„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V42D

MHC-V42D
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V42D nuotrauka

RMK

€ 420,00

(įsk. PVM)
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V42D vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V42D vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V42D vaizdai
Surenkite nepamirštamą vakarą

Galinga garso sistema MHC-V42D toli skleidžia žemuosius garsus, todėl ritmą jaus visi vakarėlio dalyviai. Spalvingas vakarėlio apšvietimas sinchronizuojamas su muzika, o naudodami valdymo gestais funkciją arba išmanųjį telefoną galite pasijusti didžėjumi.

Pripildykite vakarėlį garso

Suteikite festivalio garso gimtadieniams, ypatingoms progoms ir neplanuotiems susibūrimams. Dideliu atstumu JET BASS BOOSTER perduodami žemieji garsai leis jūsų vakarėlio dalyviams mėgautis dar galingesne muzika bet kurioje vakarėlio vietoje.

MHC-V42D su pakreiptais aukštųjų dažnių garsiakalbiais
Pakreipti aukštųjų dažnių garsiakalbiai

Užpildykite kambarį galingu festivalio garsu – garsą plačiai paskleidžia pakreipti aukštųjų dažnių garsiakalbiai.

JET BASS BOOSTER
JET BASS BOOSTER

Kūginė kanalo konstrukcija su technologija „Bass Reflex“ koncentruoja žemųjų garsų oro srautą, todėl jį galite ne tik girdėti, bet ir jausti fiziškai, net būdami minioje ar dideliu atstumu.

GYVO GARSO logotipas
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Smagią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija, kuri užpildo erdvę tikrovišku muzikos festivalio ir gyvo muzikos koncerto garsu.

DSEE logotipas
Atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria suglaudintų muzikos failų detales, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam CD įrašui.

Vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

Vakarėlio šviesomis ir garsiakalbių lemputėmis nušvieskite kiekvieną vakarėlio kampelį net didelėse erdvėse, kad galėtumėte mėgautis autentiška naktinio klubo ar lauko festivalio atmosfera.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegul linksminasi visi: yra dvi mikrofono įvesties jungtys, todėl galėsite varžytis su savo svečiais dainuodami mėgstamas dainas. Arba įneškite rokenrolinio šėlsmo prie vienos įvesties jungties prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą. Rinkitės iš trijų režimų: „Clean“ skirtas aiškiam garsui, „Overdrive“ – iškraipytam gitaros garsui, „Bass“ – bosinei gitarai.

Būkite didžėjus ir valdykite gestais

Praleiskite įrašą, nuo fazavimo pereikite prie WAH, įjunkite karaokės mikrofoną, valdykite mikrofono ir muzikos garso aukštį arba padidinkite garsumą, vertikaliai arba horizontaliai mostelėdami ranka. Valdydami gestais galite greitai ir paprastai reguliuoti MHC-V42D funkcijas ir likti vakarėlio šeimininku.

MHC-V42D valdymas gestais
Vakarėlio dalyvis, naudojantis valdymo balsu funkciją per programą „Fiestable“ savo išmaniajame telefone
Valdymas balsu per „Fiestable“

Tiesiog kalbėdami pakeiskite įrašą, įjunkite apšvietimą ir padarykite, kad mirksėtų visos spalvos. Programoje „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą. Galima naudoti iki 39 komandų, įskaitant muzikos paleidimą, apšvietimą ir KARAOKĖS režimą.

Vakarėlio dalyviai, besinaudojantys vakarėlio apšvietimu per programą „Fiestable“ savo išmaniuosiuose telefonuose
Vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

Naudodami išmanųjį telefoną programoje „Fiestable“ tiesiog bakstelėkite vakarėlio apšvietimo funkciją ir telefono ekrane ims atspindėti garso sistemos apšvietimo efektai, mirksintys ir keičiantys spalvą kartu su muzika. 

Vakarėlių karaliaus piktograma
Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vakarėlio dalyvis, besinaudojantis programa „Sony“ | „Music Center“ savo išmaniajame telefone
Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu. Be to, naudodami programą „Fiestable“ galite valdyti šviesų spalvas ir aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą. 

„Google Play“ logotipas
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
„App Store“ logotipas
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Filmai ir televizijos programos – dabar dar įspūdingesni

Prijunkite MHC-V42D prie televizoriaus ir patirkite visiškai naujų pojūčių, žiūrėdami mėgstamus filmus, televizijos laidas ir sporto programas.

„HDMI“ logotipas
HDMI išvestis 

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite televiziją ir DVD įprastame ekrane, mėgaudamiesi galingu garsu iš MHC-V42D garsiakalbių.

DVD logotipas
Integruotasis DVD leistuvas

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Pagyvinkite vakarėlį papildomais garsiakalbiais

„Bluetooth®“ ryšiu prijunkite kelias namų garso sistemas ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

NFC ir „Bluetooth®“ piktogramos
Sklandus transliavimas su NFC ir „Bluetooth®“

Tiesiog pasinaudokite NFC funkcija, kad užmegztumėte „Bluetooth®“ ryšį ir iškart pradėtumėte transliuoti.

LDAC™ piktograma
Aukšta „Bluetooth®“ transliacijos kokybė su LDAC™

LDAC™ siunčia maždaug tris kartus daugiau duomenų (maksimalus perdavimo greitis: 990 kb/s), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso ryšį, todėl užtikrinama išskirtinė garso kokybė net ir belaidžiu ryšiu. 

MHC-V42D ryšio su keliais įrenginiais iliustracija
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs su savo draugais vienu metu su MHC-V42D galite susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Taigi galite mėgautis visų muzikos bibliotekų įrašais.

MHC-V42D, nešamas laikant už įtaisytų rankenų
Surenkite vakarėlį bet kur

MHC-V42D įtaisytos nešimo rankenos, todėl garsiakalbį nesunkiai nugabensite į draugo namus ar perkelsite vakarėlį iš vieno kambario į kitą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su galingu MHC-V42D kiekvienas vakarėlis bus puikus. Plačiai ir toli visoje vakarėlio erdvėje paskleidžiamas garsas visiems dalyviams leis jausti ritmą ir mėgautis vienodai puikiu garsu. Spalvingas vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbių lemputės atkartoja ritmą, o jūs galite pakaitomis su didžėjumi valdyti muziką horizontaliais ir vertikaliais gestais arba išmaniuoju telefonu.
  • Toli sklindantys žemieji garsai su JET BASS BOOSTER

  • Vakarėlio apšvietimas ir garsiakalbio šviesos

  • Valdyti gestais smagu ir paprasta

  • Valdymas balsu per „Fiestable“ / vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

  • Įmontuotas DVD leistuvas su HDMI ARC

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka