„HI-FI“ SISTEMOS

„HiFi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija

CMT-SX7 / CMT-SX7B
„HiFi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija nuotrauka

FM / AM

CMT-SX7

RMK

€ 569,00

(įsk. PVM)

DAB / FM

CMT-SX7B

Kaina nenurodyta

„HiFi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija vaizdai
„HiFi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija vaizdai
„HiFi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija vaizdai
„HiFi“ sistema su „Wi-Fi“ / BLUETOOTH® technologija vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Visi muzikinius pojūčius tenkinantys elementai

Viskas yra čia – mėgaukitės CD diskais, garso failais ir muzika beveik didelės raiškos garsu, naudodami DSEE HX. Atsiloškite ir klausykitės radijo, arba beleidžiu ryšiu prisijunkite prie kitų įrenginių, palaikančių „Wi-Fi®“ ryšį ir „Bluetooth®“ su LDAC. Galite net bendrai leisti muziką visuose namuose, naudodami keleto kambarių funkciją.

Iškart pasiruošęs veikti

Viskas, ko reikia, yra dėžėje. Į rinkinį įeina pora aukštos kokybės garsiakalbių, todėl galite iškart mėgautis puikiai skambančia muzika.

CD grotuvas

Nuvalykite dulkes nuo CD diskų kolekcijos ir mėgaukitės senų mėgstamų dainų aiškiu, tiksliu aukštos kokybės garsu.

DAB skaitmeninis radijas

Rinkitės iš įvairių DAB radijo stočių ir klausykitės aiškaus garso arba suderinkite FM ir AM radiją.

USB lizdai

Prijunkite išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, USB atmintinę ar net kompiuterį ir klausykitės didelės raiškos garso.

Mėgaukitės stulbinama garso kokybe

Kaip skiriasi standartinės raiškos ir HD vaizdas, taip ir didelės raiškos garsas yra kur kas geresnės kokybės nei MP3 ar CD įrašai, todėl išgirsite kiekvieną atodūsį, būgnų dūžį ir natą. „S-Master HX™“ visiškai skaitmeninis stiprintuvas sumažins galimus iškraipymus, kad visada mėgautumėtės įrašų studijos garsu.

Kurkime nuostabią muziką kartu

Čia susilieja aparatūra, programinė įranga ir aistra

Tegul „S-Master HX“ ir DSEE HX derinys perteikia malonius ausiai didelės raiškos garso pojūčius. Mėgaukitės, kaip naudojant keleto kambarių klausymo funkciją ta pati puiki daina seka jus visame name. Mėgaukitės didelės raiškos garsu per „Wi-Fi®“, ir beveik didelės raiškos kokybės garso transliavimu naudojant LDAC „Bluetooth®“ srautinį perdavimą.

Mėgaukitės kiekviena nata

Įprastuose stiprintuvuose dėl skaitmeninių-analoginių konvertavimų nukenčia kokybė. „Sony S-Master“ yra 100 % skaitmeninis – didesnė galia be iškraipymų ir mažesni matmenys. Pritaikytas didelės raiškos garsui „Sony S-Master HX“ sumažina triukšmų lygį, užtikrina tikslų aukštųjų dažnių atkūrimą (daugiau nei 40 kHz).

Atkurkite visus suglaudintus failus

DSEE HX pagerina suglaudintus muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir priartina didelės raiškos garsui. Atkurdamas suglaudinant prarastus aukštuosius dažnius DSEE HX perteikia muziką sodriu, natūraliu garsu, savo kokybe artimu originaliam įrašui.

Optimizuotas atkūrimas

„ClearAudio+“ sujungia keletą unikalių „Sony“ garso apdorojimo technologijų, kad perteiktų nuolat aiškų, aukštos kokybės garsą, nesvarbu, kokios muzikos klausotės.

Patogiai mėgaukitės aukštos kokybės garsu be jokių laidų

Naudodami LDAC aukštos kokybės transliavimą, kartu su keleto patalpų klausymo funkcija, klausykitės mėgstamų melodijų sielą pamaloninančiu garsu, nevaržomi jokių laidų.

Aukštos kokybės belaidės garso transliacijos

LDAC – nauja „Sony“ technologija, kurią naudodami galėsite mėgautis kokybišku garsu per „Bluetooth®“ nenaudodami jokių laidų. Perduodama tris kartus daugiau duomenų, LDAC užtikrina kokybišką muzikos klausymąsi be laidų.

„AirPlay“ garsas
„AirPlay“

Leiskite muziką, laikomą jūsų mėgstamuose „Apple“ įrenginiuose. Paprasčiausiai susiekite savo „AirPlay“ funkciją turinčius įrenginius LAN ryšiu ir transliuokite mėgstamus įrašus.

Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“
Klausymasis belaidžiu ryšiu

Transliuokite muziką, laikomą pasirinktuose išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Pradėti paprasta – tiesiog prisijunkite per „Wi-Fi®“, NFC arba „Bluetooth®“ ir galite klausytis.

„Wi-Fi®“ ryšys
DLNA ryšys

Prisijunkite ir transliuokite muziką iš DLNA palaikančių įrenginių – kompiuterio, televizoriaus ir mobiliųjų serverių – į belaidį garsiakalbį per savo namų LAN sistemą.

Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Naudodami „SongPal“ programa (3.0 versija) valdomą muzikos klausymą keliuose kambariuose, klausykitės tos pačios dainos visuose namuose. Su „SongPal Link“ sugrupuokite pasirinktus „Sony“ pailguosius garsiakalbius ir garsiakalbius, o tada transliuokite muziką iš įvairių šaltinių, kompiuterio ar savo DLNA tinklo keliuose kambariuose.

Susijunkite su savo muzika

Puikus transliavimas per DLNA, „AirPlay“, „Chromecast built-in“ ir „Spotify“

Prisijunkite ir transliuokite muziką belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami DLNA, „AirPlay“ arba „Chromecast built-in“ ir „Spotify Connect“. Gaukite naujų dainų naudodamiesi interneto muzikos paslaugomis arba klausykitės dainų iš savo kompiuterio, prisijungę per eternetą. Akimirksniu susiekite su „Bluetooth“ naudodami „NFC One-Touch“ ir valdykite viską iš išmaniojo telefono, kuriame įdiegta „SongPal“ programa.

Darbas su „Google Assistant“

Naudodami integruotus „Google Assistant“ produktus, galite balsu valdyti „Sony“ garso įrangos gaminius: padidinti garsumą, pereiti prie kito garso takelio ar sustabdyti muziką – viską atliksite nepajudinę nė piršto.

Media Object

Pamatykite tai vyksmo metu

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Suvienykite muziką

Lengvas perdavimas naudojant naująją „SongPal“ programą

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti garso įrašus. Tiesiog įdiekite „SongPal“ programą tam pritaikytame išmaniajame telefone ir valdykite muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai vienoje programoje.

Vienu prisilietimu užpildykite savo kambarį muzika

Vos tik įėję į namus tiesiog palieskite savo išmaniuoju telefonu pultą, kad užsimegztų „Bluetooth®“ ryšys tarp jūsų įrenginio ir šios garso sistemos ir mėgaukitės muzika, sklandžiai užpildančia jūsų kambarį kokybišku garsu.

Specifikacijos

Viskas vienoje vietoje. Su DSEE HX klausykite didelės raiškos garsui kokybe prilygstančių CD, muzikos paslaugų teikėjų ir garso failų. Klausykitės radijo arba belaidžiu „Wi-Fi®“ ir „Bluetooth®“ ryšiu su LDAC prisijunkite ir pasiekite kitame įrenginyje esančią muziką. Naudodami keliuose kambariuose veikiančios sistemos suderinamumą galite klausyti muzikos visuose namuose.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Muzikos transliavimas naudojant „Wi-Fi“ su DLNA, „AirPlay“ ir „Chromecast built-in“

Garsiakalbio dydis
14,5 x 24,5 x 22,5 cm
Išvesties galia
100 W
WiFi®
TAIP
AirPlay
TAIP
„Chromecast built-in“
TAIP
Spotify Connect
Taip
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka