Praleisti ir pereiti prie turinio
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai

Funkcijos

LIVE SOUND jūsų namuose

Sukurkite namuose šventišką nuotaiką ir surenkite beprotišką vakarėlį. Pakreipti garsiakalbių įrenginiai skleidžia garsą visoje šokių aikštelėje, todėl visi gali mėgautis giliu ir galingu garsu.

Su garso skleidimo generatoriumi girdėkite muziką platesniu kampu

Kai skamba puiki daina, norisi ją girdėti iš visų pusių. Garso skleidimo generatorius leidžia garsui sklisti, todėl muziką aiškiai girdėsite iš bet kurios pusės.

360° vakarėlio šviesos

Apšvieskite visus vakarėlio patalpos kampelius 360° kelių spalvų vakarėlio šviesomis, kad galėtumėte mėgautis autentiška naktinio klubo ar šventės atmosfera.

Dainuokite kartu naudodami karaokės funkcijas

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite MHC-V71D prie televizoriaus ir įdėkite karaokės DVD. Dvi mikrofono įvesties jungtys, vertinimo ir garso efektų funkcijos suteikia galimybę dainuoti su draugais ir varžytis. Integruotoji „Karaoke Vocal Fader“ funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

Įjunkite TAIKO režimą ir grokite būgnais kartu 

Pridėkite savo mušamųjų garsų įjungę TAIKO režimą. Galite leisti muzikos kūrinių pavyzdžius ir groti kartu bongo, djembe, surdo arba japonišku TAIKO būgnu – tiesiog lieskite ir braukite viršutinį skydelį pagal ritmą. 

TAIKO žaidimo režimas 

Įjunkite TAIKO žaidimo režimą ir išbandykite, kaip jaučiate ritmą. Lieskite viršutinį skydelį mirksint šviesoms ir patikrinkite, kuris iš vakarėlio dalyvių geriausiai jaučia ritmą.

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto 

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: fazavimas sukuria garso išsklaidymo efektą, panašų į naikintuvo gaudesį; WAH automatiškai perkelia filtro dažnį aukštyn ir žemyn; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektus galite naudoti programoje „Fiestable“ ir valdyti juos gestais, todėl kurti kūrybiškus grojaraščiais bus tikrai paprasta.

Grokite kartu naudodami gitaros įvestį

Grokite mėgstamiausius kūrinius naudodami gitaros įvestį. Tiesiog prijunkite gitarą, paspauskite gitaros mygtuką ir mėgaukitės galingu garsu bei iš kojų verčiančiais gitaros efektais. Leiskite solo stiliumi arba prijunkite mikrofoną, kad galėtumėte dainuoti kartu.

Vakarėlio nustatymus galite perjungti gestais 

Vienu paprastu judesiu suteikite vakarėliui išskirtinumo. Smagus ir intuityvus valdymas gestais leidžia valdyti vakarėlio muzikos funkcijas, įskaitant didžėjaus, muzikos kūrinių pavyzdžių ir karaokės efektus. Be to, galite braukti į kairę ar dešinę ir perjungti įrašus arba aukštyn ir žemyn, kad sureguliuotumėte garsumą. Vakarėlio muziką valdyti dabar labai smagu.

Per belaidį „Bluetooth®“ ryšį paleidžiama „Party Chain“ funkcija leidžia išplėsti garsiakalbių sistemą

Prijunkite kelias namų garso sistemas „Bluetooth®“ ryšiu ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Naudodami „Bluetooth®“ technologiją prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

Programa „Sony | Music Center“ 

„Android“ ir „iOS“ skirta programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu.

Tapkite vakarėlių karaliumi

Vos vienu paspaudimu pasidalinkite įrašu apie naują garso sistemą socialiniuose tinkluose naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir tapkite vakarėlių karaliumi.

„Fiestable“ programa

„Fiestable“ yra nemokama „Android“ ir „iOS“ skirta programa, suteikianti galimybę valdyti šviesų spalvas arba įjungti didžėjaus ir karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą.

HDMI išvestis paprastai sąrankai

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite filmus ir vaizdo įrašus įprastame ekrane ir mėgaukitės puikiu MHC-V71D garsiakalbių garsu.

Žiūrėkite filmus naudodami integruotąjį DVD leistuvą

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Futbolo režimas

Kiekvieną kartą žiūrėdami sporto varžybas jauskitės taip, tarsi patys būtumėte stadione. Išjunkite komentarus, kad būtų sustiprintas minios triukšmas, ir pasinerkite į nepakartojamus žiūrėjimo pojūčius – tik jūs ir varžybos.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

NFC (artimojo lauko ryšio) ir „Bluetooth“ technologija jus išlaisvina nuo laidų ir kitų sudėtingų nustatymo sekų. Tiesiog priglauskite NFC funkciją palaikantį įrenginį prie kito įrenginio N žymės ir lengvai bei nuosekliai prisijunkite, o tuomet pradėkite transliuoti savo muzikos kolekciją. Neturite NFC? Ne problema. Prisijunkite per „Bluetooth“ ir jūs jau pasirengęs.

DSEE automatiškai atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta pradiniam CD įrašui.

Geresnis BLUETOOTH® garsas

LDAC™ perduoda daugiau duomenų nei įprastinis „Bluetooth“ belaidis ryšys, todėl galite mėgautis išskirtine garso kokybe, artima didelės raiškos garsui.

Galima prijungti kelis įrenginius, todėl muziką gali valdyti daugiau žmonių

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs ir jūsų draugai galite vienu metu su MHC-V71D susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš visų turimų muzikos bibliotekų ir kiekvienas turėsite galimybę pabūti didžėjumi.

Tvirtas ir atsparus vandens lašams valdymo skydelis

MHC-V71D paviršius yra atsparus vandens lašams, dulkėms, jį lengva valyti, todėl galite linksmintis visą naktį, net jei išliejote gėrimą. Yra ir „Party Lock“ mygtukas, kuris 30 sekundžių išjungia visus kitus mygtukus, kad galėtumėte nuvalyti garsiakalbius.

Pakreipkite ir lengvai pervežkite ant ratukų

Jei norite perkelti MHC-V71D, tiesiog paimkite už patogios nešiojimo rankenos ir paverskite atgal. Įrenginį ant tvirtų ratukų nuridensite iki pat vakarėlio vietos.

Specifikacijos
Mėgaukitės šviesomis ir gyvos muzikos garsais savo vakarėlyje. LIVE SOUND ir „360° Party Lights“ kuria šventinę atmosferą, o įjungę TAIKO režimą galite patys mušti būgnus muzikos ritmu.
  • LIVE SOUND

  • 360° vakarėlio šviesos

  • TAIKO režimas ir TAIKO žaidimų režimas

  • Įmontuotas DVD grotuvas su HDMI išvestimi

  • Rankena ir ratukai, skirti patogiai pernešti į kitą vietą

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka