Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai

Funkcijos

Mėgaukitės aukštesne BLUETOOTH transliacijos kokybe su LDAC™

LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, kuri leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu belaidžiu ryšiu per „Bluetooth“ technologiją. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu. 

Sukurkite tinkamą vakarėlio aplinką

Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus garsiakalbių apšvietimu. Šviesa nukreipiama per lęšius ir plačiai išsklaidoma. Valdykite šviesas naudodamiesi sistema, stebėkite, kaip jos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą, ir mėgaukitės klubo stiliaus šokių aikštele namuose.

Apšviestas valdymo skydelis su lietimo klavišais 

Naudodamiesi lietimo klavišais ir apšviestu valdymo skydeliu netgi tamsoje paprastai valdykite muzikos atkūrimą ir mėgaukitės vakarėlio apšvietimu.

Viskas viename – išskirtinis mobilumas

Dėl kompaktiškos konstrukcijos įrenginį patogu nešioti, todėl vakarėlį galite rengti bet kur. Nesvarbu, ar linksminatės su draugais namuose, ar norite surengti vakarėlį kur nors kitur, kompaktišką įrenginį patogiai nusinešite už įtaisytos rankenos.

Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu 

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite MHC-V50D prie televizoriaus ir įdėkite karaokės DVD diską arba dainuokite dainas iš „YouTube™“, naudodami „Bluetooth“ technologiją. Dvi mikrofono įvesties jungtys, vertinimo ir garso efektų funkcijos leis susiburti su draugais ir dainuoti kartu. Integruotoji vokalo nutildymo funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: flanžerio funkcija padeda sukurti sodraus garso efektą; WAH iškraipo garsą; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektais galite pasinaudoti „Fiestable“ programoje ir valdyti juos gestais, todėl išlaisvinti savo kūrybines galias kartu su vakarėlio grojaraščiais bus tikrai paprasta.

Gitaros įvestis

Naudodamiesi gitaros įvestimi, renkite nuosavus minikoncertus. Tiesiog įjunkite ir paspauskite gitaros klavišą, kad galėtumėte mėgautis galingu savo gitaros garsu. Leiskite solo stiliumi arba prijunkite mikrofoną, kad galėtumėte dainuoti kartu.

HDMI išvestis paprastai sąrankai

Paprastai prijunkite prie televizoriaus ir kitų įrenginių per HDMI išvestį. Kadangi yra HDMI OUT prievadas, prijungsite vos vienu laidu.

Mėgaukitės visais mėgstamais filmais per integruotąjį DVD leistuvą

Mėgaukitės savo DVD įrašais ir žiūrėkite juos naudodamiesi įtaisytuoju leistuvu MHC-V50D. Kiekvienas sprogimas, veiksmo scena ir stulbinami vaizdai rodomi kartu su kino salėms prilygstančiu garsu, kuris leidžia pasijausti įvykių dalyviu. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Sklandus transliavimas naudojant NFC ir „Bluetooth“ technologiją

Naudojant artimo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie MHC-V50D, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada transliuokite muzikos įrašus iš savo kolekcijos. Nėra NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth“ technologiją ir būsite pasirengę.

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ (ankstesnis pavadinimas – „SongPal“) į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Tiesiog prijunkite per „Bluetooth“ technologiją ir galėsite sklandžiai pasiekti visus savo mėgstamus įrašus. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

USB lizdas – prijunkite ir leiskite

Leiskite USB įrenginyje turimus įrašus. Tiesiog prijunkite įrenginį prie PLAY/REC prievado ir būsite pasirengę perkelti muziką iš CD į USB.

Garso įvestis ir išvestis

Prijunkite garso ir vaizdo įrangą prie garso įvesties ir išvesties. Prijunkite televizorių ar papildomą garsiakalbį ir sustiprinkite namų pramogų įrangos garsą.

Integruotasis CD grotuvas jūsų diskų kolekcijai

Klausykitės klasikinių albumų ar rinkinių diskų per integruotąjį CD grotuvą. Ši namų garso sistema yra suderinama su CD, CD-R ir CD-RW diskais, todėl galėsite klausytis bet ko: pradedant studijos įrašais, baigiant kasetėmis ir atsisiųstais įrašais.

FM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis patinkančių didžėjų? Jums tereikia pasukti FM radijo reguliavimo ratuką.

Specifikacijos

Ši galinga namų garso sistema padės surengti išskirtinį vakarėlį namuose. „Sound Pressure Horn“ ir „Mega Bass“ technologijos leidžia atkurti galingus žemųjų dažnių garsus, kuriuos jausite visuose namuose. Pagyvinkite vakarėlio aplinką šviesomis, didžėjaus garso efektais ir karaokės funkcijomis – ir visa tai galite valdyti telefonu, kuriame įdiegta „Fiestable“ programa.
  • LDAC – aukštos kokybės garso klausymasis per „Bluetooth“

  • Vakarėlių šviesos padės sukurti klubo aplinką

  • Viršutinis skydelis apšviestas, todėl valdyti paprasta

  • Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu

  • Įtaisytos rankenos, kad būtų patogu nešioti

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka