MHC-V83D

Kiekvienas vakarėlis įsimintinas

Visą salę užpildykite daugiakrypčiu vakarėlio garsu, sukurkite festivalio atmosferą naudodamiesi įvairiaspalviu daugiakrypčiu apšvietimu ir garsiakalbio šviesomis arba atskleiskite savo popžvaigždę, įjungę KARAOKE režimą.

„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V83D

MHC-V83D
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V83D nuotrauka

RMK

€ 770,00

(įsk. PVM)
Lengvas
Apšvietimas
Smagios funkcijos
Smagios funkcijos
„Fiestable“
„Fiestable“
HDMI®
Prijungiamumas
Užpildykite šokių aikštelę stulbinančiu garsu 

Šokite ir dainuokite pagal mėgstamus kūrinius, nesvarbu, kurioje salės vietoje esate. Yra keturi didelio našumo aukštųjų dažnių garsiakalbiai, didelio našumo vidutinių dažnių garsiakalbiai ir pakreipti vidutinių dažnių garsiakalbiai, todėl vakarėlyje griaudės galingas, energingas garsas ir aiškus vokalas, kurie patiks bet kuriam vakarėlio dalyviui. 

Gyvas garsas
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Smagią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija, kuri užpildo erdvę tikrovišku muzikos festivalio ir gyvo muzikos koncerto garsu. 

DSEE
Atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria suglaudintų muzikos failų detales, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam
CD įrašui. 

Sukurkite nepamirštamą atmosferą 

Apšvieskite vakarėlį nuo grindų iki lubų naudodamiesi daugiakrypčiu vakarėlio apšvietimu ir garsiakalbio šviesomis. Įvairiaspalve juostele skleiskite tamsiai mėlynos, žydros ir žalios spalvos šviesos spindulius, kad sukurtumėte tikrovišką
naktinio klubo ar lauko festivalio atmosferą.

Mėgaukitės daugiakrypčiu vakarėlio apšvietimu

Peržiūrėkite vaizdo įrašą apie daugiakryptį vakarėlių apšvietimą.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegu linksminasi visi – per įvestį prijunkite mikrofoną ir su svečiais kartu dainuokite pagal mėgstamas melodijas. Suteikite rokenrolo skambesio, prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą. Mėgaukitės trimis režimais: „Clean“ perteiks aiškų garsą, „Overdrive“ gitaros garsą iškraipys, o „Bass“ yra skirtas bosinei gitarai. Baigę dainuoti, galėsite saugiai padėti mikrofonus į du įrenginio mikrofonų laikiklius.

Ranka, valdanti įrenginį gestų valdikliu
Vertikalus ir horizontalus valdymas gestais

Praleiskite įrašą, perjunkite iš „flanger“ į WAH, įjunkite karaokės mikrofoną, valdykite mikrofono ir muzikos tono aukštį arba padidinkite garsumą vertikaliu ar horizontaliu rankos mostu. Greitai ir lengvai gestais valdykite MHC-V83D funkcijas ir visada likite vakarėlio veiksmo centre. 

Atkartokite ritmą su TAIKO režimu

Pasirinkę TAIKO režimą, papildykite muziką savo būgnų garsais ir išbandykite, kaip jaučiate ritmą, žaisdami su draugais TAIKO žaidimo režimu. 

Vakarėlis jūsų rankose su „Fiestable“

Pasitelkdami smagią, intuityvią ir lengvai naudojamą „Fiestable“ programėlę, galite visapusiškai valdyti MHC-V83D. Norėdami naudotis programėle „Fiestable“, pirmiausia turėsite atsisiųsti „Sony | Music Center“ programėlę. Tuomet muziką, apšvietimą ir dar daugiau funkcijų galėsite valdyti telefonu arba balsu.

„Xperia“ telefono vaizdas
Leiskite draugams sukurti vakarėlio grojaraštį programėlėje „Fiestable“

Kiekvienas naudodamas programėlę „Fiestable“ gali įtraukti mėgstamas melodijas į jūsų grojaraštį. Leiskite svečiams pridėti išmaniuosiuose telefonuose saugomus muzikos įrašus per „Wi-Fi®“ tinklą, kad jūsų vakarėlis niekada nesibaigtų.   

„Xperia“ telefono vaizdas
Naudodami „Fiestable“ karaokės lyderių lentelę, raskite savo superžvaigždę 

Varžykitės naudodami karaokė lyderių lentą ir raskite vakarėlio karaokė karalių ar karalienę. Jei kas nors pateks į geriausiųjų dešimtuką, jis galės įrašyti savo vardą ir dainos pavadinimą lyderių lentoje.

Vakarėlių karalius
Tapkite vakarėlių karaliumi 

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“.
Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Naudodami programą „Sony | Music Center“ galite valdyti muzikos ir garso nustatymus tiesiog telefonu. Su papildiniu „Fiestable“ galite valdyti apšvietimo spalvas, įjungti DJ ar KARAOKE režimą. Intuityviai valdydami judesiu atlikite
pakeitimus vos mostelėję riešu. 

Muzikos centras
Google Play
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
App Store
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Filmai ir televizijos programos – dabar dar įspūdingesni 

Prijunkite MHC-V83D prie televizoriaus ir patirkite visiškai naujų pojūčių, žiūrėdami mėgstamus filmus, televizijos laidas ir sporto programas. 

HDMI®
HDMI™ išvestis paprastai sąrankai

Naudodami HDMI™ (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus.
Žiūrėkite televiziją ir DVD įprastame ekrane, mėgaudamiesi galingu
MHC-V83D garsiakalbių garsu.

DVD
Žiūrėkite filmus naudodami integruotąjį DVD leistuvą

Paverskite savo svetainę teatru ir su šeima bei draugais renkite nuostabius filmų vakarus. Su galingu garsu, kuris nuneš jus tiesiai į veiksmo sūkurį, pajuskite kiekvieną dramatišką sceną.

Išplėskite vakarėlio atmosferą naudodami
belaidį ryšį

Mėgaukitės galingesniu, sodresniu garsu bei sinchronizuotu apšvietimu. „Wireless Party Chain“ leidžia prijungti MHC-V83D prie bet kurios iš 50 suderinamų didelės galios garso sistemų per „Bluetooth®“.

NFC Bluetooth®
NFC™ ir „Bluetooth“  

Naudojant artimojo lauko ryšių technologiją (NFC™) ir „Bluetooth®“ technologiją, nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC™ tiesiog pridėkite prie MHC-V83D, kad greitai, sklandžiai užmegztumėte ryšį ir galėtumėte transliuoti savo muzikos kolekciją. Neveikia NFC™? Jokių problemų. Junkitės per „Bluetooth®“. 

Party Chain
Sinchronizuokite garsą su „Wireless Party Chain“

Sujunkite iki 50 suderinamų didelės galios garso sistemų „Bluetooth®“ ryšiu, ir mėgaukitės galingesnio garso suteikiamais pojūčiais bei stebėkite, kaip šviesos sutampa su garsiakalbių garsu. 

Įrenginio prijungimas
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, su draugais galite MHC-V83D vienu metu susieti su iki,trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti įrašus iš savo muzikos bibliotekų ir turėti dar daugiau pasirinkimo galimybių. 

DAB+
Klausykitės DAB+ radijo 

Naudodamiesi visiškai suderinamu DAB+ imtuvu, galite klausytis mėgstamiausių radijo stočių
bet kurioje vietoje. 

Sukurta taip, kad atlaikytų vakarėlio atmosferą 

MHC-V83D sukurtas galvojant apie patogumą ir patvarumą, todėl jums niekada nereikės jaudintis dėl to,
ar jis atlaikys vakarėlio atmosferą. 

Suformuotas korpusas
Sukurtas įspūdingiems vakarėliams

Dėl visus įrenginio šonus dengiančios kietos plastikinės medžiagos ir stiprių kampų apsaugų MHC-V83D yra patvarus ir gali būti lengvai nugabentas į bet kurią jūsų šventės vietą.

Tvirtas ir atsparus vandens lašams valdymo skydelis 

MHC-V83D paviršius yra atsparus vandens lašams ir lengvai valomas, todėl net išliejus gėrimo vakarėlis nesustos. Be to, paspaudus mygtuką „Party Lock“, 30 sekundžių išjungiami visi kiti mygtukai, todėl galite įrenginį nuvalyti.

Atsparus vandens lašams
Neškitės
Pakreipkite ir lengvai pervežkite ant ratukų 

Jei norite perkelti MHC-V83D, tiesiog paimkite už patogios nešiojimo rankenos ir paverskite atgal. Įrenginį ant tvirtų ratukų nuridensite iki pat vakarėlio vietos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Užkurkite vakarėlį didesnei kompanijai su daugiakrypčiu vakarėlio garsu, sukurkite puikią nuotaiką su pulsuojančia daugiakrypte vakarėlio šviesa ir garsiakalbio šviesa, o su vakarėlio grojaraščiu ir karaokės lyderių lentele mūsų programėlėje „Fiestable“ dar smagiau pasilinksminkite. Su apsaugomis ir ratukais sistemą gabenti bus lengviau nei bet kada.
  • Daugiakryptis vakarėlio garsas

  • Daugiakryptis vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

  • Vakarėlio grojaraštis ir karaokė lyderių lenta „Fiestable“ programėlėje

  • Integruotas DVD grotuvas su HDMI™ išvestimi

  • Valdyti gestais smagu ir paprasta

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka