„HI-FI“ SISTEMOS

„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija

CMT-X5CD
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija nuotrauka

RMK

€ 299,00

(įsk. PVM)
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
„Hi-Fi“ sistema su BLUETOOTH® technologija vaizdai
Išskirtinis garsas ką beklausytumėte

Nuo naujausių melodijų iki mėgstamų CD diskų

Mėgaukitės sodria ir aiškia muzika, sklindančia iš šios universalios „Hi-Fi®“ minisistemos. Du pasyvūs spinduoliai veikdami su „S-Master“ skaitmeniniu stiprintuvu ir „ClearAudio+“ funkcija atkuria ir pagerina garsą. Integruotas CD grotuvas, belaidis transliavimas ir USB atkūrimas padės užpildyti miegamąjį, virtuvę ar svetainę mėgstama muzika.

Du 10 W garsiakalbiai
Galingas garsas

Du viso diapazono garsiakalbiai perteikia bendrą 40 W galią, o du pasyvūs spinduoliai suteikia papildomos galios žemųjų dažnių diapazonui.

„Bluetooth®“ ir NFC
Belaidis sujungimas

Leiskite muziką iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, prisijungę vienu prisilietimu naudodami NFC ir transliuodami per „Bluetooth®“.

CD grotuvas
Visi jūsų mėgstami įrašai

Iš naujo atraskite savo CD diskų kolekciją, naudodami viršuje įrengtą CD grotuvą arba klausykitės mėgstamų radijo laidų FM imtuvu.

Galingi bosai, kompaktiškas dizainas

Sodrūs bosai ir aiškus garsas iš kompaktiškos, neužimančios daug vietos sistemos. Lengvos, tačiau tvirtos konstrukcijos žėručiu sustiprinti garsiakalbiai užtikrina galingą garsą su minimaliais iškraipymais. Du pasyvūs spinduoliai sustiprina žemuosius dažnius, kuriuos išgauna du plataus diapazono garsiakalbiai, taip išryškinami bosai.

„S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas
Aukštesnės kokybės garso atkūrimo meistriškumas

„S-Master“ skaitmeninio apdorojimo funkcija atkuria garso signalus juos optimizuodama ir paversdama dar ryškesniais, todėl galite mėgautis nepaprastai švariu garsu, artimu originaliam garsui.

ClearAudio+
Klausykitės garsiai ir aiškiai

„Sony“ garso technologijų derinys „ClearAudio+“ pritaiko atkūrimo nustatymus pagal jūsų muziką ir leidžia klausytis išskirtinai švaraus garso.

Pasirinktinis ir iš anksto nustatytas glodintuvas
Suasmeninkite garsą, kurio klausotės

Pasirinktiniu glodintuvu galite reguliuoti garsą rankiniu būdu, kad išgautumėte geriausią muzikos skambesį, arba pasirinkite išankstinį nustatymą tinkantį muzikos žanrui.

Daugiau įrašo detalių

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE)

DSEE patobulina suglaudintus muzikos įrašus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA). Ši funkcija atkuria aukštus ir žemus dažnius, prarastus suglaudinant, sukurdama sodrų, savo kokybe artimą CD garsą

DSEE
NFC ir „Bluetooth®“
Nevaržoma klausymosi laisvė

Klausymas vienu palietimu per NFC ir „Bluetooth®“

Išmaniuoju telefonu su NFC palieskite stereosistemą, kad užmegztumėte „Bluetooth®" ryšį, kuriuo galėsite transliuoti įrašus belaidžiu būdu. Susieti per „Bluetooth®“ galite ir rankiniu būdu.

Sumanus nuotolinis valdymas – „SongPal“

Muzikos pasaulis jūsų rankose

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Tiesiog įdiekite ją savo mobiliajame telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti vienoje programoje.

„SongPal“ programa
Dizainas, kuriam apibūdinti trūksta žodžių

Įspūdingo dizaino CMT-X5CD susijungia stilius ir galia. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė, kuri padeda sukurti aptakią formą idealiai susiliejančią su jūsų interjeru.

Kompaktiškas dizainas
Tinka beveik visur

Būdama tik 385 mm dydžio, CMT-X5CD puikiai telpa lentynose, ant virtuvės darbastalio ar ant lovos staliuko.

Viršuje įrengtas CD grotuvas
„Viskas viename“

Kompaktiškoje, universalioje konstrukcijoje telpa visas „Hi-Fi®“ komplektas su viršuje įrengtu CD grotuvu ir integruotu radijo imtuvu.

Prijunk ir leisk

Dvi įvesties galimybės leidžia klausytis visų savo skaitmeninių įrašų, atkuriamų sodriu, subalansuotu garsu per „Hi-Fi®“ viso diapazono garsiakalbius.

USB prievadas
Atkūrimas ir įkrovimas naudojant USB

Prijunkite USB atmintinę arba MP3 grotuvą prie USB prievado ir mėgaukitės skaitmenine muzika. Be to, galite įkrauti savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.

Papildoma įvestis (AUX IN)
Analoginė įvestis

Naudodami papildomą garso įvestį galite prijungti skaitmeninius muzikos grotuvus prie garsiakalbio stotelės, kad galėtumėte lengvai pasiekti muziką (laidas nepridedamas).

Techniniai duomenys ir funkcijos

Naudodami šią universalią „Hi-Fi“ minisistemą, galėsite mėgautis sodriu ir švariu muzikos garsu. Dvigubi pasyvieji spinduoliai veikia kartu su „S-Master“ skaitmeniniu stiprintuvu ir „ClearAudio+“, todėl tobulai atkuriamas bet koks garsas. Integruotasis CD grotuvas, transliacijų belaidžiu ryšiu ir USB atkūrimo funkcijos leis užpildyti miegamąjį, virtuvę ar studiją mėgstamos muzikos melodijomis. 
  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“ 

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją  

  • Siųskite ir valdykite tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudodami „SongPal“ 

Garsiakalbių tipas
Viso diapazono + „Passive radiator“
Garsiakalbio dydis
Viso diapazono įrenginio dydis (65 mm)
Išvesties galia
Visas 40 W
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis, Priekinių garsiakalbių išvestis (2 integruoti garsiakalbiai), USB prievadas
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka