„HI-FI“ SISTEMOS

„Hi-Fi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija

CMT-X7CD/ X7CDB
„Hi-Fi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija nuotrauka

40W

CMT-X7CD

RMK

€ 409,00

(įsk. PVM)

40W

CMT-X7CDB

Kaina nenurodyta

„Hi-Fi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija vaizdai
Atkurkite ir transliuokite – viskas iš vienos vietos

CD grotuvas, USB atkūrimas ir belaidis transliavimas

Visi jūsų mėgstami įrašai tiesiog pasiekiami ranka. Transliuokite muziką iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, klausykitės savo CD kolekcijos ir mėgaukitės skaitmenine muzika, esančią USB atmintinėje. Ši mažai vietos užimanti garso sistema turi keletą belaidžio ryšio parinkčių, du 20 W garsiakalbius ir „S-Master“ skaitmeninį stiprintuvą, perteikianti sodrius bosus ir ryškų, aiškų vokalą.

Du 20 W garsiakalbiai
Galingas garsas

Du viso diapazono garsiakalbiai perteikia bendrą 40 W galią, o du pasyvūs spinduoliai suteikia papildomos galios žemųjų dažnių diapazonui.

Integruotas „Wi-Fi®“ ir NFC
Belaidis sujungimas

Leiskite muziką iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio prisijungę vienu prisilietimu naudodami NFC ir transliuodami per integruotą „Wi-Fi®“ ir „Bluetooth®“.

CD grotuvas
Visi jūsų mėgstami įrašai

Iš naujo atraskite savo CD diskų kolekciją naudodami viršuje įrengtą CD grotuvą arba klausykitės mėgstamų radijo laidų FM imtuvu.

Galingi bosai, kompaktiškas dizainas

Sodrūs bosai ir aiškus garsas iš kompaktiškos, neužimančios daug vietos sistemos. Lengvos, tačiau tvirtos konstrukcijos žėručiu sustiprinti garsiakalbiai užtikrina galingą garsą su minimaliais iškraipymais. Du pasyvūs spinduoliai sustiprina žemuosius dažnius, kuriuos išgauna du plataus diapazono garsiakalbiai, taip išryškinami bosai.

„S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas
Aukštesnės kokybės garso atkūrimo meistriškumas

„S-Master“ skaitmeninio apdorojimo funkcija atkuria garso signalus juos optimizuodama ir paversdama dar ryškesniais, todėl galite mėgautis nepaprastai švariu garsu, artimu originaliam garsui.

ClearAudio+
Klausykitės garsiai ir aiškiai

„Sony“ garso technologijų derinys „ClearAudio+“ pritaiko atkūrimo nustatymus pagal jūsų muziką ir leidžia klausytis išskirtinai švaraus garso.

Pasirinktinis ir iš anksto nustatytas glodintuvas
Suasmeninkite garsą, kurio klausotės

Pasirinktiniu glodintuvu galite reguliuoti garsą rankiniu būdu, kad išgautumėte geriausią muzikos skambesį, arba pasirinkite išankstinį nustatymą tinkantį muzikos žanrui.

Daugiau įrašo detalių

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE)

DSEE konvertuoja į aukštesnę raišką suglaudintą skaitmeninę muziką (MP3, ACC, ATRAC ir WMA). Ši funkcija atkuria aukštus ir žemus dažnius, prarastus suglaudinant, sukurdama sodrų, savo kokybe artimą CD garsą

DSEE
Susijunkite su savo muzika

Sklandus transliavima per „Wi-Fi®“, DLNA arba „AirPlay“

Paprasčiausiai prijungę pasieksite visą savo muziką – transliuokite be laidų iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami „Wi-Fi®“, DLNA ir „AirPlay“. Naudokitės interneto muzikos paslaugomis arba mėgaukitės muzika, laikoma jūsų įrenginiuose vienu prisilietimu prisijungę naudodami NFC ir transliuodami per „Bluetooth®“.

Sukurtas jums, kad ir kokie jūsų klausymosi įpročiai

Klausykitės naujausios muzikos naudodamiesi įvairiomis muzikos paslaugomis, įskaitant „Spotify®“, „Deezer“ ir „TuneIn“.

Interneto muzikos paslaugos
NFC ir „Bluetooth®“
Nevaržoma klausymosi laisvė

Klausymas vienu palietimu per NFC ir „Bluetooth®“

Išmaniuoju telefonu su NFC palieskite stereosistemą, kad užmegztumėte „Bluetooth®" ryšį, kuriuo galėsite transliuoti įrašus belaidžiu būdu. Susieti per „Bluetooth®“ galite ir rankiniu būdu.

Sumanus nuotolinis valdymas – „SongPal“

Muzikos pasaulis jūsų rankose

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Tiesiog įdiekite ją savo mobiliajame telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti vienoje programoje.

„SongPal“ programa
Dizainas, kuriam apibūdinti trūksta žodžių

Įspūdingo dizaino CMT-X7CD susijungia stilius ir galia. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė, kuri padeda sukurti aptakią formą idealiai susiliejančią su jūsų interjeru.

Kompaktiškas dizainas
Tinka beveik visur

Būdama tik 385 mm dydžio, CMT-X7CD puikiai telpa lentynose, ant virtuvės darbastalio ar ant lovos staliuko.

Viršuje įrengtas CD grotuvas
„Viskas viename“

Kompaktiškoje, universalioje konstrukcijoje telpa visas „Hi-Fi®“ komplektas su viršuje įrengtu CD grotuvu ir integruotu radijo imtuvu.

Atkurkite ir įkraukite

Prijunkite USB atmintinę arba MP3 grotuvą prie USB prievado ir mėgaukitės skaitmenine muzika. Be to, galite įkrauti savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.

USB prievadas
Papildoma įvestis (AUX IN)
Analoginė įvestis

Naudodami papildomą garso įvestį galite prijungti skaitmeninius muzikos grotuvus prie garsiakalbio stotelės, kad galėtumėte lengvai pasiekti muziką (laidas nepridedamas).

Eterneto laidas
Eterneto prievadas

Mėgaukitės stabiliu ryšiu, kai transliuojate muziką prisijungę eterneto laidu.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Visa mėgstama muzika pasiekiama ranka. Leiskite muziką iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, klausykitės savo CD diskų kolekcijos ir visokiausios skaitmeninės muzikos iš USB. Šioje nedidelėje garso sistemoje yra kelios belaidžio ryšio funkcijos, du 40 W garsiakalbiai ir „S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas, leisiantis klausytis sodrių žemųjų tonų ir švaraus, aiškaus vokalo. 
  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“ 

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Muzikos transliacijos per „Wi-Fi®“ su DLNA ir „AirPlay“

Garsiakalbių tipas
Viso diapazono + „Passive radiator“
Išvesties galia
Visas 40 W
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis (1), Eterneto prievadas, Priekinių garsiakalbių išvestis (2 integruoti garsiakalbiai, USB prievadas (1)

Kas sudaro komplektą

AC laidas, FM antena, Monetos tipo ličio baterija, Nuotolinis valdymas, Naudojimo instrukcijos, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka