HD

PJ620 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi

HDR-PJ620
PJ620 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi nuotrauka

RMK

€ 580,00

(įsk. PVM)
PJ620 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
PJ620 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
PJ620 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
PJ620 „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai

Funkcijos

Subalansuotas optinis „SteadyShot™“

Mūsų modernusis vaizdo stabilizavimo mechanizmas suteikia galimybę užfiksuoti nesusiliejusius filmus, net kai kamera juda ar dreba.

30x optinis priartinimas

Be plačiakampio objektyvo, kuriuo puikiausiai galite fiksuoti didelius kraštovaizdžius, fotoaparate yra ir 30x optinis priartinimas bei iki 60x „Clear Image Zoom“ priartinimas įvairioms fiksavimo sąlygoms.

Iki 26,8 mm plataus kampo objektyvas

Nesvarbu, ar filmuojate, ar fotografuojate, geriausias šioje klasėje plataus kampo objektyvas padės užfiksuoti geresnius kraštovaizdžių vaizdus ir daryti geresnes nuotraukas viduje, kai nėra vietos pakankamai paeiti atgal. Net nenaudodami plataus kampo konvertavimo objektyvo tam tikromis vaizdo kameromis galima filmuoti 26,8 mm (16:9 vaizdo formato) filmų režimu.

Išskirtinė vaizdo kokybė

Didelės spartos bitais XAVC S formatas – videografams suteikiama galimybė perkelti savo darbus į kitą lygį. Neįtikėtinos kokybės XAVC S vaizdas sukuriamas taikant XAVC formatą, kurį naudoja profesionalūs kino kūrėjai ir transliuotojai, o pasitelkus sumanųjį duomenų glaudinimą, galima išlaikyti mažą failų dydį.

5.1 kan. erdvinio garso mikrofonas

Įrašykite aiškų garsą, kuris tiksliai pagauna siužeto aplinką, ir mėgaukitės erdviniu garso atkūrimu per savo namų kino sistemą. Pasinaudodami lygio matuokliais LCD ekrane galėsite stebėti kiekvieno kanalo lygį.

Keleto kamerų valdymas

Padarysite daugiau kadrų, todėl bus įdomiau redaguoti. Prijungtomis kameromis filmuoti galima įvairiais kampais – nesvarbu, ar tvirtinate tiesiai prie [product], ar įjungiate nuotoliniu būdu. Kelių kamerų valdymo funkcija suteikia galimybę lengvai sinchronizuoti visų įrenginių filmavimo nustatymus.

Highlight Movie Maker

Universali priemonė, padėsianti palengvinti filmų redagavimą – „Highlight Movie Maker“ rasite kelias funkcijas, kurios leis sutaupyti laiko. Filmuodami prie svarbiausių akimirkų pridėkite žymeklius ir leiskite programinei įrangai automatiškai sinchronizuoti perėjimus prie pasirinkto garso takelio.

Tiesioginis transliavimas per „Ustream“ (šiuo metu „IBM Cloud Video“)

Nuo spektaklių iki sporto įvykių, kai ką geriau matyti tikruoju laiku. Dalykitės siužetais jiems vykstant aukštos kokybės vaizdu ir garsu.

Motion Shot Video

„Motion Shot Video“ paleidžia vieno ant kito sudėtų vaizdų seriją, kurioje milisekundėmis užfiksuotas judantis objektas, kad ją galėtumėte atidžiai išanalizuoti LCD ekrane. Atkūrimo metu galite reguliuoti intervalą arba pristabdyti, kad užfiksuotumėte nuotrauką ir ja pasidalintumėte.

Integruotas USB laidas

Integruotas USB laidas, paslėptas rankos dirželyje, yra labai patogus, kai reikia greitai įkrauti ar prisijungti prie kompiuterio, todėl nereikia nešiotis daug vietos užimančių papildomo USB laido ir kintamosios srovės adapterio. Jeigu norite įkrauti nenaudodami kompiuterio, naudokite kompaktišką AC–USB adapterį (įsigyjamas atskirai).

„Exmor R®“ CMOS jutiklis

Šis didelis, itin modernus jutiklis suteikia vaizdams daugiau ryškumo, pašalina triukšmus fiksuojant tamsioje aplinkoje ir leidžia pritaikyti švelnų fono defokusavimo efektą.

BIONZ X™ vaizdo procesorius

Modernusis BIONZ X™ vaizdų apdorojimo modulis padeda užfiksuoti natūraliai ryškesnius ir tikroviškesnius vaizdus bei greičiau juos gali apdoroti.

„Sony“ G serijos objektyvas

Puikių techninių savybių optinė „Sony“ G objektyvo įranga veikia kartu su „Exmor R®“ CMOS jutikliu ir BIONZ X™ procesoriumi. Juk įsimintinas akimirkas labai svarbu užfiksuoti itin detaliuose vaizduose.

9,2 MP nuotraukos

Kartais visiškai nereikia – arba nenorite – filmuoti. Įjunkite vaizdo kameros fotografavimo režimą ir užfiksuokite jaudinančius aukštos kokybės 9,2 MP vaizdus taip pat lengvai kaip fotoaparatu.

Sumanusis automatinis režimas

Ši funkcija automatiškai nustato filmuojamo vaizdo tipą ir pritaiko nustatymų kombinaciją iš trijų grupių (veidas, scena, kameros sujudinimas). Puikių rezultatų pasiekiama iki 180 vaizdų tipų, net fiksuojant naktį ar prieblandoje. Kad būtų patogiau, parinkti nustatymai rodomi piktogramomis LCD ekrane.

Fiksuojamasis automatinis fokusavimas (AF)

Pagerinamas judančių objektų sekimas vaisą laiką naudojant optimalius AF taškus ir reguliuojant fokusavimo rėmelio dydį pagal objekto savybes. Patobulinus fazės aptikimo AF, dabar jis veikia dar tiksliau, todėl greitai judantys objektai fiksuojami ir fotografuojami itin tiksliai.

Progresinis įrašymas

Aiškaus vaizdo filmus, kuriuose užfiksuojama dukart daugiau vaizdo duomenų nei pakaitiniu režimu, galite įrašyti „Full HD“ formatu 60p/50p sparta progresiniu įrašymo režimu. Vaizdai tokie pat sklandūs kaip ir įrašyti 60/50 kadrų per sekundę sparta, o kiekvienas kadras įrašomas kaip visas vaizdas. Todėl nuotraukos, kurias užfiksuojate iš filmo, įrašyto progresiniu režimu, atrodo labai ryškios.

Dvigubas vaizdo įrašymas

Vienu metu įrašykite du filmus – vieną aukščiausia kokybe XAVC S arba AVCHD formatu, o kitą MP4 formatu. Tokiu būdu jūs turite mažą failą, kuriuo galite iškart dalytis internete, ir profesionalios kokybės failą, kurį galėsite redaguoti.

Dvigubo įrašymo režimas

Dvigubo įrašymo režimas suteikia galimybę vienu metu užfiksuoti HD vaizdo įrašą ir didelės raiškos nuotraukas – taip geriausius vaizdus užfiksuosite abiem būdais.

Rankiniai diafragmos ir užrakto greičio nustatymai

Naudodamiesi šia vaizdo kamera galite laisvai rankiniu būdu pasirinkti diafragmos ir užrakto greičio nustatymus, kai fotografuojate esant foniniam apšvietimui arba trumpo išlaikymo ar kitomis sąlygomis.

„Smile Shutter“ funkcija

Kadangi nepakartojamos šypsenos tęsiasi labai trumpai, ši funkcija niekada neleis jos praleisti. Automatiškai užfiksuokite besišypsančių veidų nuotraukas, net kai filmuojate.

Automatinė „Wind Noise Reduction“ funkcija

Naudojant modernų garso analizavimo algoritmą, ši funkcija pašalina vėjo triukšmą – didžiausią garso problemą filmuojant lauke.

My Voice Cancelling

Nesvarbu, ar norite pasikalbėti su filmuojamu žmogumi, ar tiesiog jį pralinksminti, už kameros girdimus garsus galite susilpninti.

Mikrofono lygio valdymas

Filmuodami galite tiksliai reguliuoti mikrofono lygį ir optimaliai pritaikyti bet kokios garso įvesties kokybę: pradedant tyliu paukščių čiulbėjimu, baigiant garsiu muzikos grupės pasirodymu. Net jei garsumas staiga padidėja, automatinio stiprinimo funkcija neleidžia garsui pasikeisti.

Nuotolinis valdymas ir bendrinimas vienu palietimu

Nuotolinis valdymas vienu palietimu leidžia naudoti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir skaitmeninio fotoaparato nuotolinį valdiklį, o bendrinimas vienu palietimu leidžia perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš fotoaparato. Bet kuriuo atveju, įdiegę „Imaging Edge Mobile“ programą savo „Android“ išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame veikia NFC, galite išvengti sudėtingų nustatymo procedūrų ir užmegzti belaidį ryšį tiesiog priliečiant įrenginį prie fotoaparato. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Nėra NFC? Jokių problemų. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.

Sužinokite daugiau

„Picture Effect“

Išlaisvinkite savo vaizduotę. Vaizdo efektai padės išplėsti filmų ir nuotraukų redagavimo galimybes, nes galėsite pridėti septynis kūrimo efektus (dalinės spalvos, retro nuotraukos, švelnūs šviesūs tonai, didelio kontrastingumo nespalvotas vaizdas, žaislinis fotoaparatas, linksmos spalvos, spalvų blukinimas) – ir tam visiškai nereikės kompiuterio.

Tiesioginis kopijavimas iš „Handycam®“

Vaizdų duomenis galite lengvai nukopijuoti ar saugoti išoriniame standžiajame diske. Tiesiog prijunkite diską prie „Handycam®“, kurioje yra reikiami duomenis – prijunkite USB laidą prie standžiojo disko USB lizdo.

Specifikacijos

Naująja HDR-PJ620 „Handycam®“ įsimintinas gyvenimo akimirkas užfiksuokite iš kitos perspektyvos. Subalansuotas optinis „SteadyShot™“ padeda itin stabiliai fiksuoti vaizdus net laikant aparatą rankose, darant plačiakampes ir stambaus plano nuotraukas. AVCHD ir modernusis XAVC S įrašymo režimai bei kitos naujovės įrodo, kaip „Sony“ kompaktiškame korpuse sugeba sutalpinti daugybę modernių technologijų, kad būtumėte pasirengę bet kam.
  • Subalansuotas optinis „SteadyShot™“

  • XAVC S (HD 50 Mbps) ir AVCHD filmavimas

  • „Exmor R®“ CMOS jutiklis

  • 26,8 mm plačiakampis G objektyvas su 30x optiniu priartinimu

  • Integruotas 25 lm projektorius

Jutiklio tipas
1/5,8 tipo (3,1 mm) galinio apšvietimo „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Efektyvieji pikseliai (vaizdo įrašai)
apytiksl. 2,29 megapikselio (16:9)
Objektyvo tipas
G versijos objektyvas
Optinis priartinimas
30x
Raiškus vaizdo priartinimas
60x
Ekrano tipas
7,5 cm (3,0 tipo) „Clear Photo“ LCD ekranas (460 800 taškų), plačiakampis (16:9)

Kas sudaro komplektą

Įkraunama baterija (NP-FV50), Kintamosios srovės adapteris, Naudojimo vadovas, HDMI® (mikrojungties) laidas, USB jungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka