MHC-V82D

Pašokdinkite visą minią

Tegul 360° SOUND ir toli sklindantys žemieji garsai į vakarėlį pritraukia daugiau žmonių. Skambant pakiliai muzikai iš keturių viso diapazono garsiakalbių girdisi aiškūs vokalai, o šviesos sukuria klubinę atmosferą.

„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema V82D su BLUETOOTH® technologija

MHC-V82D
Galinga garso sistema V82D su BLUETOOTH® technologija nuotrauka

RMK

€ 750,00

(įsk. PVM)
Užpildykite vakarėlio erdvę galingu 360° sklindančiu garsu ir aiškiai girdimu vokalu

Visus vakarėlio dalyvius priverskite šokti ir dainuoti pagal mėgstamus kūrinius, kad ir kurioje vakarėlio vietoje jie būtų. 360° GARSAS, JET BASS BOOSTER toli skleidžiami žemieji garsai ir keturi vidutinio diapazono garsiakalbiai suteiks galimybę per vakarėlį klausytis galingo garso ir itin aiškaus vokalo.

GYVO GARSO logotipas
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Smagią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija, kuri užpildo erdvę tikrovišku muzikos festivalio ir gyvo muzikos koncerto garsu.

DSEE logotipas
Atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria suglaudintų muzikos failų detales, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam CD įrašui.

Apšvieskite kiekvieną vakarėlio kampą

Su 360° kampu skleidžiamu vakarėlių apšvietimu ir garsiakalbių lemputėmis net didelės erdvės gali būti pripildytos raudonos, mėlynos ir žalios spalvų – vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbių lemputės sukurs tikrą naktinio klubo ar lauko festivalio atmosferą.

Išbandykite 360° kampu skleidžiamą vakarėlių apšvietimą 

Peržiūrėkite vaizdo įrašą apie 360° kampu skleidžiamą vakarėlių apšvietimą.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegul linksminasi visi: yra dvi mikrofono įvesties jungtys, todėl galėsite varžytis su savo svečiais dainuodami mėgstamas dainas. Arba įneškite rokenrolinio šėlsmo prie vienos įvesties jungties prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą. Rinkitės iš trijų režimų: „Clean“ skirtas aiškiam garsui, „Overdrive“ – iškraipytam gitaros garsui, „Bass“ – bosinei gitarai.

MHC-V82D valdymas gestais
Būkite didžėjus ir valdykite gestais

Praleiskite įrašą, pereikite nuo „flanger“ prie WAH efekto, įjunkite karaokės mikrofoną, valdykite mikrofono ir muzikos tono aukštį arba padidinkite garsumą tiesiog vertikaliu arba horizontaliu rankos mostu. Greitai ir lengvai gestais valdykite MHC-V82D funkcijas ir visada likite vakarėlio veiksmo centre.

Atkartokite ritmą su „Taiko“ režimu

Pasirinkę „Taiko“ režimą, papildykite muziką savo būgnų garsais ir išbandykite, kaip jaučiate ritmą, žaisdami su draugais „Taiko“ žaidimo režimu.

Vakarėlio dalyvis, naudojantis valdymo balsu funkciją per programą „Fiestable“ savo išmaniajame telefone
Valdymas balsu per „Fiestable“

Tiesiog kalbėdami pakeiskite įrašą, įjunkite apšvietimą ir padarykite, kad mirksėtų visos spalvos. Programoje „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą. Galima naudoti iki 39 komandų, įskaitant muzikos paleidimą, apšvietimą ir KARAOKĖS režimą.

Žmonės, besimėgaujantys vakarėlio apšvietimu per programą „Fiestable“ savo išmaniuosiuose telefonuose
Vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

Naudodami išmanųjį telefoną programoje „Fiestable“ tiesiog bakstelėkite vakarėlio apšvietimo funkciją ir telefono ekrane ims atspindėti garso sistemos apšvietimo efektai, mirksintys ir keičiantys spalvą kartu su muzika. 

Vakarėlių karaliaus piktograma
Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu. Be to, naudodami programą „Fiestable“ galite valdyti šviesų spalvas ir aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą. 

Žmogus, besinaudojantis programa „Sony“ | „Music Center“ savo išmaniajame telefone
„Google Play“ logotipas
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
„App Store“ logotipas
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Filmai ir televizijos programos – dabar dar įspūdingesni

Prijunkite MHC-V82D prie televizoriaus ir patirkite visiškai naujų pojūčių, žiūrėdami mėgstamus filmus, televizijos laidas ir sporto programas.

„HDMI“ logotipas
HDMI® išvestis

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite televiziją ir DVD įprastame ekrane, mėgaudamiesi galingu garsu iš MHC-V82D garsiakalbių.

DVD logotipas
Integruotasis DVD leistuvas

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Pagyvinkite vakarėlį papildomais garsiakalbiais

„Bluetooth®“ ryšiu prijunkite kelias namų garso sistemas ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

NFC ir „Bluetooth®“ logotipai
Sklandus transliavimas su NFC ir „Bluetooth®“

Tiesiog pasinaudokite NFC funkcija, kad užmegztumėte „Bluetooth®“ ryšį ir iškart pradėtumėte transliuoti.

LDAC™ logotipas
Aukšta „Bluetooth®“ transliacijos kokybė su LDAC™

LDAC™ siunčia maždaug tris kartus daugiau duomenų (maksimalus perdavimo greitis: 990 kb/s), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso ryšį, todėl užtikrinama išskirtinė garso kokybė net ir belaidžiu ryšiu. 

MHC-V82D ryšys su keliais įrenginiais
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs su savo draugais vienu metu su MHC-V82D galite susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Taigi galite mėgautis visų muzikos bibliotekų įrašais.

Vandens lašams atsparus MHC-V82D skydelis
Patvarus, vandens lašams atsparus valdymo skydelis

MHC-V82D viršutinis paviršius yra atsparus vandens lašams ir lengvai valomas, todėl net išliejus gėrimo vakarėlis nesustos. Be to, paspaudus mygtuką „Party Lock“, 30 sekundžių išjungiami visi kiti mygtukai, todėl galite įrenginį nuvalyti.

Žmogus, ridenantis pakreiptą MHC-V82D
Pakreipkite ir lengvai pervežkite ant ratukų

Jei norite perkelti MHC-V82D, tiesiog paimkite už patogios nešiojimo rankenos ir paverskite atgal. Įrenginį ant tvirtų ratukų nuridensite iki pat vakarėlio vietos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Sukurkite smagaus vakarėlio atmosferą didesnei publikai su 360° SOUND ir toli sklindančiu žemųjų dažnių garsu. Šokite ir dainuokite klausydamiesi aiškaus vokalo ir mėgaudamiesi pulsuojančiu „360° Party“ apšvietimu ir garsiakalbio šviesomis. Be to, keiskite didžėjaus efektus vertikaliais ir horizontaliais gestais arba išmaniuoju telefonu.
  • 360° garsas ir dideliu atstumu skleidžiami žemieji garsai

  • 360° vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

  • Valdyti gestais smagu ir paprasta

  • Valdymas balsu per „Fiestable“ / vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

  • Įmontuotas DVD grotuvas su HDMI išvestimi

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka