RMK

€ 727,00

(įsk. PVM)
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai
Didelės galios garso sistema V77DW vaizdai

Funkcijos

Transliuokite garso įrašus, naudodami „Wi-Fi®“

„Wi-Fi“ garso transliavimo funkcija leidžia mėgautis mėgstamu turiniu per įrenginius, palaikančius „Chromecast built-in“, bei pasiekti muzikos failus su DLNA suderinamame kompiuteryje ar namų medijos serveryje.

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

Leiskite visus turimus muzikos įrašus, naudodami „Spotify“

MHC-V77DW suderinama su „Spotify Connect“, todėl naudodamiesi savo „Spotify premium“ prenumerata galite klausytis mėgstamiausių vakarėlių grojaraščių.

Mobilumą užtikrinantys ratukai ir rankena

MHC-V77DW patogu transportuoti, todėl bet kokią vietą galite pripildyti galingų garsų.

Vakarėlio nustatymus galite perjungti gestais

Vienu paprastu judesiu suteikite vakarėliui išskirtinumo. Smagus ir intuityvus valdymas gestais leidžia valdyti vakarėlio muzikos funkcijas, įskaitant apšvietimą, didžėjaus efektus ir mikrofono garso efektus. Be to, galite braukti į kairę ar dešinę ir perjungti įrašus arba aukštyn ir žemyn, kad sureguliuotumėte garsumą. Vakarėlio muziką valdyti dabar labai smagu. 

Išlaisvinkite muziką ir klausykitės keliuose kambariuose naudodami belaidžio ryšio funkciją

Klausykitės muzikos visuose namuose, naudodami belaidžiu ryšiu veikiančią klausymosi keliuose kambariuose funkciją, valdomą per programą „Sony | Music Center“ (ankstesnis pavadinimas „SongPal“). Naudodamiesi ja sugrupuokite pasirinktus „Sony“ garsiakalbius ir pailguosius garsiakalbius. Naudodami grupės režimą, tos pačios muzikos vienu metu galite klausytis per kelis garsiakalbius, o jei norite per skirtingus garsiakalbius klausytis skirtingos muzikos, pasirinkite režimą „Vienas“.

Sklandus transliavimas naudojant NFC ir „Bluetooth“ technologiją

Naudojant artimo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie MHC-V77DW, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada transliuokite muzikos įrašus iš savo kolekcijos. Nėra NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth“ technologiją ir pirmyn!

Mėgaukitės aukštesne „Bluetooth“ transliacijos kokybe su LDAC™

LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, leidžianti mėgautis aukštos kokybės belaidžiu garsu per „Bluetooth“ technologiją. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu.

HDMI® įvestis paprastai sąrankai

Lengvai prijunkite prie televizoriaus ir mėgaukitės kokybišku filmų ir muzikos garsu. Kadangi yra HDMI® prievadas, prijungsite vos vienu laidu.

Garsiakalbio šviesos padės sukurti vakarėlio atmosferą

Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus garsiakalbių apšvietimu. Šviesa sklinda per lęšį ir išsklaidoma plačiai suformuojant linijas. Šviesas galite valdyti naudodamiesi „Fiestable“ programa arba pačia sistema – pamatysite, kaip jos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą, ir galėsite mėgautis klubo stiliaus šokių aikštele namuose.

USB lizdas – prijunkite ir leiskite

Prie USB jungties galėsite prijungti USB atmintinę, išmanųjį telefoną, planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį ir klausytis visų skaitmeninių įrašų. Palaikomi MP3, AAC, WMA, WAV / AIFF, FLAC, ALAC ir DSD formatai – vakarėliuose skambės visi mėgstami grojaraščiai.

Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite MHC-V77DW prie televizoriaus ir įdėkite karaokės DVD diską arba dainuokite dainas iš „YouTube™“, naudodami „Bluetooth“ technologiją. Dvi mikrofono įvesties jungtys, vertinimo ir garso efektų funkcijos suteikia galimybę dainuoti su draugais ir varžytis. Integruotoji „Karaoke Vocal Fader“ funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

FM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis patinkančių didžėjų? Jums tereikia pasukti FM radijo reguliavimo ratuką.

Tvirtas ir atsparus vandens lašams valdymo skydelis

MHC-V77DW paviršius atsparus vandens lašams, dulkėms, jį lengva valyti, todėl galite linksmintis visą naktį, net jei išliejote gėrimą.

„Fiesta Mode“ vakarėliui tinkamą garsą sukuria, kad ir kur būtumėte

Paspauskite „Fiesta Mode“ mygtuką ir vakarėlyje mėgaukitės galingu garsu nesvarbu, kur linksminatės.

Specifikacijos

Ši universali mobilioji garso sistema suteiks vakarėliui gyvybės. Su galingu garsu sinchronizuojamos šviesos padės sukurti vakarėlio atmosferą – viską valdykite tiesiai iš savo išmaniojo telefono, naudodami programas „Sony | Music Center“ ir „Fiestable“. Taip pat galite klausytis įvairiausios muzikos naudodami „Spotify Connect“ ir įtaisytąjį „Chromecast“.
  • Mėgaukitės galingu garsu, kurį skleidžia nedidelis universalus įrenginys

  • Naudodami programas „Sony | Music Center“ ir „Fiestable“ valdykite apšvietimą ir didžėjaus efektus.

  • Atsparus vandens lašams valdymo skydelis – nesijaudinkite, jei išpylėte gėrimą

  • Leiskite visą turimą muziką, naudodamiesi „Chromecast built-in“ ir „Spotify Connect“

  • Ištraukiama rankena ir ratukai – kad būtų paprasta nusivežti į vakarėlį

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka