FDR-AXP33

4K galimybės jūsų delne.

Ar dar šliaužiojama grindimis, ar jau žingsniuojama scenoje, gyvenimas kupinas nepakartojamų akimirkų. Užfiksuokite jas kompaktiškuoju FDR-AXP33 ir mėgaukitės itin detalia 4K kokybe. 

VAIZDO KAMEROS

AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi

FDR-AXP33

AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi nuotrauka

RMK

€ 1 249,00

(įsk. PVM)

Išleista nauja programinė įranga.

Patobulinkite savo kamerą ir filmuokite dar lengviau.

Profesionalų kokybė jūsų rankose.

Stebėkite užfiksuotas akimirkas 4K raiška, kuri perteikia keturis kartus detalesnius vaizdus nei „Full HD“. FDR-AXP33 integruotas „SteadyShot™“ ir ZEISS objektyvas užtikrina vaizdo kokybę. 

Itin kompaktiška su rankiniu būdu valdomomis funkcijomis

FDR-AXP33 yra net 30 % kompaktiškesnė ir tinkamesnė nešiotis nei mažytė FDR-AX100, kuri buvo sukurta po jos. Jos rankinis valdymas labai paprastas ir intuityvus, todėl lengvai pritaikysite nustatymus pagal filmavimo sąlygas.

Pasigrožėkite puikiu nesusiliejusiu vaizdu

Optinę įrangą nuo objektyvo iki jutiklio kontroliuojant kaip vieną junginį subalansuotasis optinis „SteadyShot“ mechanizmas užtikrina neįtikėtiną stabilumą filmuojant.

Subalansuotojo optinio „SteadyShot“ logotipas

Subalansuotas optinis „SteadyShot“

Išskirtinai stabilūs vaizdai filmuojant – pradedant plačiakampiu, baigiant teleobjektyvu. Mūsų naujausias vaizdo stabilizavimo mechanizmas veikia 13 kartų efektyviau nei modeliuose su optiniu „SteadyShot“ standartiniu režimu. 

Stulbinami vaizdai 

Kad kamerų vaizdo kokybė prilygtų profesionalų kokybės aukštumoms, „Sony“ didina raišką diegdama naujausias technologijas, specialiai pritaikytas išnaudoti visas naujausių įrašymo formatų galimybes.

Nustebinkite sodriu 4K vaizdu

Kad kamerų vaizdo kokybė prilygtų profesionalų kokybės aukštumoms, „Sony“ didina raišką diegdama naujausias technologijas, specialiai pritaikytas išnaudoti visas naujausių įrašymo formatų galimybes.

„Full HD“
4K (3 840 x 2 160)

Filmuokite ilgiau ir geriau

Ne visi vaizdai įrašomi vienodai. Pasitelkus išmanųjį skaitmeninį glaudinimą XAVC S formatas leidžia išplėsti 4K spartą bitais iki 100 Mbps.

„Exmor R®“ CMOS jutiklio piktograma

Didelis „Exmor R®“ CMOS jutiklis

Jutiklis sugeria daugybę šviesos, todėl galite užfiksuoti natūralius vaizdus ir patalpose, ir prieblandoje.

BIONZ X™ piktograma

BIONZ X™ vaizdo procesorius

BIONZ X™ padeda sukurti natūralesnius vaizdus ir suteikia galimybę pasinaudoti naujomis funkcijomis, kuriomis išnaudojami greitesnio apdorojimo privalumai.

ZEISS Vario-Sonnar® T*“ objektyvo piktograma

29,8 mm „ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvas

Jis pritaikytas 4K raiškai, bet puikiai tinka ir dideliems kraštovaizdžiams, be to, leidžia naudotis 10x optiniu priartinimu.

Smagu ir filmuoti, ir redaguoti

Su FDR-AXP33 fiksuokite lengvai ir redaguokite profesionaliai, kad jūsų prisiminimai išliktų tokie, kokius juos ir įsivaizduojate. 

Kino teatras bet kur

Nuostabios istorijos neturėtų laukti. Itin ryškiu 50 liumenų projektoriaus ekranu galėsite paversti beveik bet kokį paviršių. Įvesties lizdas padeda lengvai sukurti projekciją iš išorinių įrenginių. 

 • Kaip greita!
 • Universalu!

Lengviau išnaudoti kūrybines galimybes filmuojant

Kelių kamerų valdymo funkcija leidžia vienu metu filmuoti keliais kampais, tarsi kurtumėte TV programą. Vėliau įrašą galite redaguoti naudodami „PlayMemories Home“, kurioje rasite tokių funkcijų vaizdas vaizde.

 • Keleto kamerų valdymas
 • PlayMemories™ Home
Highlight Movie Maker

Highlight Movie Maker

Ši funkcija leidžia neįtikėtinai greitai atlikti redagavimo darbus. Greitai sukurkite ir pasidalinkite įrašų sekomis, sinchronizuokite perėjimus pagal garso takelio ritmą.

Tiesioginės transliacijos per „Ustream®“

Tiesioginės transliacijos per „Ustream®“

Bendrinkite ypatingas akimirkas naudodami FDR-AXP33 „Ustream®“ internetinės bendrinimo platformos tiesioginio transliavimo funkciją. Įrašymo metu ši funkcija tiesiogiai perteikia nepriekaištingus vaizdus tikruoju laiku. 

Nuotolinio valdymo pultas su vieno prilietimo funkcija

Nuotolinio valdymo pultas su vieno prilietimo funkcija

Panaudojus „Wi-Fi®“ ir NFC, FDR-AXP33 gali būti valdoma nuotoliniu būdu, o turinys iš vaizdo kameros į išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį gali būti perduotas naudojant mobiliesiems įrenginiams skirtą programą „PlayMemories Mobile“. 

Platus priedų asortimentas patenkins kiekvieno poreikius

Profesionalaus lygio parinktys atveria naujas galimybes.

Dar labiau padidinkite fotografavimo malonumą ir suteikite savo nuotraukoms profesionalų akcentą, naudodami priedus , specialiai sukurtus šiam modeliui.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Suteikite atsiminimams daugiau gyvybingumo naudodami 4K vaizdo kamerą. Filmavimas 4K „Ultra HD“ raiška – 4 kartus detalesnė nei „Full HD“. Virpėjimo poveikį sumažina subalansuotas optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas. Stulbinantys rezultatai iš kiekvienas perspektyvos naudojant 29,8 mm „ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvą. Intuityvus pagrindinių filmavimo parametrų valdymas rankinio valdymo žiedu. Visa tai telpa kompaktiškame korpuse.
 • 4K „Ultra HD“ (3 840 x 2 160) filmavimas

 • Subalansuotas optinis „SteadyShot™“

 • Fonticon_Zeiss_logo

  29,8 mm „ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvas 

 • 10 kartų optinis priartinimas su 15 kartų „Clear Image Zoom“ (4K) 

 • Universalūs rankiniai nustatymai

Jutiklio tipas
1 / 2.3 tipo (7,76 mm) galinio apšvietimo „Exmor R™“ CMOS jutiklis
Efektyvieji pikseliai (vaizdo įrašai)
apie 8,29 megapikselių (16:9)
Objektyvo tipas
ZEISS Vario-Sonnar® T*
Optinis priartinimas
10x
Raiškus vaizdo priartinimas
4K: 15x HD: 20x
Ekrano tipas
7,5 cm (3.0 tipas) „Xtra Fine LCD™“ ekranas (921 600 taškų), plačiakampis (16:9)

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius (NP-FV70), Kintamosios srovės adapteris, Maitinimo laidas, Naudojimo vadovas, HDMI® (mikrojungties) laidas, USB jungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka