Praleisti ir pereiti prie turinio
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai
Galinga namų garso sistema su DVD vaizdai

Funkcijos

Garsiakalbio šviesos padės sukurti vakarėlio atmosferą

Praskaidrinkite vakarėlio atmosferą kelių spalvų garsiakalbių šviesomis. Šviesas galite valdyti naudodami programą „Fiestable“ arba pačioje sistemoje ir stebėti, kaip jos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą.

Dainuokite kartu naudodami karaokės funkcijas

Dabar karaokės varžytuves su draugais surengti paprasta: tiesiog prijunkite MHC-M60D prie televizoriaus ir įdėkite karaokės DVD. Dvi mikrofono įvesties jungtys, vertinimo ir garso efektų funkcijos suteikia galimybę dainuoti su draugais ir varžytis. Integruotoji „Karaoke Vocal Fader“ funkcija prislopina vokalą CD įrašuose, todėl galėsite dainuoti bet kurią jums patinkančią dainą.

Grokite kartu naudodami gitaros įvestį

Grokite mėgstamiausius kūrinius naudodami gitaros įvestį. Tiesiog prijunkite gitarą, paspauskite gitaros mygtuką ir mėgaukitės galingu garsu bei iš kojų verčiančiais gitaros efektais. Leiskite solo stiliumi arba prijunkite mikrofoną, kad galėtumėte dainuoti kartu.

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto 

Didžėjų efektai privers judėti visą minią. Keturi skirtingi efektai padės paruošti sceną vakarėliui: flanžerio funkcija padeda sukurti sodraus garso efektą; WAH iškraipo garsą; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Didžėjaus efektais galite pasinaudoti „Fiestable“ programoje ir valdyti juos gestais, todėl išlaisvinti savo kūrybines galias kartu su vakarėlio grojaraščiais bus tikrai paprasta.

Per belaidį „Bluetooth®“ ryšį paleidžiama „Party Chain“ funkcija leidžia išplėsti garsiakalbių sistemą

Prijunkite kelias namų garso sistemas „Bluetooth®“ ryšiu ir mėgaukitės dar galingesniu garsu. Naudodami „Bluetooth®“ technologiją prijunkite iki 50 suderinamų namų garso sistemų ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą.

Tapkite vakarėlių karaliumi

Vos vienu paspaudimu pasidalinkite įrašu apie naują garso sistemą socialiniuose tinkluose naudodami programą „Fiestable“. Tada paleiskite muziką ir tapkite vakarėlių karaliumi.

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“

„Android“ ir „iOS“ skirta programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu.

„Fiestable“ programa

„Fiestable“ yra nemokama „Android“ ir „iOS“ skirta programa, suteikianti galimybę valdyti šviesų spalvas arba įjungti didžėjaus ir karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą.

Žiūrėkite filmus naudodami integruotąjį DVD leistuvą

Pajuskite kiekvienos scenos dramatiškumą pasitelkę galingą garsumą ir garso slėgį, perkeliančius jus tiesiai į veiksmo centrą. Savo svetainę paverskite kino teatru ir vakarais mėgaukitės geriausiais filmais.

HDMI išvestis paprastai sąrankai

Naudodami HDMI (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus. Žiūrėkite filmus ir DVD įrašus įprastame ekrane ir mėgaukitės puikiu MHC-M60D garsiakalbių garsu.

Kino teatro kokybės „S-Force Front Surround“ paverčia filmus realybe 

Mėgaukitės apgaubiančiu „SoundStage“ garsu, kuris įtrauks jus į veiksmo sūkurį. „S-Force Front Surround“ imituoja garso šaltinių siejimo būdus smegenyse, todėl atkuriamas tikroviškas garsas, laiko vėlinimas ir garso bangų spektras – visa tai pasiekiama naudojant tik kairiojo ir dešiniojo garsiakalbio kanalus. Natūraliai imituojant trimatį garso lauką galėsite mėgautis sodriu, aukštos kokybės garsu platesniame klausymosi lauke.  

Futbolo režimas

Kiekvieną kartą žiūrėdami sporto varžybas jauskitės taip, tarsi patys būtumėte stadione. Išjunkite komentarus, kad būtų sustiprintas minios triukšmas, ir pasinerkite į nepakartojamus žiūrėjimo pojūčius – tik jūs ir varžybos.

DSEE automatiškai atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta pradiniam CD įrašui.

Mėgaukitės aukštesne „Bluetooth®“ transliacijos kokybe su LDAC

LDAC perduoda apie tris kartus daugiau duomenų (maksimalus perdavimo greitis: 990 kbps) nei įprastas „Bluetooth®“ garso ryšys, todėl garantuojama išskirtinė klausymosi patirtis.

Galima prijungti kelis įrenginius, todėl muziką gali valdyti daugiau žmonių

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, jūs su savo draugais galite vienu metu su MHC-M60D susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš visų turimų muzikos bibliotekų ir taip turėti dar platesnį dainų pasirinkimą.

Specifikacijos
Naudokite MHC-M60D ir paverskite savo namus populiariausia vakarėlių vieta. Sukurkite klubo atmosferą naudodami kelių spalvų garsiakalbių šviesas, judančias pagal ritmą, ir leiskite aukštos kokybės garso įrašus tiesiai iš išmaniojo telefono naudodami LDAC™, užtikrinantį dar geresnį vakarėlio garsą.
  • Kurkite atmosferą naudodami garsiakalbių šviesas

  • Karaokės ir gitaros įvestys suteikia galimybę dainuoti ir groti kartu

  • Valdykite didžėjaus efektus naudodami programą „Fiestable“

  • Įmontuotas DVD grotuvas su HDMI išvestimi

  • Futbolo režimas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka