Praleisti ir pereiti prie turinio
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® vaizdai

Funkcijos

Galingas visą patalpą užpildantis garsas

Pripildykite kambarį sodraus vakarėlio garso. MHC-V41D turi pakreiptus vidutinių dažnių ir aukštųjų dažnių įrenginius, kad garsas būtų paskleidžiamas kuo plačiau ir visi galėtų jausti vienodą judėti verčiantį ritmą.

Daug lempučių padės sukurti vakarėlio aplinką 

Praskaidrinkite atmosferą šviesomis, žybsinčiomis pagal muzikos ritmą. Žalios ir mėlynos spalvų vakarėlio šviesos ir kelių spalvų garsiakalbio šviesos kuria mirksinčių klubo šviesų efektą.

Karaokės funkcijos suteikia jums galimybę dainuoti kartu 

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite MHC-V41D prie televizoriaus ir įdėkite karaokės DVD. Dvi mikrofono įvesties jungtys, vertinimo ir garso efektų funkcijos suteikia galimybę dainuoti su draugais ir varžytis. Integruotoji „Karaoke Vocal Fader“ funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

Gitaros įvestis

Grokite mėgstamiausius kūrinius naudodami gitaros įvestį. Tiesiog prijunkite gitarą, paspauskite gitaros mygtuką ir mėgaukitės galingu garsu bei iš kojų verčiančiais gitaros efektais. Leiskite solo stiliumi arba prijunkite mikrofoną, kad galėtumėte dainuoti kartu.

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto 

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: fazavimas sukuria garso išsklaidymo efektą, panašų į naikintuvo gaudesį; WAH automatiškai perkelia filtro dažnį aukštyn ir žemyn; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektus galite naudoti programoje „Fiestable“ ir valdyti juos gestais, todėl kurti kūrybiškus grojaraščiais bus tikrai paprasta.

Vakarėlio nustatymus galite perjungti gestais 

Vienu paprastu judesiu suteikite vakarėliui išskirtinumo. Smagus ir intuityvus valdymas gestais leidžia valdyti vakarėlio muzikos funkcijas, įskaitant didžėjaus, muzikos kūrinių pavyzdžių ir karaokės efektus. Be to, galite braukti į kairę ar dešinę ir perjungti įrašus arba aukštyn ir žemyn, kad sureguliuotumėte garsumą. Vakarėlio muziką valdyti dabar labai smagu.

Per belaidį „Bluetooth®“ ryšį paleidžiama „Party Chain“ funkcija leidžia išplėsti garsiakalbių sistemą

Prijunkite kelias namų garso sistemas „Bluetooth®“ ryšiu ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Naudodami „Bluetooth®“ technologiją prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

Programa „Sony | Music Center“ 

„Android“ ir „iOS“ skirta programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu.

Tapkite vakarėlių karaliumi

Vos vienu paspaudimu pasidalinkite įrašu apie naują garso sistemą socialiniuose tinkluose naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir tapkite vakarėlių karaliumi.

„Fiestable“ programa

„Fiestable“ yra nemokama „Android“ ir „iOS“ skirta programa, suteikianti galimybę valdyti šviesų spalvas arba įjungti didžėjaus ir karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą.

HDMI išvestis paprastai sąrankai

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite filmus ir DVD įrašus įprastame ekrane ir mėgaukitės puikiu MHC-V41D garsiakalbių garsu.

Žiūrėkite filmus naudodami integruotąjį DVD leistuvą

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

Futbolo režimas

Kiekvieną kartą žiūrėdami sporto varžybas jauskitės taip, tarsi patys būtumėte stadione. Išjunkite komentarus, kad būtų sustiprintas minios triukšmas, ir pasinerkite į nepakartojamus žiūrėjimo pojūčius – tik jūs ir varžybos.

DSEE automatiškai atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta pradiniam CD įrašui.

Geresnis BLUETOOTH® garsas

LDAC™ perduoda daugiau duomenų nei įprastinis „Bluetooth“ belaidis ryšys, todėl galite mėgautis išskirtine garso kokybe, artima didelės raiškos garsui.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

NFC (artimojo lauko ryšio) ir „Bluetooth“ technologija jus išlaisvina nuo laidų ir kitų sudėtingų nustatymo sekų. Tiesiog priglauskite NFC funkciją palaikantį įrenginį prie kito įrenginio N žymės ir lengvai bei nuosekliai prisijunkite, o tuomet pradėkite transliuoti savo muzikos kolekciją. Neturite NFC? Ne problema. Prisijunkite per „Bluetooth“ ir jūs jau pasirengęs.

Viskas viename – išskirtinis mobilumas

Dėl kompaktiškos konstrukcijos įrenginį patogu nešioti, todėl vakarėlį galite rengti bet kur. Nesvarbu, ar linksminatės su draugais namuose, ar norite surengti vakarėlį kur nors kitur, kompaktišką įrenginį patogiai nusinešite už įtaisytos rankenos.

Galima prijungti kelis įrenginius, todėl muziką gali valdyti daugiau žmonių

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs su savo draugais galite vienu metu su MHC-V41D susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš visų turimų muzikos bibliotekų ir kiekvienas turėsite galimybę pabūti didžėjumi.

Specifikacijos
Renkite puikius vakarėlius savo namuose naudodami galinguosius MHC-V41D. Pakreipti garsiakalbio įrenginiai skleidžia garsą visoje patalpoje, todėl visi gali mėgautis puikiu garsu ir spalvotomis garsiakalbių šviesomis, mirksinčiomis pagal ritmą.
  • Užpildantis garsas

  • Vakarėlio ir garsiakalbių šviesos

  • Valdymas gestais naudojant išmanųjį telefoną

  • Įmontuotas DVD leistuvas su HDMI ARC

  • Rankena, skirta saugiai pakelti ir patogiai nešti

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka