„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V13

MHC-V13
MHC-V13

RMK

€ 349,00

(įsk. PVM)
MHC-V13
MHC-V13
MHC-V13
Lengvas
Apšvietimas
Smagios funkcijos
Smagios funkcijos
„Fiestable“
„Fiestable“
Renkite geresnius nei bet kada anksčiau vakarėlius

Jauskite savo mėgstamiausių kūrinių ritmą net iš toli, naudodami šią galingą „vienos dėžės“ sistemą, arba šokite pagal garsiakalbio šviesas,
kurios pulsuoja pagal MHC-V13 skleidžiamą muziką, o atkūrimą valdykite išmaniuoju telefonu. 

Pripildykite patalpą garso 

Perkelkite vakarėlius į naują lygį ir paverskite gimtadienius, ypatingus įvykius ir spontaniškus susitikimus į festivalį.
Dėl didelio našumo aukštųjų dažnių garsiakalbių ir dideliu atstumu sklindančio žemųjų dažnių garso, kurį sukuria JET BASS BOOSTER jūsų vakarėlio dalyviai mėgausis galingu muzikos
garsu visoje patalpoje. 

MHC-V13
Tegu puikią vakarėlio muziką girdi visi

Mažoje, kompaktiškoje MHC-V13 telpa įspūdingas garsas. Du didelio efektyvumo garsiakalbiai ir JET BASS BOOSTER paskleis garsą visoje erdvėje, tad muzika iš įrenginio priekio sklis plačiau ir aukščiau, o svečiai mėgausis sodresniu ir aiškesniu garsu.

Du didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbiai užpildys patalpą garsu

Du aukštyn nukreipti didelio efektyvumo rago formos aukštųjų dažnių garsiakalbiai įrenginio priekinės dalies viršuje praplečia garso sceną ir padidina viršun nukreiptą garso slėgio lygį, tad muzika skambės toliau, plačiau ir šiek tiek aukščiau, kad pasiektų kiekvieną kampelį. 

MHC-V13
JET BASS BOOSTER
JET BASS BOOSTER leis jausti ritmą dideliu atstumu

Kūginė kanalo konstrukcija su technologija „Bass Reflex“ koncentruoja žemųjų garsų oro srautą, todėl jį galite ne tik girdėti, bet ir jausti fiziškai, net būdami minioje ar dideliu atstumu. 

Suteikite energijos su garsiakalbio apšvietimu

Garsiakalbio šviesa skleidžia įvairių spalvų apšvietimo spindulius, tad galėsite mėgautis tikroviška naktinio klubo arba lauko festivalio atmosfera.

šviesa
Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Dainuokite mėgstamiausias dainas. MHC-V13 turi įvesti mikrofonui, tad bus puikus kompanionas karaokės vakarėliuose. Be to, šia jungtimi galite prijungti gitarą ir sistemą naudoti kaip gitaros stiprintuvą. Mėgaukitės trimis režimais: „Clean“ perteiks aiškų garsą, „Overdrive“ gitaros garsą iškraipys, o „Bass“ yra skirtas bosinei gitarai. 

Vakarėlis jūsų rankose su „Fiestable“

Pasitelkdami smagią, intuityvią ir lengvai naudojamą „Fiestable“ programėlę, galite visapusiškai valdyti MHC-V13. Norėdami naudotis programėle „Fiestable“, pirmiausia turėsite atsisiųsti „Sony | Music Center“ programėlę. Tuomet muziką, apšvietimą ir dar daugiau funkcijų galėsite valdyti telefonu arba balsu.

party-playlist-fiestable
Leiskite draugams sukurti vakarėlio grojaraštį programėlėje „Fiestable“

Kiekvienas naudodamas programėlę „Fiestable“ gali įtraukti mėgstamas melodijas į jūsų grojaraštį. Leiskite svečiams pridėti išmaniuosiuose telefonuose saugomus muzikos įrašus per „Wi-Fi®“ tinklą, kad jūsų vakarėlis niekada nesibaigtų.

karaoke-ranking-fiestable
Naudodami „Fiestable“ karaokės lyderių lentelę, raskite savo superžvaigždę 

Varžykitės naudodami karaokės lyderių lentelę ir raskite vakarėlio karaokės karalių ar karalienę. Jei kas nors pateks į geriausiųjų dešimtuką, jis galės įrašyti savo vardą ir dainos pavadinimą
lyderių lentelėje.

Vakareliu_karalius
Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Naudodami programą „Sony | Music Center“ galite valdyti muzikos ir garso nustatymus tiesiog telefonu. Su papildiniu „Fiestable“ galite valdyti apšvietimo spalvas, įjungti didžėjaus ar karaokės režimą. Intuityviai valdydami judesiu atlikite pakeitimus vos mostelėję riešu.

music-center-logotipas
googleplaystore
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
appstore
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Išplėskite vakarėlio atmosferą naudodami belaidį ryšį  

Mėgaukitės galingesniu, sodresniu garsu bei sinchronizuotu apšvietimu. „Wireless Party Chain“ leidžia prijungti MHC-V13 prie bet kurios iš 50 suderinamų didelės galios garso sistemų per „Bluetooth®“,

„Bluetooth®“
Nenutrūkstamas srautinis siuntimas su „Bluetooth®“

„Bluetooth®“ technologija leis atsisakyti laidų ir sudėtingų konfigūracijų. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ ir pradėkite naudotis.

Vakarėlis be laidų
Sinchronizuokite garsą su „Wireless Party Chain“

Sujunkite iki 50 suderinamų didelės galios garso sistemų „Bluetooth®“ ryšiu, ir mėgaukitės galingesnio garso suteikiamais pojūčiais bei stebėkite, kaip šviesos sutampa su garsiakalbių garsu. 

Keli įrenginiai
Prijunkite kelis įrenginius – muziką valdys
daugiau žmonių

Naudodami „Bluetooth® technologiją“, , su draugais galite MHC-V13 vienu metu susieti su iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti įrašus iš savo muzikos bibliotekų ir turėti dar daugiau pasirinkimo galimybių. 

DAB logotipas
Klausykitės DAB+ radijo 

Naudodamiesi visiškai suderinamu DAB+ imtuvu, galite klausytis mėgstamiausių radijo
stočių bet kurioje vietoje. 

Sukurta taip, kad atlaikytų vakarėlio atmosferą 

MHC-V13 sukurtas galvojant apie patogumą ir patvarumą, todėl jums niekada nereikės jaudintis dėl to, ar jis atlaikys vakarėlio atmosferą.

Surenkite vakarėlį bet kur

MHC-V13 turi įtaisytas nešimo rankenas, todėl garsiakalbį nesunkiai nugabensite į draugo namus ar perkelsite vakarėlį iš vieno kambario į kitą. 

pakreipimas-pasukimas-gabenimas
Patvarumas
Sukurtas įspūdingiems vakarėliams

Dėl visus įrenginio šonus dengiančios kietos plastikinės medžiagos ir stiprių kampų apsaugų MHC-V13 yra patvarus ir gali būti lengvai nugabentas į bet kurią jūsų šventės vietą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Perkelkite savo vakarėlius į kitą lygį su šia galinga vienos dėžutės garso sistema. Pajuskite mėgstamiausių dainų ritmą su didelio efektyvumo garsiakalbiais ir JET BASS BOOSTER. Mėgaukitės įvairių spalvų garsiakalbio šviesa ir pasirūpinkite įspūdingu vakarėliu su vakarėlio grojaraščiu ir karaokės lyderių lentele mūsų programėlėje „Fiestable“. Su rankenomis, tad gabenti bus lengviau kaip niekada.
  • „Spread Sound“ su didelio efektyvumo garsiakalbiais

  • Garsiakalbio lemputė

  • Vakarėlio grojaraštis ir karaokė lyderių lenta „Fiestable“ programėlėje

  • Rankena, skirta saugiai pakelti ir patogiai nešti

  • Kampų apsaugos papildomam tvirtumui

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka