„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V43D

MHC-V43D
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V43D nuotrauka

RMK

€ 549,00

(įsk. PVM)
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V43D vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V43D vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V43D vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V43D vaizdai
Lengvas
Apšvietimas
Smagios funkcijos
Smagios funkcijos
„Fiestable“
„Fiestable“
Prijungiamumas
Prijungiamumas
Renkite vakarėlius kaip dar niekada to nedarėte

Galingasis MHC-V43D neleis užmiršti nakties. Dėl dideliu atstumu sklindančio žemųjų dažnių garso ir spalvotų vakarėlio šviesų, kurios
sinchronizuojamos su ritmu, jūsų svečiai nenorės palikti šokių aikštelės. 

Nuostabus garsas įkvėps šokių aikštelei gyvybės

Dėl „Spread Sound“, didelio efektyvumo garsiakalbių ir didelio efektyvumo vidutinių dažnių garso jūsų muzika iš įrenginio
priekio sklis plačiau ir aukščiau, tad visi svečiai mėgausis sodresniu, aiškesniu garsu. 

Du efektyvūs aukštųjų dažnių garsiakalbiai
Du efektyvūs aukštųjų dažnių garsiakalbiai užpildys garsu

Du didelio efektyvumo rago formos aukštųjų dažnių garsiakalbiai išplečia garso lauką ir padidina garso slėgio lygį, skleisdami garsą bet kurioje jūsų pasirinktoje patalpoje.

Geresnis vokalas su efektyviais vidutiniaisiais dažniais

Priekyje įrengti didelio efektyvumo rago formos vidutiniųjų dažnių garsiakalbiai skleidžia didesnio skaidrumo ir slėgio vidutinių dažnių garsą. Tai reiškia, kad šokdami ar dainuodami pagal mėgstamus kūrinius galėsite mėgautis aiškesniais vokalais.

Efektyvus vidutiniųjų dažnių garsas
JET BASS BOOSTER
JET BASS BOOSTER leis jausti ritmą dideliu atstumu

Kūginė kanalo konstrukcija su technologija „Bass Reflex“ koncentruoja žemųjų garsų oro srautą, todėl jį galite ne tik girdėti, bet ir jausti fiziškai, net būdami minioje ar dideliu atstumu. 

Gyvas garsas
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte 

Smagią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija,
kuri užpildo erdvę tikrovišku muzikos
festivalio ir gyvo muzikos koncerto garsu.

DSEE
Atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria suglaudintų muzikos failų detales, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam CD įrašui. 

Nušvieskite naktį

Apšvieskite vakarėlį nuo grindų iki lubų naudodamiesi vakarėlio apšvietimu ir garsiakalbio šviesomis. Skleiskite tamsiai mėlynos ir žydros spalvos šviesos spindulius su ryškiai raudonomis juostelėmis, kad sukurtumėte tikrovišką naktinio klubo ar lauko festivalio atmosferą.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegu linksminasi visi – per įvestį prijunkite mikrofoną ir su svečiais kartu dainuokite pagal mėgstamas melodijas. Suteikite rokenrolo skambesio, prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą. Mėgaukitės trimis režimais: „Clean“ perteiks aiškų garsą, „Overdrive“ gitaros garsą iškraipys, o „Bass“ yra skirtas bosinei gitarai. Baigę dainuoti, galėsite saugiai padėti mikrofonus į du įrenginio mikrofonų laikiklius. 

gestu-valdymas
Vertikalus ir horizontalus valdymas gestais

Praleiskite įrašą, perjunkite iš „flanger“ į WAH, įjunkite karaokės mikrofoną, valdykite mikrofono ir muzikos tono aukštį arba padidinkite garsumą vertikaliu ar horizontaliu rankos mostu. Greitai ir lengvai gestais valdykite MHC-V43D funkcijas ir visada likite vakarėlio veiksmo centre. 

Vakarėlis jūsų rankose su „Fiestable“

Pasitelkdami smagią, intuityvią ir lengvai naudojamą „Fiestable“ programėlę, galite visapusiškai valdyti MHC-V43D. Norėdami naudotis programėle „Fiestable“, pirmiausia turėsite atsisiųsti „Sony | Music Center“ programėlę. Tuomet muziką, apšvietimą ir dar daugiau funkcijų galėsite valdyti telefonu arba balsu.

party-playlist-fiestable
Leiskite draugams sukurti vakarėlio grojaraštį programėlėje „Fiestable“

Kiekvienas naudodamas programėlę „Fiestable“ gali įtraukti mėgstamas melodijas į jūsų grojaraštį. Leiskite svečiams pridėti išmaniuosiuose telefonuose saugomus muzikos įrašus per „Wi-Fi®“ tinklą, kad jūsų vakarėlis niekada nesibaigtų.

karaoke-ranking-fiestable
Naudodami „Fiestable“ karaokės lyderių lentelę, raskite savo superžvaigždę 

Varžykitės naudodami karaokė lyderių lentą ir raskite vakarėlio karaokė karalių ar karalienę. Jei kas nors pateks į geriausiųjų dešimtuką, jis galės įrašyti savo vardą ir dainos pavadinimą lyderių lentoje.

Vakarėlių karalius
Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Naudodami programą „Sony | Music Center“ galite valdyti muzikos ir garso nustatymus tiesiog telefonu. Su papildiniu „Fiestable“ galite valdyti apšvietimo spalvas, įjungti didžėjaus ar karaokės režimą. Intuityviai valdydami judesiu atlikite pakeitimus vos mostelėję riešu. 

music-center-logotipas
„Google Play“
„Sony Music Center“ , skirta „Android“ įrenginiams
App Store
„Sony Music Center“, skirta „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Filmai ir televizijos programos – dabar dar įspūdingesni 

Prijunkite MHC-V43D prie televizoriaus ir patirkite visiškai naujų pojūčių, žiūrėdami mėgstamus filmus, televizijos laidas ir sporto programas. 

hdmi-logotipas
HDMI™ išvestis – paprastas parengimas

Naudodami HDMI™ (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite televiziją ir DVD įprastame ekrane, mėgaudamiesi galingu MHC-V43D garsiakalbių garsu.

dvd-logotipas
Žiūrėkite filmus naudodami integruotąjį DVD leistuvą

Naudodami šią galingo garso ir slėgio sistemą, mėgaukitės kiekvienos scenos dramatiškumu ir jauskitės įvykių sūkuryje. Paverskite savo svetainę kino teatru ir renkite nepakartojamus filmų vakarus.

Išplėskite vakarėlio atmosferą naudodami belaidį ryšį

Mėgaukitės galingesniu, sodresniu garsu bei sinchronizuotu apšvietimu. „Wireless Party Chain“ leidžia prijungti MHC-V43D prie bet kurios iš 50 suderinamų didelės galios garso sistemų per „Bluetooth®“,.  

„Bluetooth“
Nenutrūkstamas srautinis siuntimas su „Bluetooth®“

Su technologija „Bluetooth“ atsisakykite laidų ir sudėtingų konfigūracijų. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ ir pradėkite naudotis.

Belaidžiu ryšiu veikianti funkcija „Party Chain“
Sinchronizuokite garsą su „Wireless Party Chain“

Sujunkite iki 50 suderinamų didelės galios garso sistemų „Bluetooth®“ ryšiu, ir mėgaukitės galingesnio garso suteikiamais pojūčiais bei stebėkite, kaip šviesos sutampa su garsiakalbių garsu. 

„Bluetooth“
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“, technologiją, su draugais galite MHC-V43D vienu metu susieti su iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti įrašus iš savo muzikos bibliotekų ir turėti dar daugiau pasirinkimo galimybių

DAB+
Klausykitės DAB+ radijo 

Naudodamiesi visiškai suderinamu DAB+ imtuvu, galite klausytis mėgstamiausių radijo
stočių bet kurioje vietoje. 

Sukurta taip, kad atlaikytų vakarėlio atmosferą 

MHC-V43D sukurtas galvojant apie patogumą ir patvarumą, todėl jums niekada nereikės jaudintis dėl to, ar jis atlaikys vakarėlio atmosferą

stiprus-linksminimasis
Sukurtas įspūdingiems vakarėliams

Dėl visus įrenginio šonus dengiančios kietos plastikinės medžiagos ir stiprių kampų apsaugų MHC-V43D yra patvarus ir gali būti lengvai nugabentas į bet kurią jūsų šventės vietą.

Pakreipkite ir lengvai pervežkite ant ratukų 

Jei norite perkelti MHC-V43D, tiesiog paimkite už patogios nešiojimo rankenos ir paverskite atgal. Įrenginį ant tvirtų ratukų nuridensite iki pat vakarėlio vietos.

pakreipimas-pasukimas-gabenimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pajuskite muziką kiekviename kampelyje su „Spread Sound“, kurį sukuria didelio efektyvumo garsiakalbiai ir vidutinių dažnių garsiakalbis, tuomet įjunkite spalvingą vakarėlio apšvietimą ir garsiakalbio šviesą. Su vakarėlio grojaraščiu ir karaokės lyderių lentele mūsų programėlėje „Fiestable“ dar smagiau pasilinksminkite. Su apsaugomis ir ratukais sistemą gabenti bus lengviau nei bet kada.
  • „Spread Sound“ su didelio efektyvumo garsiakalbiais ir vidutinių dažnių garsiakalbiu

  • Vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

  • Valdyti gestais smagu ir paprasta

  • Vakarėlio grojaraštis ir karaokė lyderių lenta „Fiestable“ programėlėje

  • Integruotas DVD grotuvas su HDMI™ ARC

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka