HANDYCAM®

PJ810 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi

HDR-PJ810E

PJ810 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi nuotrauka

RMK

€ 839,00

(įsk. PVM)
PJ810 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
PJ810 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
PJ810 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
PJ810 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai

Sukurkite kino teatrą savo vaizdo kamera

Visus namų vaizdelius galite peržiūrėti dideliame ekrane – išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį per HDMI® tiesiog prijunkite prie PJ810E „Handycam®“. „Exmor R®“ CMOS jutiklis padės užfiksuoti kiekvieną nepamirštamą akimirką ir peržiūrėti jas naudojant integruotą 50 lm ryškumo projektorių.

Visas pasaulis taps kino teatru

Sukurkite 500 cm (200”) vaizdo projekciją ant bet kokio paviršiaus ir mėgaukitės kiekviena detale didžiuliame vaizde. Be to, naudodami HDMI® įvestį tiesioginėje saulės šviesoje galite peržiūrėti įrašus net iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio – projektoriaus ryškumas siekia 50 lm, todėl vaizdas bus ryškus ir aiškus.

Vaizdo stabilizavimas – judėkite laisvai

Judėkite, sukitės ir priartinkite – vaizde nesimatys jokių sujudinimų ar šokinėjimų. Subalansuotasis optinis „SteadyShot“ kompensuoja 13 kartų daugiau aparato sujudinimų nei tradicinė stabilizavimo sistema.

Tikslesnis, greitesnis filmavimas

Naujasis BIONZ X vaizdo procesorius yra greitas, galingas ir mažina vaizdo triukšmų lygį. Veikdamas kartu su „Exmor R®“ CMOS jutikliu tiksliai atkuria kiekvieną vaizdo detalę, todėl vaizdas ryškus ir natūralus.

Į kadrą tilps viskas

Pradedant sukimusi ir baigiant priartinimu – kad ir ką fotografuotumėte, 26,8 mm plačiakampis G objektyvas į kadrą sutalpins daugiau vaizdo. Priartinkite ir užfiksuokite kiekvieną detalę – 12 kart. optinis ir 24 kart. „Clear Image Zoom“ priartinimas.

Išnaudokite belaidžio ryšio galimybes

Jokių laidų ir jungčių. Norėdami užmegzti „Wi-Fi®“ ryšį naudokitės NFC funkcija ir greitai bendrinkite nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Įrašykite tik filmuojamo objekto garsą

Nusibodo klausytis savo kalbos, įrašytos kartu su vaizdo įrašu? „My Voice Cancelling“ funkcija leidžia filmuojant užtildyti balsą ir kartu išlaikyti filmuojamo objekto garsą.

Geriausios savybės

Naudojant dvigubo vaizdo įrašymo funkciją, įrašoma tuo pačiu metu dviem formatais. Kurkite aukštos kokybės AVCHD įrašus ir patogius bendrinti internete MP4 filmus.

Specifikacijos
  • 50 lm ryškumo integruotas projektorius

  • Subalansuotas optinis „SteadyShot“

  • „Exmor R™ CMOS“ jutiklis

  • BIONZ X vaizdų procesorius

  • Plačiakampis G serijos objektyvas

Objektyvo tipas
G versijos objektyvas
Jutiklio tipas
1/3,95 tipo (4,6 mm) galinio apšvietimo „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Priartinimo funkcija
24x
Ekrano tipas
7,5 cm (3.0 tipas) „Xtra Fine LCD™“ ekranas (921 tūkst.), plačiakampis (16:9)
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Universalioji / „Micro USB“ jungtis, stereogarso minijungtis, HDMI® išvestis (mikro), projektoriaus įvestis (Micro HDMI®), komponentinė išvestis, 4K išvestis (A tipo (integruota) / USB 2.0 „Hi-speed“ (atmintinė / MTP)
Šviesos našumas
Iki 50 lm
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka