GTK-XB72 

Dar įspūdingesni šokių vakarėliai

Pasirūpinkite, kad vakarėlis įsimintų ilgam, naudodami vienos dėžės garso sistemą GTK-XB72. Sodrius ir galingus žemuosius garsus papildo ryškus LED apšvietimas – tarsi būtumėte dideliame muzikos renginyje.

EXTRA BASS™ logotipas
EXTRA BASS™ – daugiau galios žemiesiems tonams

Paspauskite mygtuką EXTRA BASS ir sustiprinkite žemuosius dažnius. Ši funkcija sukuria sodrų, galingą žemųjų dažnių garsą. Tiesiog paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte šį režimą, ir leiskitės nešami aidinčių žemųjų tonų.

GTK-XB72, pastatyto vertikalioje ir horizontalioje padėtyje, iliustracija
Vertikalus ir horizontalus nustatymas

Patogus dviem būdais pastatomas įrenginys – puikus garsas, kad ir kur pastatytumėte šią sistemą. Pastatykite horizontaliai, jei norite, kad ji atrodytų kaip klasikinė magnetola, arba paverskite stačiai, jei trūksta vietos. Integruotasis jutiklis optimaliai sureguliuos garso apdorojimą, kad stereogarsas išliktų puikus, kad ir ką pasirinktumėte.

GYVO GARSO veikimo schema
Lyg girdėtumėte gyvai

Klausykitės muzikos visiškai kitaip – tiesiog paspauskite GYVO GARSO mygtuką, o sumaniai pakreipti garsiakalbiai ir DSP technologija paskleis muziką platesnėje erdvėje. Pagyvinkite vakarėlį unikaliais trimačio garso pojūčiais – kurkite šventinę nuotaiką, kad ir kur esate.

Nušvieskite vakarėlį

GTK-XB72 priekyje, šonuose ir viršuje yra įtaisytas įvairių spalvų linijinis šviesos diodų apšvietimas, pagrindiniame korpuse yra pulsuojantis garsiakalbio apšvietimas, o bendrą įspūdį dar labiau sustiprina skleidžiami šviesos blyksniai. Tai puikus būdas sukurti klubą primenančią aplinką.

GTK-XB72 šviesos linijų vaizdas iš arti
Šviesos linija
GTK-XB72 garsiakalbio apšvietimo vaizdas iš arti
Garsiakalbio lemputė
GTK-XB72 šviesos blyksnių vaizdas iš arti
Šviesos blyksniai
„Sony | Music Center“ logotipas
Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Valdykite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“. Atsisiųskite šią programą į savo išmanųjį telefoną ir valdykite muziką be laidų. Reguliuokite garsą, pasirinkite mėgstamą grojaraštį išmaniajame telefone ar USB įrenginyje ir įtraukite į eilę kitą dainą nestovėdami šalia garso sistemos.

Švęskite linksmiau su programa „Fiestable“

Programa „Fiestable“ suteikia galimybę valdyti apšvietimo spalvas ir išmaniuoju telefonu aktyvinti didžėjaus bei karaokės režimus. Programoje „Fiestable“ bakstelėkite „Party Light“ ir telefono ekrane bus atkartojami garso sistemos apšvietimo efektai, spalvos mirksės ir keisis kartu su muzika. Galite prijungti neribotą išmaniųjų telefonų skaičių ir išmėginti unikalią bendrinimo patirtį. 

Vakarėlio dalyviai, besinaudojantys vakarėlio apšvietimu per programą „Fiestable“ savo išmaniuosiuose telefonuose
Logotipas „Gaukite iš „Google“
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
Logotipas „Atsisiųskite iš „App Store“
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Išplėskite garso sistemą 

Su belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją veikiančia funkcija „Party Chain“ suteikite papildomos galios savo garso sistemai. Belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją prijunkite kelis garsiakalbius ir padidinkite garso galią. Suaktyvinkite vieną įrenginį, paverskite jį „vakarėlio vedėju“ ir sinchronizuokite muziką bei apšvietimą, kad visi šoktų pagal tą patį ritmą.

NFC ir „Bluetooth®“ logotipai
Sklandus transliavimas su NFC ir „Bluetooth®“

Įrenginį su NFC pridėkite prie garso sistemos, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada transliuokite įrašus iš savo muzikos kolekcijos. Nėra NFC? Ne bėda. Prisijunkite per „Bluetooth“ ir būsite pasirengę vakarėliui.

USB piktograma
Per USB prievadą galite prijungti, leisti ir įkrauti

Prijunkite USB atmintinę, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir leiskite visus savo skaitmeninius failus. Suderinama su MP3 ir WMA formatais, todėl galėsite ne tik švęsti, bet ir įkrauti įrenginį vienu metu.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su šia galinga vienos dėžės garso sistema pasiekite naują šokių vakarėlių lygmenį. EXTRA BASS ir GYVO GARSO režimą derindami su ryškiu šviesos diodų apšvietimu, apimančiu šviesos linijas, garsiakalbių apšvietimą ir šviesos blyksnius, jausitės, lyg būtumėte rimtame muzikos renginyje. Naudodami belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ technologiją veikiančią funkciją „Party Chain“, galite pridėti papildomų garsiakalbių ir garsą padaryti galingesnį.
  • EXTRA BASS™ – sodrus ir galingas garsas

  • Vertikalus ir horizontalus nustatymas

  • Paįvairinkite vakarėlį šviesos juosta, garsiakalbių lemputėmis ir šviesos blyksniais

  • Leiskite ir valdykite savo išmaniuoju telefonu, naudodami programą „Sony | Music Center“

  • Prijunkite daugiau garsiakalbių, naudodami belaidžiu ryšiu veikiančią funkciją „Party Chain“ per „Bluetooth®“ technologiją

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka