Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Sodrūs žemieji tonai namuose

Nesvarbu, ar rengiate vakarėlį, ar tiesiog klausotės mėgstamų įrašų, per SHAKE-X3D pajusite kiekvieną ritmo dūžį. Dviejų dažnių juostų garsiakalbių sistema ir „Sound Pressure Horn“ padeda sukurti didelį 2 300 W lygio garso slėgį (1 200 W RMS, 114,0 dB SPL). O LED apšvietimas ir didžėjaus efektai leis lengvai namuose surengti vakarėlį.

2300 W lygio garso slėgis

Mėgstamų įrašų klausykitės garsiai. SHAKE-X3D „Sound Pressure Horn“ technologija užpildys kambarį galingu 2 300 W garsu.

Specialiai sodriems žemiesiems tonams

Didžiulis 25 cm (9,8”) kūgio formos žemųjų dažnių garsiakalbis tiksliai atkurs galingą garsą, todėl puikiai tiks vakarėlio grojaraščiams dideliu garsu leisti.

Didesnis slėgis, daugiau galios

Naujoji „Sound Pressure Horn“ – galingesnis garsas

Klostuota rago formos kamera ir didesnė išvesties anga padeda sustiprinti slėgį ir sustiprinti garsą iki 2 300 W, todėl galingus žemuosius tonus net pajusite.

Vertikalią dėžę bus patogu naudoti su belaide „Bluetooth®“ namų garso sistema
Dviejų dažnių juostų garsiakalbių sistema namams
Aiškus kiekvienas aukštasis ir žemasis tonas

Viso diapazono garsas per dviejų dažnių juostų garsiakalbių sistemą

Dviejų dažnių juostų garsiakalbių sistema su 2,5 cm (1”) aukštųjų dažnių garsiakalbiu, kad būtų aiškiai atkuriamas vokalas ir aukštieji garsai, ir 25 cm (9,8”) žemųjų dažnių garsiakalbiu, kuriuo atkuriami vidutinių ir žemųjų dažnių garsai.

Išmani ir galinga
Išmani ir galinga

Mūsų sukurta „Sound Pressure Horn“ technologija efektyviai vartoja energiją ir naudoja garsinį slėgį esant mažesnei išvesties galiai. Tai padeda ne tik pagerinti garsą, bet ir tausoti aplinką.

Daugiau įrašo detalių

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE)

DSEE konvertuoja suglaudintus skaitmeninės muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) į aukštesnę raišką. Ši funkcija atkuria glaudinant prarastus aukštuosius ir žemuosius dažnius, kad galėtumėte mėgautis CD kokybei prilygstančiu garsu.

Namų garso sistema su DSEE
Žiūrėti taip pat malonu, kaip klausytis

SHAKE-X3D dizainas leis paversti šį įrenginį neatsiejama vakarėlio dalimi. Aštrūs kampai, šlifuoto aliuminio valdikliai ir apšviesti mygtukai suteikia šiai galingai sistemai išraiškos – juk išraiškingiems vakarėliams reikia išraiškingo dizaino.

Pajuskite muziką, mėgaukitės spalvomis

Ryškus, įvairiaspalvis LED apšvietimas, kuris pulsuoja pagal muzikos ritmą, padės sukurti šokių aikštelėje išskirtinę vakarėlio aplinką. Galite rinktis iš įvairių spalvų ar jų derinių ir pritaikyti apšvietimą prie vakarėlio nuotaikos.

Prisijunkite

Leiskite mėgstamas dainas ir grojaraščius iš pasirinkto išmaniojo telefono per SHAKE-X3D. Naudodamiesi NFC vieno palietimo funkcija, užmegzkite „Bluetooth®“ ryšį ir leiskite įrašus.

Namų garso sistema su NFC ir „Bluetooth®“
„Fiestable“ programa namų garso sistemai
Nepraraskite vakarėlio kontrolės

Atsisiųskite „Fiestable“ programą ir valdykite garsiakalbių apšvietimą, pridėkite didžėjaus efektų, mėgaukitės vokalo atkūrimu arba tiesiog perjunkite dainas – viską atliksite išmaniuoju telefonu.

Teprasideda vakarėlis

Naudodamiesi vakarėlio funkcijomis tikrai priversite visus judėti. Kurkite naudodami įvairiausius didžėjaus efektus — paskirstykite garsą per garsiakalbius, izoliuokite vokalą ar pridėkite flanžerio ir WAH, pavyzdžių atrankos ir skrečo efektą. Funkcija „Party Chain“ suteikia galimybę garso signalo laidais sujungti ir sinchronizuoti kelias sistemas, kad garsas būtų dar galingesnis.

Namų garso sistema su DVD leistuvu ir karaokės funkcijomis
Atskleiskite savyje popmuzikos žvaigždę

Leiskite karaokės DVD diskus ir dainuokite pagal žodžius ekrane. Du mikrofono išvesties lizdai ir įvairios funkcijos — „Karaoke-PON“ režimas, kuris nutildo CD įrašų vokalą, kad galėtumėte dainuoti pagal muziką.

Išlaisvinkite savo filmų kolekciją

Mėgaukitės mėgstamais filmais per SHAKE-X3D

Per integruotąjį DVD leistuvą galėsite lengvai paleisti visus mėgstamus filmus. Prijunkite sistemą prie televizoriaus ir sureguliuokite garsą pasirinkdami vieną iš trijų patobulinimo nustatymų.

„MEGA BASS“
Sustiprinkite žemuosius dažnius

Tiesiog įjunkite MEGA BASS ir suteikite žemiesiems tonams bei mėgstamoms veiksmo scenoms kitokį veidą.

Futbolo režimas
Pasijuskite, tarsi būtumėte aikštėje

Futbolo režimas leidžia sustiprinti natūralų per sporto renginius girdimą triukšmą. Be to, galite išjungti komentatoriaus balsą ir pasijusti susirinkusios minios dalimi.

ClearAudio+
Klausykitės garsiai ir aiškiai

„Sony“ garso technologijų rinkinys „ClearAudio+“ pritaiko atkūrimo nustatymus pagal jūsų muziką ir leidžia klausytis išskirtinai švaraus garso.

„SongPal“ programa galite lengvai valdyti visą namų garso sistemą
Sumanus nuotolinis valdymas – „SongPal“

Muzikos pasaulis jūsų rankose

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Tiesiog įdiekite ją savo mobiliajame telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti vienoje programoje.

Prijunkite, paleiskite, perkelkite

Du USB lizdai ir nuo dulkių apsaugotas CD diskų įrenginys

Lengvai kopijuokite ir perkelkite dainas iš CD į USB įrenginį arba iš vieno USB įrenginio į kitą nenaudodami kompiuterio. Galite leisti mėgstamus MP3 įrašus, iš naujo atrasti senus CD diskus ar kurti vakarėlio grojaraščius.

Namų garso sistema su dviem USB lizdais ir CD diskų įrenginiu
Namų garso sistema su dviem garso įvestimis
Dvi garso įvestys

Prijunkite SHAKE-X3D prie televizoriaus, žaidimų pulto ar kitos garso sistemos ir išplėskite pramogų galimybes.

Namų garso sistema su FM/AM radiju
FM / AM radijas

Mėgaukitės mėgstamomis laidomis ar tiesioginėmis didžėjų transliacijos per FM/AM radiją.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Nesvarbu, ar rengiate vakarėlį, ar tiesiog klausotės mėgstamų įrašų, per SHAKE-X3D pajusite kiekvieną ritmo dūžį. Dviejų juostų garsiakalbių sistema ir naujoji rago formos garsiakalbių technologija padės atkurti galingus ir sodrius žemuosius tonus. Be to, LED garsiakalbių šviesos ir didžėjaus efektai suteikia galimybę lengvai savo kambarį paversti išskirtine šokių aikštele.
  • Naujos rago formos garsiakalbis – galingi žemieji tonai

  • LED šviesos ir didžėjaus efektai padės sukurti vakarėlio aplinką

  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

Išvesties galia, priekis (RMS 10 % THD)
1200 W
Išvesties galia
1200 W
Įvesties lizdai
Analoginė garso išvestis (1), Analoginės garso įvestys (2), Kompozitinė vaizdo išvestis (1), Mikrofono įvestys (2 (6φ), Priekinių garsiakalbių išvestys (2), USB prievadai (2)
Pagr. įrenginio dydis (P x A x G)
455 × 165 × 330 mm
Priekinis garsiakalbis (P x A x G)
368 × 585 × 358 mm

Kas sudaro komplektą

AC laidas, Antena, Baterijos (AAA / mangano), Nuotolinio valdymo pultas (RMT-AM120U), Naudojimo instrukcijos

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka