Kas ypatingo 2018 m. IFA parodoje

Pajuskite, kaip naujausi mūsų gaminiai padeda mėgautis tikroviškesniu garsu, natūralesniu vaizdu ir dar labiau jaudinančiais potyriais. #SonyIFA

Tobulesnė tikrovė

Mūsų aistra – kurti televizorius, kurie nuosekliai perteikia filmų kūrėjų sumanymus. „MASTER Series“ televizoriai atitinka griežtus mūsų geriausių inžinierių kriterijus ir nuostabius vaizdus paverčia tikrove. Nuo šiol kūrėjai gali tyrinėti savo fantazijas ir išvysti kūrinius namuose. 

WH-1000XM3

TIK MUZIKA. NIEKO DAUGIAU.

Pasinerkite į tylą su WH-1000XM3 ausinėmis – mes patobulinome savo geriausią rinkoje triukšmo slopinimo technologiją ir pristatome išmaniojo klausymosi funkcijų, kurios pritaiko garsą pagal jūsų aplinką.

WF-SP900

Muzika, pakylėjanti jus

Bėgimo takelyje, baseine ar nardant ausinės WF-SP900 yra viskas, ko jums reikia, kad pasiektumėte daugiau nei bet kada anksčiau. Visiškai belaidė konstrukcija ir 4 GB vidinė atmintis leis klausytis bet kur.

SRS-XB01

Kompaktiška konstrukcija, galingas garsas

Klausykitės mėgstamiausių dainų su dar daugiau žemųjų dažnių per šį smagų, nedidelį, tačiau įspūdingos kokybės garsą skleidžiantį garsiakalbį.

FES WATCH U

Mėgaukitės laiku savaip 

Pasiekite naują mados lygmenį, segėdami „FES Watch U“. Laikrodžio ciferblate ir dirželyje yra lankstus el. popierius su aktyvia matrica, todėl laikrodžio išvaizdą galite pakeisti mygtuko spustelėjimu.

Xperia XZ3

Daugiau vaizdų. Garso. Jausmų.

Ištrūkite iš kasdienybės ir pramogaukite su Xperia XZ3. HDR OLED ekranas, stereogarso garsiakalbiai ir „Dynamic Vibration System“ technologija jūsų rankose atgimsta itin ploname, „bekraščiame“ telefone.

Peržiūrėkite mūsų 2018 m. IFA parodos pagrindinį pranešimą

Pamatykite, kokius naujus gaminius ir pažangias technologijas pristatėme pasauliui.

IFA 2018. Sony. Pranešimas spaudai

Mūsų spaudos puslapyje rasite naujienas, apžvalgas ir komentarus iš 2018 m. IFA parodos.

Atraskite „My Sony“

Gaukite visas naujienas iš „Sony“, tiesiog susikurdami „My Sony“ paskyrą.