Galinga garso sistema V82D su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga garso sistema V82D su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga garso sistema V82D su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga garso sistema V82D su BLUETOOTH® technologija vaizdai

Funkcijos

Užpildykite didelę vakarėlio erdvę 360° garsu

Sukurkite gimtadienio šventei, ypatingoms progoms ir kitokiems susibėgimams įspūdingos kokybės garsą, kad visi pasijaustų tarsi dideliame festivalyje. Dėl 360° SOUND ir toli sklindančio žemųjų dažnių garso, kurį perteikia JET BASS BOOSTER, vakarėlio dalyviai gali mėgautis muzikos garso kokybe bet kurioje vakarėlio vietoje.

Įžambus aukštųjų dažnių garsiakalbis ir vidutinio diapazono įrenginiai

Pripildykite kambarį didelio vakarėlio garso. Dėl įžambaus aukštųjų dažnių garsiakalbio ir vidutinio diapazono įrenginių garsas sklinda plačiau.

Keturi vidutinio diapazono garsiakalbiai

Dėl keturių vidutinio diapazono garsiakalbių gerokai aiškiau girdisi vokalas, todėl galite šokti ir dainuoti pagal savo mėgstamą dainą.

Galinis aukštųjų dažnių garsiakalbis

Galinis aukštųjų dažnių garsiakalbis užtikrina, kad garsas į vakarėlio dalyvius už garsiakalbių sistemos būtų nukreipiamas lygiai taip pat, kaip ir į žmones, esančius priešais garsiakalbį, kad visi galėtų mėgautis galingu ir aiškiu garsu.

Plačiai garsą skleidžiantis generatorius leis muziką girdėti bet kur

Kai skamba puiki daina, norite ją girdėti, kad ir kur būtumėte. Garsiakalbio korpusas yra su atvira galine puse, todėl garsas plačiai pasklinda ir muziką aiškiai girdėsite stovėdami bet kokiu kampu.

Su JET BASS BOOSTER ritmą galite jausti net per didelį atstumą

Kūginė kanalo konstrukcija su technologija „Bass Reflex“ koncentruoja žemųjų garsų oro srautą, todėl jį galite ne tik girdėti, bet ir jausti fiziškai, net būdami minioje ar dideliu atstumu.

LIVE SOUND

Tokią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija, kuri užpildo jūsų vakarėlio erdvę tikrovišku muzikos festivalio ar gyvos muzikos koncerto garsu. 

DSEE automatiškai atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta pradiniam CD įrašui.

360° vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

360° kampu šviečiančiomis raudona, mėlyna ir žalia vakarėlio šviesomis ir garsiakalbių lemputėmis nušvieskite kiekvieną vakarėlio kampelį net didelėse erdvėse, kad galėtumėte mėgautis autentiška naktinio klubo ar lauko festivalio atmosfera.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegul linksminasi visi: yra dvi mikrofono įvesties jungtys, todėl galėsite varžytis su savo svečiais dainuodami mėgstamas dainas. Įneškite rokenrolinio šėlsmo prijungdami mikrofoną ir gitarą ir surengdami improvizaciją arba prijunkite bosinę gitarą ir naudokite ją kaip stiprintuvą, kad sukurtumėte dar beprotiškesnį efektą.

Vertikalus ir horizontalus valdymas gestais

Praleiskite įrašą, pereikite nuo „flanger“ prie WAH efekto, įjunkite karaokės mikrofoną, valdykite mikrofono ir muzikos tono aukštį arba padidinkite garsumą tiesiog vertikaliu arba horizontaliu rankos mostu. Greitai ir lengvai gestais valdykite MHC-V82D funkcijas ir visada likite vakarėlio veiksmo centre.

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: fazavimas sukuria garso išsklaidymo efektą, panašų į naikintuvo gaudesį; WAH automatiškai perkelia filtro dažnį aukštyn ir žemyn; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektais galite pasinaudoti „Fiestable“ programoje ir valdyti juos gestais, todėl išlaisvinti savo kūrybines galias kartu su vakarėlio grojaraščiais bus tikrai paprasta.

TAIKO režimas

Leiskite muzikos kūrinių pavyzdžius ir grokite bongais, džembe, surdo arba japonišku taiko būgnu – tiesiog lieskite viršutinį skydelį pagal ritmą. 

TAIKO žaidimo režimas ir reitingai

Įjunkite TAIKO žaidimo režimą ir išbandykite, kaip jaučiate ritmą. Varžykitės su draugais dėl aukščiausio rezultato. Lieskite viršutinį skydelį mirksint šviesoms ir patikrinkite, kuris iš vakarėlio dalyvių pasieks geriausią rezultatą. Jei jūsų rezultatas bus geriausiųjų dešimtuke, geriausių rezultatų sąraše galėsite įrašyti savo vardą.

Valdymas balsu per „Fiestable“

Tiesiog kalbėdami pakeiskite įrašą, įjunkite apšvietimą ir padarykite, kad mirksėtų visos spalvos. Per programą „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą – apšvietimas ir garsas jums paklus.

Sustiprinkite įspūdį, naudodami programos „Fiestable“ vakarėlio apšvietimo funkciją

Naudodami išmanųjį telefoną programoje „Fiestable“ tiesiog bakstelėkite vakarėlio apšvietimo funkciją ir telefono ekrane ims atspindėti garso sistemos apšvietimo efektai, mirksintys ir keičiantys spalvą kartu su muzika. Galima prijungti neribotą skaičių išmaniųjų telefonų, todėl dalijimasis įrašais bus unikalus.

Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu. Be to, naudodami programą „Fiestable“ galite valdyti šviesų spalvas ir aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą. 

HDMI išvestis paprastai sąrankai

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite televiziją ir DVD įprastame ekrane, mėgaudamiesi galingu garsu iš MHC-V82D garsiakalbių.

Žiūrėkite filmus naudodami integruotąjį DVD leistuvą

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Naudojant artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie garsiakalbių, kad greitai, sklandžiai užmegztumėte ryšį, ir klausykite savo mėgstamos muzikos. Nėra NFC? Jokių problemų. Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir pirmyn.

Mėgaukitės aukšta „Bluetooth®“ transliacijos kokybe su LDAC™

LDAC™ siunčia maždaug tris kartus daugiau duomenų (maksimalus perdavimo greitis: 990 kb/s), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso ryšį, todėl užtikrinama išskirtinė garso kokybė net ir belaidžiu ryšiu.

Tvirtas ir atsparus vandens lašams valdymo skydelis

MHC-V82D paviršius yra atsparus vandens lašams, jį lengva valyti, todėl galite linksmintis visą naktį, net jei išliejote gėrimą. Yra ir mygtukas „Party Lock“, kuris 30 sekundžių išjungia visus kitus mygtukus, kad galėtumėte nuvalyti garsiakalbius.

Pakreipkite ir lengvai pervežkite ant ratukų

Jei norite perkelti MHC-V82D, tiesiog paimkite už patogios nešiojimo rankenos ir paverskite atgal. Įrenginį ant tvirtų ratukų nuridensite iki pat vakarėlio vietos.

Pagyvinkite vakarėlį papildomais garsiakalbiais

Prijunkite kelias namų garso sistemas „Bluetooth®“ ryšiu ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką ir apšvietimą.

Galima prijungti kelis įrenginius, todėl muziką gali valdyti daugiau žmonių

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs ir jūsų draugai galite vienu metu su MHC-V82D susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš visų turimų muzikos bibliotekų ir taip turėti dar platesnį dainų pasirinkimą.

Per USB prievadą galite prijungti, leisti ir įkrauti

Leiskite USB įrenginyje laikomus įrašus arba kurkite savo individualius grojaraščius, naudodamiesi tiesioginio įrašymo iš CD į USB funkcija. Tiesiog prijunkite savo įrenginį prie prievado PLAY / REC ir būsite pasirengę naujam vakarėliui su visais savo mėgstamais įrašais. Be to, per USB prievadą galite įkrauti savo išmanųjį telefoną, kol linksminatės.

Specifikacijos
Sukurkite smagaus vakarėlio atmosferą didesnei publikai su 360° SOUND ir toli sklindančiu žemųjų dažnių garsu. Šokite ir dainuokite klausydamiesi aiškaus vokalo ir mėgaudamiesi pulsuojančiu „360° Party“ apšvietimu ir garsiakalbio šviesomis. Be to, keiskite didžėjaus efektus vertikaliais ir horizontaliais gestais arba išmaniuoju telefonu.
  • 360° garsas ir dideliu atstumu skleidžiami žemieji garsai

  • 360° vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

  • Valdyti gestais smagu ir paprasta

  • Valdymas balsu per „Fiestable“ / vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

  • Įmontuotas DVD grotuvas su HDMI išvestimi

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka