Didelės raiškos garso failai

Klausykitės muzikos, kaip numatė atlikėjas. Paprasta nusipirkti ir mėgautis didelės raiškos garso failais iš žemiau pateiktų muzikos paslaugų tiekėjų.

Tokia muzika, kokios dar negirdėjote

Taip pat, kaip didelės raiškos vaizdas pakeitė jūsų filmų žiūrėjimą, didelės raiškos garsas pakeis jūsų pojūčius klausantis jūsų mėgstamos muzikos.

didelės raiškos nustatymas
Pirkite. Atsiųskite. Klausykitės.

Klausytis muzikos didele raiška yra paprastas, nesudėtingas procesas.

Pasirinkite didelės raiškos garso failą iš gausių bibliotekų, kurias siūlo muzikos paslaugų įmonės. Nusipirkę atsiųskite jį į savo kompiuterį ir leiskite mobiliose arba namų sistemose, kuriose įdiegta didelės raiškos garso įranga.

Pirkite failus iš šių populiarių muzikos paslaugų įmonių:

Kai kurie įrašai gali būti neprieinami jūsų šalyje.

Berlyno filharmonija

Berlyno filharmonijoje skambanti muzika buvo įrašinėjama daugiau nei 100 metų. Sukūrę savo prekių ženklą verčiame naują orkestro istorijos puslapį. Savo įrašais siekiame suteikti galimybę pasimėgauti puikia muzika, kuri atitinka aukščiausius techninius ir kritikų standartus bei atskleidžia muzikos daugialypiškumą. Mūsų svetainėje galite atsisiųsti 24 bitų arba iki 192 kHz įrašus garso ir erdvinio garso formatais. Vartotojams suteikiama galimybė rinktis WAV arba FLAC failų formatus.

Bleep

„Bleep“ surenka muziką iš visur, kad aukščiausia įmanoma kokybe pateiktų jums tai, ką mes vadiname geriausia muzika, nesvarbu, koks būtų žanras, įskaitant vis augančią 24 bitų originalių įrašų kolekciją.

Cybele

Inovatyvi klasikinės ir šiuolaikinės muzikos įrašų bendrovė „Cybele“ siūlo ne tik fizines duomenų laikmenas, bet ir didelės raiškos, aukštos kokybės atsisiuntimus FLAC arba DSD formatais.

Gimell

Atsisiųskite ir klausykitės klasikinio vokalo virtuozų „Tallis Scholars“, kurių įrašai daryti „Gimell“, – garsas bus švarus ir aukštos kokybės.

hd-klassik

Pasinerkite į klasikinės muzikos gerbėjų pamėgtų įrašų studijų pasaulį ir mėgaukitės nesenstančia muzika naudodamiesi didelės raiškos FLAC ir DSD formatų atsisiuntimais, USB atmintinėmis, SACD, CD diskais ir pan.

Linn Records

2010 m. „Gramophone“ skiriamo apdovanojimo „Metų prekių ženklas“ nugalėtoju tapusi „Linn Records“ pirmoji pasiūlė studijos kokybės įrašų atsisiuntimą be DRM. Tūkstančiai klientų jau atsisiuntė aukštos kokybės įrašų iš „Linn Records“.

Naim Label

Nuolat ieško geriausių muzikos talentų ir išskirtinės garso kokybės – mėgaukitės įvairių atlikėjų ir žanrų 24 bitų, 192 KHz „Naim Hi Definition“ įrašais WAV, FLAC ar ALAC formatais.

7digital

Rinkitės iš vienos didžiausių pasaulyje aukštos kokybės įrašų kolekcijų. Jūsų įsigyti įrašai saugomi debesų saugykloje, kurią galite pasiekti žiniatinklyje ar naudodami programėles mobiliesiems.

Tobulas skaitmeninis garsas

Didelės raiškos garsas perteikia muziką taip, kaip norėjo atlikėjas.

Didelės raiškos garso gaminiai

Ar norite patogumo keliaujant, ar visos galios namų sistemos, naudodami „Sony“ didelės raiškos garso gaminius galėsite klausytis muzikos taip, kaip numatė atlikėjas.