Kas ypatingo 2017 m. IFA parodoje

Pajuskite, kaip naujausi mūsų gaminiai padeda mėgautis tikroviškesniu garsu, natūralesniu vaizdu ir dar labiau jaudinančiais potyriais.

#SonyIFA

WH-1000XM2

Neįtikėtinai tylu, itin sumanu

Jokių rūpesčių ir sudėtingų nustatymų – tiesiog pramonės srityje pirmaujanti triukšmo slopinimo funkcija, pritaikyta jums ir jūsų gyvenimo būdui.

WI-1000X

Klausykitės sumaniai ir be triukšmo

Atsiduokite muzikai – tai padaryti padės pramonės srityje pirmaujanti triukšmo slopinimo funkcija, išmaniosios funkcijos ir patogi ant kaklo tvirtinama konstrukcija.

WF-1000X

Jokių laidų, jokio triukšmo

Jokių laidų, jokių rūpesčių – tiesiog pramonės srityje pirmaujanti triukšmo slopinimo funkcija, pritaikyta jūsų aplinkai, ir minimalistinis dizainas.

Xperia™ XZ1

Išlaisvinkite vaizduotę

Pasinerkite į nuostabų pramogų pasaulį, įkvėptą „Sony“ technologijų. Su „Motion Eye™“ kamera ir didelės raiškos ekranu viskas tampa neįtikėtina.

A1

Patirkite visiškai naują pasaulį

Dėl tobulos juodos ir ryškių spalvų tikrovė tiesiog atgyja. Daugiau nei 8 mln. savaime šviečiančių pikselių valdomi tiksliai ir individualiai. „Sony“ OLED televizoriaus vaizdo kontrastas išskirtinis ir neprilygstamas.

Peržiūrėkite pagrindinį pranešimą

Patogiai įsitaisykite ir pamatykite, kaip pasauliui pristatėme naują pažangių gaminių kartą.

Žiūrėkite svarbiausius 2017 m. IFA įvykius

Šių metų renginyje mes demonstruojame keletą išties modernių gaminių. Žvilgtelėkite į toliau pateiktą galeriją ir atraskite gaminius, kurie keičia tai, kaip mes žiūrime, klausome ir jungiamės.

Atraskite „My Sony“

Gaukite visas naujienas iš „Sony“, tiesiog susikurdami „My Sony“ paskyrą.