Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai
Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai
Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai
Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai
Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai
Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai
Nešiojamasis belaidis garsiakalbis PG10 vaizdai

Funkcijos

Lauke ar viduje – rinktis tik jums

GTK-PG10 yra belaidis, patogus nešiotis ir su ilgai veikiančia baterija, todėl puikiai tinka klausytis muzikos lauke, nesvarbu, ar rengiate vakarėlį, iškylaujate ar stovyklaujate. Norite tęsti vakarėlį patalpose? Tiesiog užlenkite viršutinį skydelį ir pasiimkite GTK-PG10 su savimi – įrenginys neužims daug vietos ant grindų, bet pripildys garso visą patalpą.

Stiprus ir aiškus

Kai viršutiniai skydeliai uždaryti ir viršutiniai aukštųjų dažnių garsiakalbiai nukreipti į priekį, GTK-PG10 garsų ir aiškų garsą skleidžia pirmyn.

Vakarėlio lauke režimas

Atidarius viršutinius skydelius, įmontuoti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pakreipiami aukštyn ir išorėn, todėl vakarėlį švenčiant lauke galima džiaugtis plačiai sklindančiu garsu. DSP (skaitmeninis signalų procesorius) automatiškai pritaiko garso nustatymus, kad optimizuotų veikimą lauke.

Su įkraunama baterija vakarėlis vyks bet kokioje vietoje

Švenčiate ten, kur nėra elektros tinklo? Ne bėda. Įmontuota įkraunama baterija suteiks energijos jūsų vakarėliui iki 13 valandų.

Patogus muzikos leidimas per „Bluetooth®“

„Bluetooth®“ technologija suteikia galimybę per trumpo nuotolio belaidį ryšį susieti išmanųjį telefoną su GTK-PG10. Tai padaroma greitai ir paprastai, o signalo kelyje pasitaikę objektai ryšio nepertrauks. Kai susiesite, visus mėgstamus įrašus ir grojaraščius iš išmaniojo telefono galėsite leisti per garso sistemą.

Per USB prievadą galite prijungti, leisti ir įkrauti

Prie USB jungties galėsite prijungti USB atmintinę, išmanųjį telefoną, planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį ir klausytis visų skaitmeninių įrašų. Palaikomi MP3, WMA, AAC ir WAV formatai – jūsų vakarėlyje galės skambėti mėgstami grojaraščiai, be to, kartu įkrausite savo įrenginį.

FM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis mėgstamų didžėjų, tiesioginių sporto varžybų ar radijo laidų? Tiesiog pasukite FM radijo imtuvo reguliavimo ratuką ir susiraskite, kas patinka.

Patogi nešioti konstrukcija su įmontuotomis rankenomis

Pasiimkite jį ir šėlkite bet kur. Nesvarbu, ar linksminatės su draugais namuose, ar norite surengti vakarėlį kur nors kitur, kompaktišką kubo formos GTK-PG10 patogiai nusinešite už įtaisytų rankenų.

Vandens lašams atsparus viršutinis skydelis su integruotais puodelių laikikliais

Kai viršutinis skydelis atidarytas, tai puiki vieta gėrimams ir maistui pasidėti – ir nereikia nerimauti, kad juos išpilsite, nes viršutinis skydelis atsparus vandens lašams ir lengvai valomas.

Suderinamas su trikoju

Naudodami įtaisytą tvirtinimo angą, GTK-PG10 galite sumontuoti ant trikojo garsiakalbio stovo, kad jis būtų aukščiau ir garsas dar efektyviau pasiektų didesnį skaičių žmonių, nesvarbu, ar jie sėdi, ar stovi.

Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Valdykite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“. Atsisiųskite šią programą į savo išmanųjį telefoną ir valdykite muziką be laidų. Reguliuokite garsą, pasirinkite mėgstamą grojaraštį išmaniajame telefone ar USB įrenginyje ir įtraukite į eilę kitą dainą nestovėdami šalia garso sistemos.

Smagus ir paprastas valdymas naudojant programą „Fiestable“

Leiskite turinį iš išmaniojo telefono, naudodami programą „Fiestable“, kurią galėsite gauti tik atsisiuntę programą „Sony Music | Center“.

Valdymas balsu per „Fiestable“

Keiskite įrašą arba sureguliuokite garsumą tiesiog kalbėdami į savo išmanųjį telefoną. Per programą „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą – garso sistema jums paklus.

Informacijos suteiks nurodymų balsu funkcija

Nurodymai balsu yra patogi funkcija, kuri jus informuos apie pagrindines funkcijas: pavyzdžiui, susiedami išmanųjį telefoną su garso sistema, išgirsite „Bluetooth“ pairing“ (susiejama per „Bluetooth“), o kai ryšys bus užmegztas, išgirsite „Bluetooth“ connected“ (prisijungta per „Bluetooth“). 

Galimybė prijungti kelis įrenginius

Naudodami „Bluetooth“ technologiją, jūs ir jūsų draugai galite vienu metu susieti iki trijų išmaniųjų telefonų. Galėsite leisti muziką iš savo muzikos bibliotekų, tad tikrai turėsite iš ko rinktis.

Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Jei norite dainuoti pagal mėgstamiausias melodijas ar būti vakarėlio vedėjas, tiesiog prijunkite mikrofoną. GTK-PG10 įterps jūsų vokalą tiesiai į miksą.

Garso įvestis

Per garso įvestį prie GTK-PG10 galite prijungti nešiojamuosius MP3 grotuvus, kurie neturi „Bluetooth®“ jungties.

Specifikacijos
Nešiojamas, belaidis ir įkraunamas GTK-PG10 puikiai tinka naudoti lauke – jame netgi yra specialus garsą plačiau paskleidžiantis vakarėlių lauke režimas ir vandens lašams atsparus viršutinis skydelis, ant kurio galite pasidėti gėrimus. Taip pat jis puikiai tiks patalpose, kadangi yra kompaktiškas ir perduoda aiškų garsą.
  • Vakarėlio lauke režimas paskleis garsą toliau

  • Vandens lašams atsparus viršutinis skydelis su integruotais puodelių laikikliais

  • Įkraunama baterija užtikrina iki 13 valandų atkūrimą

  • Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  • Per FM imtuvą klausykitės mėgstamų radijo laidų

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka