GARSO SISTEMOS

Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija

MHC-GT5D

Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija nuotrauka

RMK

€ 929,00

(įsk. PVM)
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Galinga namų garso sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai

Paspauskite grojimo mygtuką ir mėgaukitės galingu garsu

Galingas 2400 W rago formos garsiakalbis nepaliks abejingų, nes atkuria sodrų ir ryškų kiekvienos filmo scenos ir kiekvieno žemo tono garsą. Turėdami galimybę rinktis nustatymus filmų peržiūros vakarą lengvai paversite pašėlusiu vakarėliu.

  • Rago formos garsiakalbis
  • Trijų dažnių juostų garsiakalbių sistema
Išmani ir galinga

Išmani ir galinga

Mūsų sukurta „Sound Pressure Horn“ technologija efektyviai vartoja energiją ir naudoja garsinį slėgį esant mažesnei išvesties galiai. Tai padeda ne tik pagerinti garsą, bet ir tausoti aplinką.

Belaidė namų stereogarso sistema su DSEE

Daugiau įrašo detalių

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE)

DSEE konvertuoja į aukštesnę raišką suglaudintus skaitmeninės muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA). Ši funkcija atkuria aukštus ir žemus dažnius, prarastus suglaudinant, sukurdama sodrų, savo kokybe artimą CD garsą.

„MEGA BASS“

Tiesiog įjunkite MEGA BASS ir suteikite žemiesiems tonams bei mėgstamoms veiksmo scenoms kitokį veidą.

Sustiprinkite namų stereogarso sistemos žemuosius tonus naudodami MEGA BASS

Nusineškite į vakarėlio vietą

Patogi rankena ir plačiai sklindantis garsas

MHC-GT5D žemųjų dažnių garsiakalbyje yra patogūs ratukai ir rankena, kad juos būtų patogu perkelti, todėl jis idealiai tiks rengiant vakarėlius. Atskiras pailgojo garsiakalbio dalis galite lengvai pritvirtinti prie rankenos 10 laipsnių kampu, kad garsas pasklistų itin plačiai, arba galite tvirtinti prie trikojo ir pastatyti reikiamoje vietoje.

Pajuskite muziką, mėgaukitės spalvomis

Ryškus LED žemųjų dažnių garsiakalbio apšvietimas padės sukurti šokių aikštelėje išskirtinę vakarėlio aplinką. Ant grindų, lubų ar sienų sukuriama įvairiaspalvių šviesų projekcija, o jūs galite pasirinkti taškinį arba linijinį raštą. Šviesos sinchronizuojamos pagal muzikos ritmą, todėl galėsite sukurti tikrą klubo šokių aikštelę.

Prisijunkite

Leiskite mėgstamas dainas ir grojaraščius iš pasirinkto išmaniojo telefono per MHC-GT5D. Naudodamiesi NFC vieno palietimo funkcija, užmegzkite „Bluetooth®“ ryšį ir leiskite įrašus.

Belaidė namų stereofoninė sistema su NFC ir „Bluetooth®“
Valdykite namų stereogarso sistemą naudodami „Fiestable“ programą

Nepraraskite vakarėlio kontrolės

Atsisiųskite „Fiestable“ programą ir valdykite garsiakalbių apšvietimą, pridėkite didžėjaus efektų, mėgaukitės vokalo atkūrimu arba tiesiog perjunkite dainas – viską atliksite išmaniuoju telefonu.

Teprasideda vakarėlis

Naudodamiesi vakarėlio funkcijomis tikrai priversite visus judėti. Kurkite naudodami įvairiausius didžėjaus efektus — paskirstykite garsą per garsiakalbius, izoliuokite vokalą ar pridėkite flanžerio ir WAH, pavyzdžių atrankos ir skrečo efektą. Funkcija „Party Chain“ suteikia galimybę garso signalo laidais sujungti ir sinchronizuoti kelias sistemas, kad garsas būtų dar galingesnis.

Namų stereogarso sistema su DVD leistuvu ir karaokės funkcijomis

Atskleiskite savyje popmuzikos žvaigždę

Surenkite nepamirštamas karaokės kovas naudodami du mikrofono išvesties lizdus ir įvairias funkcijas, pavyzdžiui, „Karaoke-PON“ režimą, kuris leidžia nutildyti CD įrašų vokalą, kad galėtumėte dainuoti pagal muziką.

Sistema kino teatro garsui

Prijunkite sistemą prie televizoriaus per optinę įvestį ir suteikite jėgos filmų ir TV laidų garso takeliams. Pailgasis garsiakalbis gali būti tvirtinamas prie sienos arba tvarkingai padėtas po televizoriumi, o kompaktiškas žemųjų dažnių garsiakalbis puikiai tiks nedidelėms gyvenamosioms erdvėms.

Virtualus erdvinis garsas

Pasirinkite namų kino sistemai tinkamą konfigūraciją – garsiakalbius išdėliokite atskirai ar naudokite kaip vieną pailgąjį garsiakalbį. Virtualusis erdvinis garsas leis mėgautis 360 laipsnių kampu sklindančiu garsu.

Belaidė namų kino sistema su virtualiuoju erdviniu garsu
Belaidė namų stereogarso sistema su futbolo režimu

Pasijuskite, tarsi būtumėte aikštėje

Futbolo režimas leidžia sustiprinti natūralų per sporto renginius girdimą triukšmą. Be to, galite išjungti komentatoriaus balsą ir pasijusti susirinkusios minios dalimi.

Belaidė namų stereogarso sistema su „ClearAudio+“

Aiškūs visi žodžiai

Suaktyvinkite „Clear Dialogue“ režimą kalbai paryškinti – idealiai tinka žiūrint filmus ir televizijos laidas nedideliu garsumu arba leidžiant savo sukurtus filmukus.

Belaidė namų kino sistema su integruotuoju DVD leistuvu

Išlaisvinkite savo filmų kolekciją

Per integruotąjį DVD leistuvą galėsite lengvai paleisti visus mėgstamus filmus. Prijunkite sistemą prie televizoriaus ir suteikite išraiškos visiems mėgstamiems vaizdo įrašams.

Namų stereogarso sistemą valdykite „SongPal“ programa

Valdymas per „SongPal 3.0“

Muzikos pasaulis jūsų rankose

„SongPal 3.0“ programa galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Įdiekite ją telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti vienoje programoje.

Prijunkite, paleiskite, perkelkite

Du USB lizdai ir nuo dulkių apsaugotas CD diskų įrenginys

Kopijuokite ir perkelkite dainas iš CD į USB įrenginį arba iš vieno USB įrenginio į kitą nenaudodami kompiuterio. Leiskite mėgstamus MP3 įrašus, iš naujo atraskite senus CD įrašus, kurkite vakarėlio grojaraščius.

Belaidė namų stereofoninė sistema su dviem USB lizdais ir CD diskų įrenginiu
Belaidė namų stereogarso sistema su dviem garso įvestimis

Dvi garso įvestys

Nesvarbu, ar ką nors žiūrite, ar klausotės, sustiprinsite bet kokį garsą – prijunkite MHC-GT5D prie televizoriaus, žaidimų kompiuterio ar kito įrenginio.

Belaidė namų stereogarso sistema su FM radiju

FM radijas

Mėgaukitės mėgstamomis laidomis ar tiesioginėmis didžėjų transliacijos per FM radiją.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Galingas 2400 W rago formos garsiakalbis nepaliks abejingų, nes atkuria sodrų ir ryškų kiekvienos filmo scenos ir kiekvieno žemo tono garsą. Turėdami galimybę rinktis nustatymus filmų peržiūros vakarą lengvai paversite pašėlusiu vakarėliu.
  • Naujos rago formos garsiakalbis – galingi žemieji tonai 

  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Siųskite ir valdykite tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudodami „SongPal“

  • LED šviesos ir didžėjaus efektai padės sukurti vakarėlio aplinką

Garsiakalbio dydis
Aukštųjų dažnių garsiakalbio dydis (5 cm x 2 kūgio formos), Vidutiniųjų dažnių garsiakalbio dydis (9 cm x 4 kūgio formos), Žemųjų dažnių garsiakalbio dydis (35 cm x 1 kūgio formos)
Išvesties galia
2400 W
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso išvestis (1), Analoginė garso įvestis (1), Kompozitinė vaizdo išvestis (1), Mikrofono įvestis (2), Priekinė garsiakalbio išvestis (1), Skaitmeninė garso įvestis (1), USB prievadas (2)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka