Praleisti ir pereiti prie turinio
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai

Funkcijos

Naujasis rago formos garsiakalbis – žemieji tonai, kuriuos pajusite

Širdį virpinantys žemieji tonai per naujos kartos rago formos garsiakalbius nepaliks abejingų. Viduje įtaisytas rago formos garsiakalbis efektyviai sustiprina garso slėgį, nes energija stumiama per stiprinimo kanalą. Dėl šios priežasties sukuriamas kur kas didesnis efektas nei tradiciniais, energiją išsklaidančiais stiprintuvais ir signalo apdorojimo įtaisais – taip garsui suteikiama išraiškos ir sodrumo, kad žemuosius tonus galėtumėte net pajusti.

Trijų dažnių juostų garsiakalbių sistema galingam garsui

Mėgaukitės viso diapazono galingu garsu per trijų dažnių juostų garsiakalbių sistemą su 2,5 cm (1”) aukštųjų, 15 cm (5,9”) vidutinių ir 38 cm (15”) žemųjų dažnių garsiakalbiais. Rago formos aukštųjų dažnių garsiakalbis atkuria aiškius, švarius aukštuosius tonus, o vidutinių dažnių garsiakalbis išryškina vidutinius, o žemųjų dažnių garsiakalbis atkuria itin sodrius žemuosius tonus – nuo garso net stogas kilnosis.

DSEE atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta pradiniam CD įrašui.

„ClearAudio+“ – aiškus ir švarus garsas

Unikali „Sony“ technologija „ClearAudio+“ automatiškai sureguliuoja garso nustatymus, kad garsas būtų tiesiog jaudinantis. Suvienijus patirtį ir žinias skaitmeninių signalų apdorojimo srityje, „ClearAudio+“ optimizuoja garso formatus, kad nuolat būtų atkuriamas aiškus ir kokybiškas garsas – nesvarbu, kokios muzikos klausotės.

MEGA BASS – daugiau galios žemiesiems tonams

Paspauskite MEGA BASS mygtuką ir suteikite muzikos žemiesiems tonams dar daugiau galios. Šis režimas sustiprina žemųjų dažnių tonus ir suteikia dar daugiau galios garsui. Tiesiog paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte šį režimą, ir mėgaukitės virpančiais žemaisiais tonais.

Futbolo režimas perkelia jus į aikštę

Geriausių žaidimų garsas dar niekada neskambėjo taip gerai. Šis specialus režimas, pasitelkdamas akustinius duomenis, užfiksuotus Brazilijos futbolo stadione, sustiprina natūralų sporto įvykių garsą – pasijausite tarsi pats būtumėte minioje. Nemėgstate komentarų? Specialus algoritmas tiksliai kontroliuoja garsą ir leidžia komentarus visiškai pašalinti.

Lotynų Amerikos muzikos vienodintuvas sureguliuoja muziką pagal žanrą

Nuo salsos iki popmuzikos – suaktyvinkite Lotynų Amerikos muzikos vienodintuvą ir klausykitės optimaliai sureguliuotos muzikos. Naudodami išankstinius regetono, lotynų popmuzikos, salsos, sertanežo, foro, rančeros ir gruperos nustatymus galėsite mėgautis pačiu geriausiu Lotynų Amerikos melodijų skambesiu.

LED garsiakalbio šviesos padės sukurti vakarėlio aplinką

Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus LED garsiakalbių apšvietimu. Garsiakalbiuose su LED šviesomis galite įjungti vieną iš kelių spalvų derinių – nuo spindinčios baltos iki visos vaivorykštės. Šviesos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą, o jų intensyvumas ir greitis priklauso nuo muzikos nuotaikos ir sukuriamos aplinkos.

Kontroliuokite rengiamą vakarėlį per „Fiestable“ programą

Kontroliuokite rengiamą vakarėlį iš šokių aikštelės naudodamiesi specialia programa. Tiesiog atsisiųskite ją į išmanųjį telefoną ir belaidžiu ryšiu valdykite visus vakarėlio nustatymus. Perjunkite LED garsiakalbių šviesos spalvas arba eksperimentuokite su didžėjaus bei mikrofono garso efektais – juk tai smagus būdas valdyti vakarėlio aplinką.

„Party Chain“ funkcija leidžia išplėsti garsiakalbių sistemą

Suteikite daugiau galimybių jūsų garso sistemai. Prijunkite kelis SHAKE įtaisus sudarydami grandinę ir galėsite klausytis galingesnio garso be jokios garso delsos tarp sistemos komponentų. Suaktyvinkite vieną įrenginį, paverskite jį „vakarėlio vedėju“ ir perkelkite vakarėlio garsą į visiškai naują lygmenį.  

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: flanžerio funkcija padeda sukurti sodraus garso efektą; WAH iškraipo garsą; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektais galite pasinaudoti „Fiestable“ programoje ir valdyti juos gestais, todėl išlaisvinti savo kūrybines galias kartu su vakarėlio grojaraščiais bus tikrai paprasta.

Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite SHAKE-X7D prie televizoriaus, įdėkite karaokės DVD diską ir dainuokite kartu dainas pagal žodžius ekrane. Du mikrofono įvesties lizdai ir tokios funkcijos kaip dainos rezervacija, vertinimas ir aidas leis jums susiburti kartu ir dainuoti su draugais. Integruotoji „Karaoke PON“ funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

Mėgaukitės visais mėgstamais filmais per integruotąjį DVD leistuvą

Mėgaukitės savo mėgstamais DVD įrašais ir žiūrėkite juos naudodamiesi SHAKE-X7D integruotuoju leistuvu. Kiekvienas sprogimas, veiksmo scena ir stulbinami vaizdai rodomi kartu su kino salėms prilygstančiu garsu, kuris leidžia pasijausti įvykių dalyviu. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Muzikos atkūrimas belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“

Belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ galite transliuoti mėgstamus įrašus ir naudotis programomis. Susiekite išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su „Bluetooth®“ garsiakalbiu, garso sistema ar televizoriumi ir galėsite mėgautis muzika ir net valdyti grojaraščius bei garsumą tiesiai iš savo įrenginio.

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. *Žr. suderinamų įrenginių sąrašą

Rasti suderinamus įrenginius

„SongPal“ – jūsų muzika vienoje vietoje

Atsisiųskite „SongPal“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Tiesiog prijunkite per „Bluetooth®“ ir galėsite sklandžiai pasiekti visus savo mėgstamus įrašus. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

Dvi USB jungtys – prijunkite ir leiskite

Kopijuokite įrašus tarp CD diskų ir USB atmintinių. Tiesiog prijunkite įrenginį prie ĮRAŠYMO / ATKŪRIMO prievado ir būsite pasirengę perkelti įrašus. Jei įrašote tiesiai į USB, numatytąją spartą bitais 128 kbps galima padidinti iki 256 kbps ir pagerinti garso kokybę.

Integruotasis CD grotuvas jūsų diskų kolekcijai

Klausykitės klasikinių albumų ar rinkinių diskų per integruotąjį CD grotuvą. Ši namų garso sistema yra suderinama su CD, CD-R ir CD-RW diskais, todėl galėsite klausytis bet ko: pradedant studijos įrašais, baigiant kasetėmis ir atsisiųstais įrašais.

Garso įvesties galimybės išplečia jūsų garso sistemos galimybes

Išnaudokite visas namų garso sistemos galimybes. Dvi garso RCA įvestys suteikia galimybę prijungti televizorių, žaidimų kompiuterį ar papildomą SHAKE įrenginį, jei reikia daugiau galios – nesvarbu, ko klausote, ką žiūrite.

FM/AM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis patinkančių didžėjų? Jums tereikia pasukti AM/FM radijo reguliavimo ratuką.

Specifikacijos
Suteikite galios žemiesiems tonams. Du 38 cm (15”) kūginiai žemųjų dažnių garsiakalbiai ir naujos kartos rago formos garsiakalbis – galinga SHAKE-X7D namų garso sistema atkurs jaudinančius mėgstamų garso takelių žemuosius tonus. LED garsiakalbio šviesos ir DJ efektai – pasijuskite namuose tarsi klube.
  • Naujos rago formos garsiakalbis – galingi žemieji tonai

  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • LED šviesos ir didžėjaus efektai padės sukurti vakarėlio aplinką

Išvesties galia
2400 W
Įvesties lizdai
Analoginė garso (2), Mikrofono įvestys (2), 6φ, USB prievadas (2)
Pagr. įrenginio dydis (P x A x G)
455 × 165 × 330 mm
Priekinis garsiakalbis (P x A x G)
510 × 773 × 458 mm

Kas sudaro komplektą

AC laidas, Antena, Baterijos (AAA / mangano), Nuotolinio valdymo pultas (RMT-AM120U), Naudojimo instrukcijos

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako