„HI-FI“ SISTEMOS

„Hi-Fi“ sistema su NFC ir BLUETOOTH® technologija

MHC-ECL77BT
„Hi-Fi“ sistema su NFC ir BLUETOOTH® technologija nuotrauka

RMK

€ 259,00

(įsk. PVM)
„Hi-Fi“ sistema su NFC ir BLUETOOTH® technologija vaizdai
„Hi-Fi“ sistema su NFC ir BLUETOOTH® technologija vaizdai

Funkcijos

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. *Žr. suderinamų įrenginių sąrašą

Rasti suderinamus įrenginius

„SongPal“ – jūsų muzika vienoje vietoje

Atsisiųskite „SongPal“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

MEGA BASS – daugiau galios žemiesiems tonams

Paspauskite MEGA BASS mygtuką ir suteikite muzikos žemiesiems tonams dar daugiau galios. Šis režimas sustiprina žemųjų dažnių tonus ir suteikia dar daugiau galios garsui. Tiesiog paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte šį režimą, ir mėgaukitės virpančiais žemaisiais tonais.

Integruotasis CD grotuvas jūsų diskų kolekcijai

Klausykitės klasikinių albumų ar rinkinių diskų per integruotąjį CD grotuvą. Ši „Hi-Fi“ sistema yra suderinama su CD, CD-R ir CD-RW diskais, todėl galėsite klausytis bet ko: pradedant studijos įrašais, baigiant kasetėmis ir atsisiųstais įrašais.

Prisijunkite, atkurkite ir įrašykite naudodami USB įrašymą

Leiskite USB atmintinėje saugomus įrašus ir įrašykite juos į CD ar kitą USB atmintinę. Tiesiog prijunkite įrenginį prie ĮRAŠYMO / ATKŪRIMO prievado ir būsite pasirengę perkelti įrašus. Jei įrašote tiesiai į USB, numatytąją spartą bitais 128 kbps galima padidinti iki 256 kbps ir pagerinti garso kokybę.  

Garso įvestis išplečia garso sistemos galimybes

Išnaudokite visas namų garso sistemos galimybes. Garso įvestis suteikia galimybę prijungti televizorių, žaidimų kompiuterį ar papildomą sistemą, jei reikia daugiau galios – nesvarbu, ko klausote, ką žiūrite.

FM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis patinkančių didžėjų? Jums tereikia pasukti FM radijo reguliavimo ratuką.

Specifikacijos

Ši 470 W RMS „Hi-Fi“ sistema suteiks galios jūsų vakarėliams. Transliuokite visus mėgstamus įrašus, prisijungę vienu prisilietimu per NFC ir „Bluetooth®“ bei valdykite grojaraščius iš išmaniojo telefono, naudodamiesi „SongPal“ programa. 16 cm garsiakalbis skleidžia žemųjų dažnių garsus, be to galite paryškinti visų savo melodijų bosus naudodami MEGA BASS funkciją.
  • Mėgaukitės kambarį užpildančiu 470W RMS bendros galios garsu

  • Leiskite muziką belaidžiu ryšiu per NFC ir „Bluetooth®“

  • Itin žemi tonai per 16 cm žemųjų dažnių garsiakalbį ir MEGA BASS

  • Siųskite ir valdykite tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudodami „SongPal“

  • Klausykitės mėgstamų įrašų naudodamiesi USB atkūrimo funkcija

Garsiakalbio dydis
Aukštųjų dažnių garsiakalbio dydis:(1,5 in / 4 cm), Žemųjų dažnių garsiakalbio dydis: (6,5 in / 16 cm)
Išvesties galia
470 W
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka