h.ear™
Nauja klasika padės klausytojams surasti
savo stilių

Kokias ausines pasiūlyti individualistams, kuriems svarbus stilius? Mes siūlome likti ištikimiems garso kokybei ir tam, kas paprasta. Rekomenduojame stilingas didelės raiškos ausines, kurios paprastos, kaip tuščia drobė.

Klausykitės ir likite ištikimi savo stiliui

Tie, kurie žino, kas jie tokie, ir kas jiems patinka, galės lengviau išsirinkti stilingas ausines kasdieniam klausymuisi. Šios serijos kūrimas prasidėjo, kai nutarėme garso ekspertų žinias pritaikyti naujoms pasirinkimą lengvinančioms ausinėms.

Paprastumo įkvėptas naujas įrenginys

Mūsų sukurtas naujas įrenginys nepastebimai taps neatskiriama kasdienės jūsų aprangos dalimi, ir nesvarbu, koks stilius jums patinka. Pirmiausia mes atsisakėme visokių priedų, kurie vieniems patinka, o kitiems – ne. Palikome tik tai, kas būtina, kad klausymasis būtų malonus. Toks mąstymas paskatino mus pasirinkti vieną formą ir vieną spalvą. Visi išlikę minimalūs elementai tarsi susilieja į vientisą vienos spalvos formą, kuri lengvai taps jūsų asmeninio stiliaus dalimi.

Tik jums būdingas
stilius ir garsas

Takuma, vyriausiasis meno direktorius

Klausytojams, kuriems rūpi stilius, lengviau surasti jiems tinkančius gaminius, jei kiekviena detalė nėra išskirtinė, bet susijungia į harmoningą visumą. Siekdami pasiūlyti nepriekaištingą klausymosi patirtį ir stilių platesnei auditorijai, mes glaudinome, kondensavome, tačiau išlaikėme pagrindines funkcijas, kurias sutalpinome minimalistinėje konstrukcijoje, palikdami tik ištobulintas esmines detales. Mūsų sukurtas dizainas yra itin paprastas. Dar niekada nebuvome sukūrę nieko panašaus. Jis tobulas ir lengvai pritaikomas prie bet kokio gyvenimo būdo.

h.ear on
Natūralumas užtikrina patikimumą ir komfortą

Svarbiausios ausinių savybės yra patikimumas ir komfortas. Siekdami šių dviejų kriterijų tobulumo, rėmėmės minimalizmu. Nuo ausis apgaubiančių ausinių korpuso konstrukcijos priklauso garso kokybė, o ausinių kaušeliai užtikrina patogumą. Siekdami užtikrinti kokybišką veikimą, korpuso apskritimą su kaušelių ovalais sujungėme paprastu lankeliu. Kitaip nei kitų ausinių, šių kojelės subtiliai integruotos korpuse, o ausinių lankas ir kaušeliai sudaro vientisą struktūrą. Dėl prie smilkinių priglundančių kojelių ausinės yra patogesnės ir atrodo kompaktiškesnės. Stilistiškai dėl šių dizaino detalių ausinės yra itin universalios.

Ant korpuso nėra „Sony“ logotipo. Tai – išskirtinis paprastumas. Dėl subtilios dizaino konstrukcijos neišvysite jokio varžtelio. Prie kaušelių šios ausinės užsilenkia, todėl jas paprasta įsimesti į krepšį. Pats lankstas yra pagamintas iš metalo ir yra pakankamai tvirtas. Jūs galite pasitikėti šiomis ausinėmis.

h.ear in
Minimalistinėje konstrukcijoje išlaikytos esminės funkcijos

Į ausis įdedamų ausinių atkuriamą nepriekaištingos kokybės garsą patalpinome patrauklios formos ir dydžio įrenginyje. Panaudojome kompaktišką 9 mm pagrindinį įrenginį, o didelės raiškos atkūrimą užtikrina atstumas tarp pagrindinio įrenginio ir garso kanalo, kurį išlaikėme grakščiame korpuse. Šiuose kokybišką garsą atkuriančiuose įrenginiuose išlaikoma paprasta forma. Ausinių išorė paprasta ir daili. Jų korpusas neišpuoštas, o paviršius lygus.

Nauja klasika –
dizaino
ir inžinerinių sprendimų harmonija

Yashiro, meno direktorius

Mes priėmėme radikalų sprendimą ir sukūrėme su korpusu vientisus laikiklius, kurie tampa pastebimi tik smilkinių zonoje. Taip mes siekėme sukurti vientisos formos išvaizdą, tačiau tam, kad šios ausinės puikiai tiktų, turėjome ne kartą suklysti, atlikti labai daug bandymų ir ilgai diskutuoti su inžinieriais. Taip artimai bendradarbiaudami sukūrėme itin funkcionalias nepriekaištingos formos ausines, kurios greitai bus pripažintos nauja klasika.

Daug dalių – viena spalva

Dizaino įvairovę praturtinančios spalvos. Kiekvienas produktas yra vienos spalvos, todėl lengvai išsirinksite tą, kuris geriausiai atitinka jūsų stilių. Pradedant ausinių korpusu ir baigiant laidu, čia suderinamos įvairiausios tos pačios spalvos medžiagos. Pažvelkite į šį iš aliuminio pagamintą ir dėl to nepriekaištingą garsą atkuriantį korpusą. Tikslus atspalvis sukuriamas naudojant elektrolizę, o tiksliai nudažytos dalys paskui poliruojamos cheminėmis medžiagomis.
Kad ausinės būtų lengvos, jų lankelis gaminamas iš plastiko, kuris atkuriant atspalvį padengiamas trimis sluoksniais. Pirmasis jų yra metalinė sidabro spalva, tada dengiama pagrindinė spalva ir pabaigoje dedamas matinės apdailos sluoksnis. Nors kiekviena detalė gaminama iš skirtingų medžiagų, jų atspalviai idealiai atitaikomi. Prie šios spalvos pritaikytas ir „Sony“ logotipas.

Spalvų įvairovė kiekvienam stiliui

Visos spalvos yra madingos ir jūs tikrai rasite tą, kuri geriausiai atitiks jūsų stilių. Galėsite rinktis net ir pereinamas spalvas. Visų pirma spalvų perėjimą atskleidžiame įsotinime. Mūsų pasirinkti prislopinti tonai nėra labai įprasti, tačiau jie išties madingi. Spalvų perėjimą taip pat pritaikėme ir atspalviuose. Vieniems tos pačios ausinės atrodys mėlynos, kitiems – žalios. Pritaikę šią technologiją, sukūrėme penkias naujas spalvas.
Kiekvieną spalvą rinkomės labai kruopščiai, galvodami apie stiliaus individualumus. Mados pasaulyje ryškiai raudona ir geltonos citrinos spalvos yra išskirtiniai akcentai. Mėlynai žalia ir tamsaus raudonumo rausva pabrėžia lengvą eleganciją. Klasikinė tamsiai juoda – ieškantiems universalaus spendimo. Rinkdamiesi spalvas mes galvojome apie kiekvienos šios spalvos reikšmę ir apie bendrą šių spalvų paletės pusiausvyrą. Taip pat siūlome įsigyti ir tų pačių spalvų „Walkman®“ leistuvus, kad klausydamiesi galėtumėte mėgautis ir vizualia harmonija.

Dėmesį pritraukiančios gaminių
spalvos

Aoyagi, dizaino specialistas

Kad galėtume jums pasiūlyti tos pačios spalvos ausines ir „Walkman®“ leistuvus, turime pasirūpinti maždaug 30 skirtingų dalių ir medžiagų apdaila. Dar padauginkite tai iš penkių siūlomų spalvų ir skaičius išauga iki 150. Derindami spalvas įdėjome nemažai darbo, kurį apsunkino tai, kad detalės gaminamos skirtingose gamyklose. Tačiau mūsų užsispyrimas pasitvirtino ir dabar šie elegantiški išskirtinių spalvų gaminiai kalba patys už save. Techninės savybės ir funkcijos visada lieka svarbios, tačiau dabar garsą atkuriančius įrenginius galite rinktis taip pat, kaip renkatės drabužius – nes jūsų akį patraukė spalva.

Dizaino vizijai
ištikimas pristatymas

Vidinių mūsų vaizdo knygų puslapius puošia išraiškingi vaizdai ir produktų nuotraukos. Taip užtikriname, kad dizainerių idėjos būtų tiksliai perteiktos. Naudodamiesi šiomis knygomis visi reklamos kūrėjai išlaiko tą pačią mintį. Jos svarbios, nes taip mes bendriname įrašus apie pajaučiamus, bet skaičiais neišreiškiamus dalykus.

Šios išskirtinės spalvos jus sužavės iš karto, tik atidarius dėžę. Pakuotė yra dalis malonumo, kurį suteikia įsigytas produktas, o vidinė šių ausinių dėžės spalva atitinka pačių ausinių spalvą.

Nesvarbu, kokį modelį pasirinksite, išvaizda ir pojūčiai jūsų nenuvils. Mes nesistengiame išskirti vieno gaminio, nes išskirtinė yra visa jų serija. Išskirtinis ir šios serijos pavadinimas. Mes nesuteikėme jai paprasto modelio numerio, o pavadinome „h.ear“.

Vaizdinga reklama,
atspindinti
individualumą

Kitahara, meno direktorius

„h.ear“ serijos ausinės iš kitų „Sony“ ausinių išsiskiria savo įsimintinu dizainu. Garso kokybė buvo tik pradžia. Mums rūpėjo ir stilius. Būtent todėl kalbėdami apie dizainą mes akcentuojame madą ir individualumą, o ne gaminio savybes ir charakteristikas, kurioms paprastai skiriama daugiausia dėmesio. Pasirinkome tikroviškas situacijas, kuriose lengvai surasite save ir išliksite ištikimi savo stiliui.

Likite ištikimi savo stiliui su „h.ear“ didelės raiškos ausinėmis. Nauja klasika iš „Sony“. Geresnė kasdienė klausymosi patirtis tapo pasiekiama dar platesnei auditorijai.