EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai
EXTRA BASS DIDELĖS GALIOS GARSO SISTEMA XB72 vaizdai

Funkcijos

EXTRA BASS™ – daugiau galios žemiesiems tonams

Paspauskite EXTRA BASS mygtuką ir suteikite muzikos žemiesiems tonams dar daugiau galios. Ši technologija sustiprina žemuosius tonus, kad jie taptų sodrūs ir galingi. Tiesiog paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte šį režimą, ir mėgaukitės virpančiais žemaisiais tonais.

Vertikalus ir horizontalus nustatymas

Patogus dviem būdais pastatomas įrenginys – puikus garsas, kad ir kur pastatytumėte šią sistemą. Pastatykite horizontaliai, jei norite, kad ji atrodytų kaip klasikinė magnetola, arba paverskite stačiai, jei trūksta vietos. Integruotasis jutiklis optimaliai sureguliuos garso apdorojimą, kad stereogarsas išliktų puikus, kad ir ką pasirinktumėte.

Lyg girdėtumėte gyvai

Klausykitės muzikos visiškai kitaip – tiesiog paspauskite GYVO GARSO mygtuką, o sumaniai pakreipti garsiakalbiai ir DSP technologija paskleis muziką platesnėje erdvėje. Pagyvinkite vakarėlį unikaliais trimačio garso pojūčiais – kurkite šventinę nuotaiką, kad ir kur esate.

Įkaitinkite atmosferą garsiakalbių ir vakarėlio apšvietimu per „Fiestable“

GTK-XB72 yra su įmontuotu įvairiaspalvių šviesos diodų linijiniu apšvietimu garsiakalbio priekyje, šonuose ir viršutinėje dalyje, o papildomo įspūdžio suteikia šviesos blyksniai. Naudodami išmanųjį telefoną programoje „Fiestable“ tiesiog bakstelėkite vakarėlio apšvietimo funkciją ir telefono ekrane ims atspindėti garso sistemos apšvietimo efektai, mirksintys ir keičiantys spalvą kartu su muzika. Galima prijungti neribotą skaičių išmaniųjų telefonų, todėl dalijimasis įrašais bus unikalus. 

Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Valdykite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“. Atsisiųskite šią programą į savo išmanųjį telefoną ir valdykite muziką be laidų. Reguliuokite garsą, pasirinkite mėgstamą grojaraštį išmaniajame telefone ar USB įrenginyje ir įtraukite į eilę kitą dainą nestovėdami šalia garso sistemos.

Smagus ir paprastas valdymas naudojant programą „Fiestable“

Programa „Sony | Music Center“ suteikia galimybę valdyti muzikos ir garso nustatymus telefonu. Be to, naudodami programą „Fiestable“ galite valdyti šviesų spalvas ir aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Intuityvus valdymas judesiu leidžia atlikti pakeitimus vos pajudinus riešą. 

Didžėjaus efektai leidžia jums pasijusti taip tarsi stovėtumėte prie didžėjaus pulto

Įvairūs didžėjaus efektai privers judėti visą minią: fazavimas sukuria išskirtinį garso efektą, panašų į naikintuvo gaudesį; WAH automatiškai perkelia filtro dažnį aukštyn ir žemyn; izoliatoriaus funkcija išskiria konkrečią dažnių juostą; PAN paskirsto garsą po garsiakalbius. Be to, kūrybiškai galite išnaudoti garso ruošinių ir skrečo efektus.

Sklandus transliavimas su NFC ir „Bluetooth®“

Naudojant artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog palieskite garso sistemą įrenginiu, kuriame įjungta NFC, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada pradėkite leisti savo muzikos kolekciją. Nėra NFC? Ne bėda. Prijunkite per „Bluetooth“ ir galite švęsti.

Per USB prievadą galite prijungti, leisti ir įkrauti

Prie USB jungties galėsite prijungti USB atmintinę, išmanųjį telefoną, planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį ir klausytis visų skaitmeninių įrašų. Palaikomi MP3 ir WMA formatai – jūsų vakarėlyje galės skambėti mėgstami grojaraščiai, be to, kartu įkrausite savo įrenginį.

Išplėskite garso sistemą, naudodami belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją veikiančią funkciją „Party Chain“

Su belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją veikiančia funkcija „Party Chain“ suteikite papildomos galios savo garso sistemai. Belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją prijunkite kelis garsiakalbius ir padidinkite garso galią. Suaktyvinkite vieną įrenginį, paverskite jį „vakarėlio vedėju“ ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą, kad visi šoktų pagal tą patį ritmą.

Belaidžiu ryšiu prijunkite dar vieną garsiakalbį, kad atkurtumėte sterefoninį garsą

Naudodami garsiakalbių pridėjimo funkciją, galite belaidžiu ryšiu sujungti du GTK-XB72 per „Bluetooth“. Tada pasirinkite dvigubą režimą, kad abu garsiakalbiai leistų tą patį garsą, arba stereofoninį režimą, kad vienas garsiakalbis leistų garsą per dešinįjį kanalą, o kitas – per kairįjį kanalą ir taip galėtumėte per garsiakalbius klausytis stereofoninio garso.

Galimybė prijungti kelis įrenginius

Naudodami „Bluetooth“ technologiją, jūs ir jūsų draugai galite vienu metu susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš savo muzikos bibliotekų, tad tikrai turėsite iš ko rinktis.

Integruotas mikrofonas, kad galėtumėte skambinti laisvomis rankomis

Norėdami pristabdyti muzikos grojimą ir atsiliepti į skambutį naudokitės garso sistema, o ne telefonu. Integruotas mikrofonas leidžia nukreipti skambučius iš išmaniojo telefono tiesiai į garso sistemą per „Bluetooth®“. Taigi galite skambinti ir atsiliepti į skambučius neatjungdami telefono nuo garso sistemos

Informacijos suteiks nurodymų balsu funkcija

Nurodymai balsu yra patogi funkcija, kuri jus informuos apie pagrindines funkcijas: pavyzdžiui, susiedami išmanųjį telefoną su garso sistema, išgirsite „Bluetooth“ pairing“ (susiejama per „Bluetooth“), o kai ryšys bus užmegztas, išgirsite „Bluetooth“ connected“ (prisijungta per „Bluetooth“). 

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Dainuokite pagal mėgstamas melodijas. Dėl mikrofono įvesties GTK-XB72 puikiai tiks karaokės vakarėliams.

Garso įvestis

Garso įvestis leidžia prijungti nešiojamus MP3 grotuvus, kuriuose nėra „Bluetooth®“ jungties.

Įtaisytos rankenos, kad būtų patogu nešioti

Pasiimkite jį ir šėlkite bet kur. Nesvarbu, ar linksminatės su draugais namuose, ar norite surengti vakarėlį kur nors kitur, kompaktišką vienos dėžės garso sistemą GTK-XB72 patogiai nusinešite už abiejose pusėse įtaisytų rankenų.

Specifikacijos
Su šia galinga vienos dėžės garso sistema pasiekite naują šokių vakarėlių lygmenį. EXTRA BASS ir GYVO GARSO režimą derindami su ryškiu šviesos diodų apšvietimu, apimančiu šviesos linijas, garsiakalbių apšvietimą ir šviesos blyksnius, jausitės, lyg būtumėte rimtame muzikos renginyje. Naudodami belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją veikiančią funkciją „Party Chain“, galite pridėti papildomų garsiakalbių ir garsą padaryti galingesnį.
  • EXTRA BASS™ – sodrus ir galingas garsas

  • Vertikalus ir horizontalus nustatymas

  • Paįvairinkite vakarėlį šviesos juosta, garsiakalbių lemputėmis ir šviesos blyksniais

  • Leiskite ir valdykite savo išmaniuoju telefonu, naudodami programą „Sony | Music Center“

  • Prijunkite daugiau garsiakalbių, naudodami belaidžiu ryšiu veikiančią funkciją „Party Chain“ per „Bluetooth®“ technologiją

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka