HD

CX405 „Handycam®“ su „Exmor R®“ CMOS jutikliu

HDR-CX405
CX405 „Handycam®“ su „Exmor R®“ CMOS jutikliu nuotrauka

RMK

€ 310,00

(įsk. PVM)
CX405 „Handycam®“ su „Exmor R®“ CMOS jutikliu vaizdai
CX405 „Handycam®“ su „Exmor R®“ CMOS jutikliu vaizdai
CX405 „Handycam®“ su „Exmor R®“ CMOS jutikliu vaizdai
CX405 „Handycam®“ su „Exmor R®“ CMOS jutikliu vaizdai

Funkcijos

Optinis „SteadyShot™“ su išmaniuoju aktyviuoju režimu

Modernus vaizdo stabilizavimo mechanizmas saugo įrašus nuo liejimosi, net kai filmuojant kamera juda.

Iki 26,8 mm plataus kampo objektyvas

Nesvarbu, ar filmuojate, ar fotografuojate, geriausias šioje klasėje plataus kampo objektyvas padės užfiksuoti geresnius kraštovaizdžių vaizdus ir daryti geresnes nuotraukas viduje, kai nėra vietos pakankamai paeiti atgal. Net nenaudodami plataus kampo konvertavimo objektyvo tam tikromis vaizdo kameromis galima filmuoti 26,8 mm (16:9 vaizdo formato) filmų režimu.

Išskirtinė vaizdo kokybė

Didelės spartos bitais XAVC S formatas – videografams suteikiama galimybė perkelti savo darbus į kitą lygį. Neįtikėtinos kokybės XAVC S vaizdas sukuriamas taikant XAVC formatą, kurį naudoja profesionalūs kino kūrėjai ir transliuotojai, o pasitelkus sumanųjį duomenų glaudinimą, galima išlaikyti mažą failų dydį.

Highlight Movie Maker

Universali priemonė, padėsianti palengvinti filmų redagavimą – „Highlight Movie Maker“ rasite kelias funkcijas, kurios leis sutaupyti laiko. Filmuodami prie svarbiausių akimirkų pridėkite žymeklius ir leiskite programinei įrangai automatiškai sinchronizuoti perėjimus prie pasirinkto garso takelio.

Motion Shot Video

„Motion Shot Video“ paleidžia vieno ant kito sudėtų vaizdų seriją, kurioje milisekundėmis užfiksuotas judantis objektas, kad ją galėtumėte atidžiai išanalizuoti. Atkūrimo metu galite reguliuoti intervalą arba pristabdyti, kad užfiksuotumėte nuotrauką ir ja pasidalintumėte.

Integruotas USB laidas

Integruotas USB laidas, paslėptas rankos dirželyje, yra labai patogus, kai reikia greitai įkrauti ar prisijungti prie kompiuterio, todėl nereikia nešiotis daug vietos užimančių papildomo USB laido ir kintamosios srovės adapterio. Jeigu norite įkrauti nenaudodami kompiuterio, naudokite kompaktišką AC–USB adapterį (įsigyjamas atskirai).

„Exmor R®“ CMOS jutiklis

Šis didelis, itin modernus jutiklis suteikia vaizdams daugiau ryškumo, pašalina triukšmus fiksuojant tamsioje aplinkoje ir leidžia pritaikyti švelnų fono defokusavimo efektą.

BIONZ X™ vaizdo procesorius

Modernusis BIONZ X™ vaizdų apdorojimo modulis padeda užfiksuoti natūraliai ryškesnius ir tikroviškesnius vaizdus bei greičiau juos gali apdoroti.

ZEISS objektyvas

Kartu suvieniję siekius kurti puikias technines charakteristikas ir dizainą „Sony“ ir „Carl Zeiss“ sukūrė „Sony Handycam®“ skirtus objektyvus, kuriems panaudota geriausia optinė įranga, aukščiausios kokybės elektronika ir jutiklių technologijos.

9,2 MP nuotraukos

Kartais visiškai nereikia – arba nenorite – filmuoti. Įjunkite vaizdo kameros fotografavimo režimą ir užfiksuokite jaudinančius aukštos kokybės 9,2 MP vaizdus taip pat lengvai kaip fotoaparatu.

Progresinis įrašymas

Aiškaus vaizdo filmus, kuriuose užfiksuojama dukart daugiau vaizdo duomenų nei pakaitiniu režimu, galite įrašyti „Full HD“ formatu 60p/50p sparta progresiniu įrašymo režimu. Vaizdai tokie pat sklandūs kaip ir įrašyti 60/50 kadrų per sekundę sparta, o kiekvienas kadras įrašomas kaip visas vaizdas. Todėl nuotraukos, kurias užfiksuojate iš filmo, įrašyto progresiniu režimu, atrodo labai ryškios.

Dvigubas vaizdo įrašymas

Vienu metu įrašykite du filmus – vieną aukščiausia kokybe XAVC S arba AVCHD formatu, o kitą MP4 formatu. Tokiu būdu jūs turite mažą failą, kuriuo galite iškart dalytis internete, ir profesionalios kokybės failą, kurį galėsite redaguoti.

Dvigubo įrašymo režimas

Dvigubo įrašymo režimas suteikia galimybę vienu metu užfiksuoti HD vaizdo įrašą ir didelės raiškos nuotraukas – taip geriausius vaizdus užfiksuosite abiem būdais.

Veido aptikimo funkcija

Automatiškai sureguliuojamas fokusavimas, išlaikymas ir spalvos, kad rezultatai būtų geriausi. Pasirinkite asmenį, kad jis būtų svarbiausias – tiesiog palieskite jo veidą LCD ekrane; tai naudinga, kai reikia pasirinkti svarbiausią žmogų filmuojant žmonių minioje. Net jei žmogus dingsta iš kadro, jis įsimenamas ir toliau laikomas svarbiausiu, kai pasirodo vaizde vėl.

Sumanusis automatinis režimas

Ši funkcija automatiškai nustato fotografuojamos scenos tipą ir iš trijų grupių parenka tinkamiausią nustatymų derinį (veidas, siužetas, kameros virpėjimas). Tai užtikrina geriausius rezultatus 90 scenų tipų, net jei fotografuojama naktį ar esant foniniam apšvietimui. Pasirinkti nustatymai rodomi kaip piktogramos LCD ekrane, kad galėtumėte lengvai orientuotis.

„Smile Shutter“ funkcija

Kadangi nepakartojamos šypsenos tęsiasi labai trumpai, ši funkcija niekada neleis jos praleisti. Automatiškai užfiksuokite besišypsančių veidų nuotraukas, net kai filmuojate.

Įvykių naršymo funkcija „Event Browse“

Kad būtų patogu naršyti ir atkurti įrašus, ši „Handycam®“ GUI grupės vaizdo įrašus ir nuotraukas suskirsto į atskirus įvykius. Galite rinktis iš įvairių rodymo schemų: pradedant įvykio rodiniu, baigiant rodyklės rodiniu, kad būtų patogu tvarkyti, ieškoti, peržiūrėti ir dalintis asmeniniu turiniu.

„Picture Effect“

Išlaisvinkite savo vaizduotę. Vaizdo efektai padės išplėsti filmų ir nuotraukų redagavimo galimybes, nes galėsite pridėti septynis kūrimo efektus (dalinės spalvos, retro nuotraukos, švelnūs šviesūs tonai, didelio kontrastingumo nespalvotas vaizdas, žaislinis fotoaparatas, linksmos spalvos, spalvų blukinimas) – ir tam visiškai nereikės kompiuterio.

Rankiniai diafragmos ir užrakto greičio nustatymai

Naudodamiesi šia vaizdo kamera galite laisvai rankiniu būdu pasirinkti diafragmos ir užrakto greičio nustatymus, kai fotografuojate esant foniniam apšvietimui arba trumpo išlaikymo ar kitomis sąlygomis.

Galima naudoti dvi atminties korteles

Šioje „Handycam®“ yra lizdai „Memory Stick Micro™“ ir „Micro SD“ / SDHC kortelėms, todėl filmuodami patogiai įrašyti galėsite į bet kurią iš jų.

„PlayMemories™ Home“

Naudojantis kompiuteryje įdiegta „PlayMemories™ Home“ programine įranga galima lengvai importuoti filmuotą medžiagą iš „Handycam®“ vaizdo kameros ir ją peržiūrėti, redaguoti, spausdinti, dalintis internete, įrašyti į diskus ir net sukurti kelių žiūrėjimo kampų filmą su net keturiais atskirais klipais.

Išsami informacija

X tipo baterijos naudojimas

Itin lengva ir kompaktiška X tipo baterija padės sumažinti bendrą šios „Handycam®“ dydį ir svorį.

Specifikacijos

Patikima ir patogi CX405 „Handycam®“ padės išsaugoti įsimintinas akimirkas ir pasidalyti jomis su kitais. Optinis „SteadyShot™“ su išmaniuoju aktyviuoju režimu neleidžia vaizdo sugadinti sujudinus kamerą ir susiliejus vaizdui. AVCHD ir XAVC S formatai leidžia tiksliai ir aiškiai atkurti įrašus. O įrenginys toks kompaktiškas ir visada tinkamas kelionei.
  • Optinis „SteadyShot™“ su išmaniuoju aktyviuoju režimu

  • XAVC S (HD 50 Mbps) ir AVCHD filmavimas

  • „Exmor R®“ CMOS jutiklis

  • 26,8 mm plačiakampis ZEISS objektyvas su 30x optiniu priartinimu

  • 60 k. priartinanti „Clear Image Zoom“ funkcija

Jutiklio tipas
1/5,8 tipo (3,1 mm) galinio apšvietimo „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Efektyvieji pikseliai (vaizdo įrašai)
apytiksl. 2,29 megapikselio (16:9)
Objektyvo tipas
Carl Zeiss® Vario-Tessar®
Optinis priartinimas
30x
Raiškus vaizdo priartinimas
60x
Ekrano tipas
6,7 cm (2.7 tipo) „Clear Photo LCD™“ ekranas (230 400), plačiakampis (16:9)

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius (NP-BX1), Kintamosios srovės adapteris, USB jungties laidas, HDMI® (mikrojungties) laidas, Naudojimo vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako