RMK

€ 1 029,00

(įsk. PVM)
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai

Funkcijos

Rago formos garsiakalbis – žemieji tonai, kuriuos pajusite

Širdį virpinantys žemieji tonai per rago formos garsiakalbį nepaliks abejingų. Viduje įtaisytas rago formos garsiakalbis efektyviai sustiprina garso slėgį, nes energija stumiama per stiprinimo kanalą. Dėl šios priežasties sukuriamas kur kas didesnis efektas nei tradiciniais, energiją išsklaidančiais stiprintuvais ir signalo apdorojimo įtaisais – taip garsui suteikiama išraiškos ir sodrumo, kad žemuosius tonus galėtumėte net pajusti.

Mėgaukitės aukštesne BLUETOOTH® transliacijos kokybe su LDAC™

LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, leidžianti mėgautis aukštos kokybės belaidžiu garsu per „Bluetooth“ technologiją. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu.

LED garsiakalbio šviesos padės sukurti vakarėlio aplinką

Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus LED garsiakalbių apšvietimu. Garsiakalbiuose su LED šviesomis galite įjungti vieną iš kelių spalvų derinių – nuo spindinčios baltos iki visos vaivorykštės. Šviesos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą, o jų intensyvumas ir greitis priklauso nuo muzikos nuotaikos ir sukuriamos aplinkos.

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: flanžerio funkcija padeda sukurti sodraus garso efektą; WAH iškraipo garsą; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektais galite pasinaudoti „Fiestable“ programoje ir valdyti juos gestais, todėl išlaisvinti savo kūrybines galias kartu su vakarėlio grojaraščiais bus tikrai paprasta.

Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite SHAKE-X70D prie televizoriaus, įdėkite karaokės DVD diską ir dainuokite pagal žodžius ekrane. Du mikrofono įvesties lizdai ir tokios funkcijos kaip dainos rezervacija, vertinimas ir aidas leis jums susiburti kartu ir dainuoti su draugais. Integruotoji vokalo nutildymo funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

Gitaros įvestis

Naudodamiesi gitaros įvestimi, renkite nuosavus minikoncertus. Tiesiog įjunkite ir paspauskite gitaros klavišą, kad galėtumėte mėgautis galingu savo gitaros garsu. Leiskite solo stiliumi arba prijunkite mikrofoną, kad galėtumėte dainuoti kartu.

HDMI® įvestis paprastai sąrankai

Lengvai prijunkite prie televizoriaus ir mėgaukitės kokybišku filmų ir muzikos garsu. Kadangi yra HDMI prievadas, prijungsite vos vienu laidu.

Mėgaukitės visais mėgstamais filmais per integruotąjį DVD leistuvą

Mėgaukitės savo DVD įrašais ir žiūrėkite juos naudodamiesi įtaisytuoju leistuvu SHAKE-X70D. Kiekvienas sprogimas, veiksmo scena ir stulbinami vaizdai rodomi kartu su kino salėms prilygstančiu garsu, kuris leidžia pasijausti įvykių dalyviu. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Sklandus transliavimas su NFC ir BLUETOOTH® technologijomis

Naudojant artimo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie SHAKE-X70D, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada transliuokite muzikos įrašus iš savo kolekcijos. Nėra NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth“technologiją ir pirmyn!

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ (ankstesnis pavadinimas – „SongPal“) į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Tiesiog prijunkite per „Bluetooth“ technologiją ir galėsite sklandžiai pasiekti visus savo mėgstamus įrašus. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

USB lizdas – prijunkite ir leiskite

Kopijuokite įrašus tarp CD diskų ir USB atmintinių. Tiesiog prijunkite įrenginį prie ĮRAŠYMO / ATKŪRIMO prievado ir būsite pasirengę perkelti įrašus. Jei įrašote tiesiai į USB, numatytąją spartą bitais 128 kbps galima padidinti iki 256 kbps ir pagerinti garso kokybę.

Garso įvesties galimybės išplečia jūsų garso sistemos galimybes

Išnaudokite visas namų garso sistemos galimybes. Dvi garso RCA įvestys suteikia galimybę prijungti televizorių, žaidimų kompiuterį ar papildomą SHAKE įrenginį, jei reikia daugiau galios – nesvarbu, ko klausote, ką žiūrite.

Integruotasis CD grotuvas jūsų diskų kolekcijai

Klausykitės klasikinių albumų ar rinkinių diskų per integruotąjį CD grotuvą. Ši namų garso sistema yra suderinama su CD, CD-R ir CD-RW diskais, todėl galėsite klausytis bet ko: pradedant studijos įrašais, baigiant kasetėmis ir atsisiųstais įrašais.

FM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis patinkančių didžėjų? Jums tereikia pasukti FM radijo reguliavimo ratuką.

Specifikacijos

SHAKE-X70D – didelio galingumo namų garso sistema įpūs jūsų namų vakarėliui gyvybės. Pajuskite galingą žemųjų dažnių garsą, sklindantį iš rago formos garsiakalbio, ir susikurkite autentišką klubo stiliaus atmosferą, pasitelkę didžėjaus efektus ir įvairiaspalvius šviesos diodus.
  • Rago formos garsiakalbis – galingi žemieji tonai

  • LDAC – aukštos kokybės garso klausymasis per „Bluetooth“

  • Dėl didžėjaus efektų garsas skambės tarsi klube

  • Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu

  • Šviesos diodų lemputės ekrane padės sukurti vakarėlio aplinką

Pagrindinio įrenginio matmenys (P x A x G mm) (apytiksl.)
45,5 x 16,5 x 33,0
Priekinio garsiakalbio matmenys (P x A x G cm) (apytiksl.)
51,0 x 77,3 x 49,1
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka