MHC-V72D

Leiskite muziką didelei miniai

360° GARSAS ir toli sklindantys žemieji garsai mėgstamų įrašų ritmą leis jausti visur aplinkui. Be to, mėgaukitės dinamišku vakarėlio apšvietimu, pulsuojančiu pagal muzikos ritmą.

„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V72D

MHC-V72D
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V72D nuotrauka

RMK

€ 630,00

(įsk. PVM)
Užpildykite vakarėlio erdvę 360° sklindančiu garsu

Sukurkite gimtadienio šventei, ypatingoms progoms ir kitokiems susibėgimams įspūdingos kokybės garsą, kad visi pasijaustų tarsi dideliame festivalyje. 360° GARSAS ir dideliu atstumu JET BASS BOOSTER perduodamas žemųjų dažnių garsas užlieja visą aplinką galinga muzika.

GYVO GARSO logotipas
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Smagią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija, kuri užpildo erdvę tikrovišku muzikos festivalio ir gyvo muzikos koncerto garsu.

DSEE logotipas
Atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria suglaudintų muzikos failų detales, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam CD įrašui.

Apšvieskite kiekvieną vakarėlio kampą

Su 360° kampu skleidžiamu vakarėlių apšvietimu ir garsiakalbių lemputėmis net didelės erdvės gali būti pripildytos raudonos, mėlynos ir žalios spalvų – vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbių lemputės sukurs tikrą naktinio klubo ar lauko festivalio atmosferą. 

Išbandykite 360° kampu skleidžiamą vakarėlių apšvietimą 

Peržiūrėkite vaizdo įrašą apie 360° kampu skleidžiamą vakarėlių apšvietimą.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegul linksminasi visi: yra dvi mikrofono įvesties jungtys, todėl galėsite varžytis su savo svečiais dainuodami mėgstamas dainas. Arba įneškite rokenrolinio šėlsmo prie vienos įvesties jungties prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą. Rinkitės iš trijų režimų: „Clean“ skirtas aiškiam garsui, „Overdrive“ – iškraipytam gitaros garsui, „Bass“ – bosinei gitarai.

MHC-V72D valdymas gestais
Būkite didžėjus ir valdykite gestais

Praleiskite įrašą, nuo fazavimo pereikite prie WAH, įjunkite karaokės mikrofoną, valdykite mikrofono ir muzikos garso aukštį arba padidinkite garsumą, vertikaliai arba horizontaliai mostelėdami ranka. Valdydami gestais galite greitai ir paprastai reguliuoti MHC-V72D funkcijas ir likti vakarėlio šeimininku.

Atkartokite ritmą su „Taiko“ režimu

Pasirinkę „Taiko“ režimą, papildykite muziką savo būgnų garsais ir išbandykite, kaip jaučiate ritmą, žaisdami su draugais „Taiko“ žaidimo režimu.

Vakarėlio dalyvė, naudojanti valdymo balsu funkciją per „Fiestable“ savo išmaniajame telefone
Valdymas balsu per „Fiestable“

Tiesiog kalbėdami pakeiskite įrašą, įjunkite apšvietimą ir padarykite, kad mirksėtų visos spalvos. Programoje „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą. Galima naudoti iki 39 komandų, įskaitant muzikos paleidimą, apšvietimą ir KARAOKĖS režimą.

Vakarėlio dalyviai, besinaudojantys vakarėlio apšvietimu per programą „Fiestable“ savo išmaniuosiuose telefonuose
Vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

Naudodami išmanųjį telefoną programoje „Fiestable“ tiesiog bakstelėkite vakarėlio apšvietimo funkciją ir telefono ekrane ims atspindėti garso sistemos apšvietimo efektai, mirksintys ir keičiantys spalvą kartu su muzika.

Vakarėlių karaliaus piktograma
Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu. Be to, naudodami programą „Fiestable“ galite valdyti šviesų spalvas ir aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą. 

Vakarėlio dalyvis, besinaudojantis programa „Sony“ | „Music Center“ savo išmaniajame telefone
„Google Play“ logotipas
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
„App Store“ logotipas
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Filmai ir televizijos programos – dabar dar įspūdingesni

Prijunkite MHC-V72D prie televizoriaus ir patirkite visiškai naujų pojūčių, žiūrėdami mėgstamus filmus, televizijos laidas ir sporto programas.

„HDMI“ logotipas
HDMI® išvestis

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite televiziją ir DVD įprastame ekrane, mėgaudamiesi galingu garsu iš MHC-V72D garsiakalbių.

DVD logotipas
Integruotasis DVD leistuvas

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Pagyvinkite vakarėlį papildomais garsiakalbiais

„Bluetooth®“ ryšiu prijunkite kelias namų garso sistemas ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

NFC ir „Bluetooth®“ logotipai
Sklandus transliavimas su NFC ir „Bluetooth®“

Tiesiog pasinaudokite NFC funkcija, kad užmegztumėte „Bluetooth®“ ryšį ir iškart pradėtumėte transliuoti.

LDAC™ logotipas
Aukšta „Bluetooth®“ transliacijos kokybė su LDAC™

LDAC™ siunčia maždaug tris kartus daugiau duomenų (maksimalus perdavimo greitis: 990 kb/s), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso ryšį, todėl užtikrinama išskirtinė garso kokybė net ir belaidžiu ryšiu. 

MHC-V72D ryšio su keliais įrenginiais iliustracija
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs su savo draugais vienu metu su MHC-V72D galite susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Taigi galite mėgautis visų muzikos bibliotekų įrašais.

Vandens lašams atsparus MHC-V72D skydelis
Patvarus, vandens lašams atsparus valdymo skydelis

MHC-V72D viršutinis paviršius yra atsparus vandens lašams ir lengvai valomas, todėl net išliejus gėrimo vakarėlis nesustos. Be to, paspaudus mygtuką „Party Lock“, 30 sekundžių išjungiami visi kiti mygtukai, todėl galite įrenginį nuvalyti.

Žmogus, ridenantis pakreiptą MHC-V72D
Pakreipkite ir lengvai pervežkite ant ratukų

Jei norite perkelti MHC-V72D, tiesiog paimkite už patogios nešiojimo rankenos ir paverskite atgal. Įrenginį ant tvirtų ratukų nuridensite iki pat vakarėlio vietos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Suteikite šventinio džiaugsmo didesnei vakarėlio dalyvių miniai. Jauskite savo mėgstamų dainų ritmą visur aplinkui ir net būdami dideliu atstumu. Mėgaukitės ritmą atkartojančiu vakarėlio apšvietimu ir pakaitomis su didžėjumi valdykite muziką horizontaliais ir vertikaliais gestais arba išmaniuoju telefonu.
  • 360° garsas ir dideliu atstumu skleidžiami žemieji garsai

  • 360° vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

  • Valdyti gestais smagu ir paprasta

  • Valdymas balsu per „Fiestable“ / vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

  • Įmontuotas DVD grotuvas su HDMI išvestimi

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka