„HI-FI“ SISTEMOS

Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V02

MHC-V02
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V02 nuotrauka

RMK

€ 231,90

(įsk. PVM)
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V02 vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V02 vaizdai
Galinga garso sistema su BLUETOOTH® technologija V02 vaizdai
Organizuokite dar šaunesnius vakarėlius

Su šia galinga vieno įrenginio garso sistema net būdami toli jauskite mėgstamų įrašų ritmą. Mėgaukitės pagal muziką pulsuojančiu garsiakalbio apšvietimu ir valdykite atkūrimą išmaniuoju telefonu.

Pripildykite vakarėlį garso

Suteikite festivalio garso gimtadieniams, ypatingoms progoms ir neplanuotiems susibūrimams. Dideliu atstumu JET BASS BOOSTER perduodami žemieji garsai leis jūsų vakarėlio dalyviams mėgautis dar galingesne muzika bet kurioje vakarėlio vietoje.

MHC-V02D su pakreiptais aukštųjų dažnių garsiakalbiais
Pakreipti aukštųjų dažnių garsiakalbiai

Užpildykite kambarį galingu festivalio garsu – garsą plačiai paskleidžia pakreipti aukštųjų dažnių garsiakalbiai.

JET BASS BOOSTER
JET BASS BOOSTER

Kūginė kanalo konstrukcija su technologija „Bass Reflex“ koncentruoja žemųjų garsų oro srautą, todėl jį galite ne tik girdėti, bet ir jausti fiziškai, net būdami minioje ar dideliu atstumu.

Suteikite energijos su garsiakalbio apšvietimu

Praskaidrinkite vakarėlio aplinką klubo stiliaus LED garsiakalbių šviesomis. Mėlyna šviesa pulsuoja pagal šabloną ir sinchronizuojama su muzikos ritmu.

MHC-V02 su šviesos diodų garsiakalbių apšvietimu
Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Tegu linksminasi visi – per įvestį prijunkite mikrofoną ir su svečiais dainuokite pagal mėgstamas melodijas. Suteikite rokenrolo skambesio, prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą. Mėgaukitės trimis režimais: „Clean“ perteiks aiškų garsą, „Overdrive“ gitaros garsą iškraipys, o „Bass“ yra skirtas bosinei gitarai.

Vakarėlio dalyvis, naudojantis valdymo balsu funkciją per programą „Fiestable“ savo išmaniajame telefone
Valdymas balsu per „Fiestable“

Tiesiog kalbėdami pakeiskite įrašą, įjunkite apšvietimą ir padarykite, kad mirksėtų visos spalvos. Programoje „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą. Galima naudoti iki 39 komandų, įskaitant muzikos paleidimą, apšvietimą ir KARAOKĖS režimą.

Vakarėlio dalyviai, besinaudojantys vakarėlio apšvietimu per programą „Fiestable“ savo išmaniuosiuose telefonuose
Vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

Naudodami išmanųjį telefoną programoje „Fiestable“ tiesiog bakstelėkite vakarėlio apšvietimo funkciją ir telefono ekrane ims atspindėti garso sistemos apšvietimo efektai, mirksintys ir keičiantys spalvą kartu su muzika.

Vakarėlių karaliaus piktograma
Tapkite vakarėlių karaliumi

Pasidalykite įrašu apie savo vakarėlį socialiniuose tinkluose vos vienu spustelėjimu naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir užsitarnaukite vakarėlių karaliaus vardą.

Vakarėlio dalyvis, besinaudojantis programa „Sony“ | „Music Center“ savo išmaniajame telefone
Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu. Be to, naudodami programą „Fiestable“ galite valdyti šviesų spalvas ir aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą. 

„Google Play“ logotipas
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
„App Store“ logotipas
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
MHC-V02, sumontuotas ant trikojo
Suderinamas su trikoju

Naudodami įtaisytą tvirtinimo angą, MHC-V02 galite sumontuoti ant trikojo garsiakalbio stovo, kad jis būtų aukščiau ir garsas dar efektyviau pasiektų didesnį skaičių žmonių, nesvarbu, ar jie sėdi, ar stovi.

Pagyvinkite vakarėlį papildomais garsiakalbiais

„Bluetooth®“ ryšiu prijunkite kelias namų garso sistemas ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

LDAC™ piktograma
Aukšta „Bluetooth®“ transliacijos kokybė su LDAC™

LDAC™ siunčia maždaug tris kartus daugiau duomenų (maksimalus perdavimo greitis: 990 kb/s), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso ryšį, todėl užtikrinama išskirtinė garso kokybė net ir belaidžiu ryšiu. 

Ryšio su keliais įrenginiais iliustracija
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs su savo draugais vienu metu su MHC-V02 galite susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Taigi galite mėgautis visų muzikos bibliotekų įrašais.

MHC-V02, nešamas laikant už įtaisytų rankenų
Surenkite vakarėlį bet kur

MHC-V02 įtaisytos nešimo rankenos, todėl garsiakalbį nesunkiai nugabensite į draugo namus ar perkelsite vakarėlį iš vieno kambario į kitą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Naudodami šią galingą vienos dėžės garso sistemą perkelkite vakarėlį į aukštesnį lygmenį. Jauskite savo mėgstamų įrašų ritmą net per didelį atstumą. Mėgaukitės garsiakalbio apšvietimu, kuris pulsuoja pagal ritmą, ir valdykite atkūrimą išmaniuoju telefonu.
  • Toli sklindantys žemieji garsai su JET BASS BOOSTER

  • Garsiakalbio lemputė

  • Valdymas balsu per „Fiestable“ / vakarėlio apšvietimas per „Fiestable“

  • Rankena, skirta saugiai pakelti ir patogiai nešti

  • Suderinamas su trikoju

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka