PlayStation®VR“

Su „PlayStation®VR“ leiskitės į naujus virtualios realybės žaidimų pasaulius. 360° matymo kampas, tikras 3D garsas ir itin tikslus sekimas – šios ypatybės išlaisvins jūsų prigimtinius instinktus, kad pajustumėte kiekvieną kvapą gniaužiančią ir veiksmo kupiną akimirką.