HDR-CX900E

Puikus jutiklis. Puiki kokybė.

Šia „Handycam®“ užfiksuosite išskirtinius „Full HD“ įrašus – didžiulis galinio apšvietimo 1.0 jutiklis, 50 Mbps XAVC S formatas, plačiakampis ZEISS objektyvas ir patogus turinio bendrinimas per Wi-Fi®/NFC.

HD

CX900E „Handycam®“ su 1.0 tipo jutikliu

HDR-CX900E
CX900E „Handycam®“ su 1.0 tipo jutikliu nuotrauka

RMK

€ 1 670,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja HDR-CX900E programinė įranga.

Patobulinkite savąjį HDR-CX900 ir fotografuokite dar lengviau. Su naujiniu gausite fotografavimo iš XAVC S vaizdo įrašo funkciją ir automatinio fokusavimo patobulinimų.

Svarbiausių vaizdo kokybės elementai
zeiss objektyvas
ZEISS Vario-Sonnar® T*“ objektyvas

Plačiakampis 29 mm ZEISS objektyvas puikiai tinka fotografuojant jaudinančius kraštovaizdžius. Taip pat galite pasinaudoti iki 12x optiniu priartinimu.

„Exmor R®“ vaizdas
1.0 tipo galinio apšvietimo Exmor R® CMOS jutiklis

HDR-CX900E panaudotas „Exmor R®“ CMOS jutiklis, kurio šviesai jautri sritis yra maždaug 4,9 karto didesnė nei 1/2.88 tipo jutiklių.

„Bionz X“ vaizdas
Naujasis BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis

Naujasis BIONZ X™ apdorojimo modulis suteikia galimybę užfiksuoti ryškius, natūralius vaizdus ir mėgautis didesne raiška bei 100 kadr./sek. įrašymo sparta.

Intuityvūs valdikliai jūsų vizijai įgyvendinti
„Handycam®“ rankoje
Įspūdingi stambaus plano vaizdai

ZEISS objektyvas ir „Sony Clear Image Zoom“ priartinimas

„ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvas su 12x optiniu priartinimu ir septynių plokštelių diafragma leis užfiksuoti profesionalius vaizdo įrašus ir nuotraukas su „bokeh“ efektais. CX900E su „Sony Clear Image Zoom“ – detalesni įrašai priartinus net 12x.

handycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotraukahandycam® su gėlės nuotrauka
Vilkite
Telefonų ir kitų įrenginių prijungimas belaidžiu ryšiu

Belaidžiu ryšiu prisijunkite prie savo telefono, planšetės ar televizoriaus. Integruotas „Wi-Fi“ ir NFC ryšys leidžia vienu lietimu be laidų perduoti vaizdo klipus ir nuotraukas iš „Handycam®“ į telefoną ar planšetę. Šia funkcija galėsite naudotis atsisiuntę nemokmą „Imaging Edge Mobile“ programą į „iOS“ ar „Android“ įrenginį.

Du formatai, daugiau funkcionalumo

Dvigubas vaizdo įrašymas – filmuokite MP4 ir AVCHD formatais.

CX-900E – vienu metu fiksuokite žiniatinkliui pritaikytą ir profesionalų vaizdo įrašą. Vienus failus bendrinkite iškart per NFC/„Wi-Fi®“, o geresnės raiškos failus pasilikite vėlesniam apdorojimui. „Full HD“ vaizdus įrašykite AVCHD ar XAVC S formatu.

kameros valdikliai
nespalvotas logotipas
Formato standartas HD kokybės filmams – AVCHD.

Patikrinta kokybė

nespalvotas logotipas
Išnaudokite XAVC S privalumus

XAVC S – tai naujas, aukštos kokybės vaizdo kodekas, suteikiantis galimybė užfiksuoti išskirtinės kokybės, ypač detalius vaizdus net objektams judant.

Didelė kadrų sparta, aukšta kokybė

Rimti kodekai rimtam filmavimui

Entuziastams, ieškantiems daugiau kūrybinės išraiškos galimybių – CX900E galima įrašyti „Full HD“ filmus 50 Mbps sparta naudojant naująjį XAVC S kodeką, kuris sukurtas pagal profesionalųjį XAVC formatą. Tai filmų kūrėjams leidžia užfiksuoti kiekvieną detalę net greitai sukantis. Be to, naudojantis 100 kadr./sek. funkcija, galima užfiksuoti menkiausią judesį ir atkurti šiuos vaizdus sulėtinus.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 1.0 tipo „Exmor R®“ CMOS

  • BIONZ X vaizdų procesorius

  • ZEISS Vario-Sonnar® T*“ objektyvas

  • Universalūs rankiniai nustatymai

  • NFC ir „Wi-Fi®“ ryšys

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 x 8,8 mm) galinio apšvietimo „Exmor R CMOS“ jutiklis
Efektyvieji pikseliai (vaizdo įrašai)
Apie 14,2 megapikselių (16:9)
Objektyvo tipas
ZEISS Vario-Sonnar® T*
Optinis priartinimas
12x
Raiškus vaizdo priartinimas
24x
Ekrano tipas
8,8 cm (3.5 tipas) „Xtra Fine LCD™“ ekranas (921 tūkst.), plačiakampis (16:9)

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius (NP-FV50), Kintamosios srovės adapteris, Maitinimo laidas, Naudojimo vadovas, HDMI® (mikrojungties) laidas, USB jungties laidas, Nuotolinis valdiklis (RMT-835 su baterija (CR2025), Objektyvo gaubtas, Objektyvo dangtelis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka