AUSINĖS

H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės

XBA-H3
H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės nuotrauka

RMK

€ 326,00

(įsk. PVM)
H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės vaizdai
H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės vaizdai
H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės vaizdai
Veikia H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės
Veikia H3 „Balanced Armature“ į ausis įstatomos ausinės
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Aukštos kokybės garsas per ausines

Žemos kokybės ausinėse yra tik 1 pagrindinis įrenginys, todėl jos neatkuria visų didelės raiškos garso dažnių. Siekdama aukščiausios kokybės XBA-H3 korpuse „Sony“ įdiegė 3 įrenginius (3–40 000 Hz atsakas).

Išplėstas garsų spektras

Platesnis dažnių diapazonas ir modernūs pagrindiniai įrenginiai – XBA-H3 atkuriamas didelės raiškos garsas, kurį beveik galima prilyginti tiesioginiams atlikėjų pasirodymams.

„Sony“ hibridinė pagrindinių įrenginių sistema

Kiekvienas šių trijų pagrindinių įrenginių yra svarbus atkuriant tam tikrą dalį dažnių diapazono: sodrius žemųjų dažnių, tikslius vidutinių dažnių ir švarius aukštųjų dažnių garsus.

Aukštos kokybės garso ypatumai

Didelės raiškos garsas – per į ausis įdedamas ausines

Žmonės girdi 20–20 000 Hz dažnių garsus, o šio įrenginio atkuriamų dažnių diapazonas yra 3–40 000 Hz. Infragarsų ir ultragarsų mes negirdime, bet jaučiame. Jie padeda sukurti sodrios, gyvos muzikos garsus, kurie prarandami klausant suglaudintų skaitmeninių failų ar naudojant kai kurias kitas ausines.

XBA gaminio nuotrauka
Puikus garsas ir ergonomiškumas

Į ausis įdedamoms ausinėms XBA-H3 būdingas ne tik itin aukštos kokybės garso atkūrimas, bet ir patogumas bei pritaikomumas.

Kruopščiai apgalvotas dizainas

Atraskite ausines su ausų kištukais, kurios prisitaiko prie jūsų poreikių. Aukšta garso kokybė ir universalus dizainas leis mėgautis išskirtine muzika.

Parinktys pagal jūsų poreikius

XBA-H3 yra su dviem atjungiamais laidais: vienas – su integruotu mikrofonu, kitas – be. Galite rinktis pagal poreikį – ar norite tik klausytis muzikos, ar priimti skambutį.

Skambinimo suderinamumas

Nesvarbu, ar naudojatės „Android“, ar „iOS“ sistema, „Sony“ laisvų rankų įranga – laidiniu valdymo pultu su mikrofonu – galite priimti telefono skambučius ir reguliuoti garsumą.

XBA H3
Išsirinkite tinkamiausią

Norėdami patogiai mėgautis kokybišku garsu, galite rinktis vieną iš keturių pridėtų silikoninių į ausis įdedamų ausinių su porolonu dydžių. Ausinių pagalvėlės yra minkštos ir gerai izoliuoja aplinkos garsus.

Patobulintas nešiojamasis muzikos įrenginys

Kadangi ausys yra skirtingos, prie XBA-H3 pridedami iš prisitaikančios gumos „Teknorote®“ pagaminti ir silikonu padengti ausinių laikikliai, kurie nekliba ir puikiai tinka kiekvienam klausytojui.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Hibridinių garsiakalbių sistema atkuria sodrius žemuosius ir aiškius aukštuosius dažnius

  • Suderinamas su išmaniaisiais telefonais naudojant laido nuotolinį mikrofoną

  • Ritmo valdymas – sumažinami galingų žemųjų dažnių iškraipymai

  • Glaudūs, patikimi silikoniniai kištukai su ausų kabliukais

Pagrindinis įrenginys
HD hibridinės 3 juostų – 16 mm pagrindiniai įrenginiai ir 2x „Balanced Armature“
Dažnio atsakas
3–40 000 Hz
Laido ilgis
1,2 m

Kas sudaro komplektą

Hibridiniai silikoninės gumos ausų kištukai (po 2 vnt. SS, S, M, L dydžio), Silikoniniai ausų kištukai su porolonu (po 2 vnt. SS, S, M, L dydžio), Nešiojimo dėklas, Laikiklis, Laido reguliatorius, Nuimamas ausinių laikiklio laidas su nuotoliniu valdikliu

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka