4K

AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi

FDR-AXP33
AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi nuotrauka

RMK

€ 1 250,00

(įsk. PVM)
AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai
AXP33 4K „Handycam®“ su integruotu projektoriumi vaizdai

Funkcijos

4K vaizdo kokybė

Filmuokite 4K raiška, kuri pasižymi apie keturis kartus didesne raiška nei „Full HD“ (3 840 x 2 160 vaizdo taškų prieš 1 920 x 1 080) filmuota medžiaga, ir užfiksuokite daugiau tų neįtikėtinų niuansų, kurie suteikia vaizdui gyvybingumo. 

Itin lengvas, itin kompaktiškas korpusas

FDR-AXP33 yra daugiau nei 30 % mažesnė ir daugiau nei 20 % lengvesnė nei dabartinis modelis FDR-AX100, todėl tai mobiliausia 4K vaizdo kamera rinkoje.

Subalansuotas optinis „SteadyShot™“

Mūsų modernus vaizdo stabilizavimas užtikrina ryškų filmuotą vaizdą, net jei filmuoti tenka aplinkoje, kurioje sunku išvengti drebėjimo ir smūgių. 

Modernios filmavimo funkcijos

Mėgaukitės pritaikomomis funkcijomis su ergonomiškais rankiniais valdikliais. Naudokite intuityvų universalų rankinio valdymo žiedą židinio nuotoliui, fokusavimui, eksponavimui, diafragmai, išlaikymui, AE poslinkiui ar baltos spalvos balanso poslinkį režimui reguliuoti, prieš tai rankinio valdymo mygtuku pasirinkę režimą. Elektroninis vaizdo ieškiklis užtikrina tikslią vaizdo peržiūrą.

Didelės diskretizacijos „Full HD“ atkūrimas

Sustiprinkite žiūrėjimo pojūčius ir be 4K televizoriaus. Naudojant itin didelį diskretizacijos dažnį FDR-AXP33 automatiškai konvertuoja 4K vaizdus į mažesnę, tačiau itin detalią „Full HD“ raišką. 

Atkūrimo apkarpymas

Galite pasirinkti tam tikrą vaizdo dalį ir atkurti ją „Full HD“ raiška, nes vaizdas įrašomas didele 4K raiška. Be to, galite keisti apkirpimo dydį priartinimo svirtimi arba ekrane rodoma piktograma.

Keleto kamerų valdymas

Daugiau kadrų reiškia daugiau redagavimo galimybių. Lengvai užfiksuosite vaizdus įvairiais kampais – nesvarbu, ar naudojate tiesiogiai prie FDR-AXP33 pritvirtintas kameras, ar įjungiamas nuotoliniu būdu. Kelių kamerų valdymo funkcija suteikia galimybę lengvai sinchronizuoti visų įrenginių filmavimo nustatymus. 

Tiesioginis transliavimas per „Ustream“ (šiuo metu „IBM Cloud Video“)

Nuo spektaklių iki sporto įvykių, kai ką geriau matyti tikruoju laiku. Dalykitės siužetais jiems vykstant aukštos kokybės vaizdu ir garsu. 

Highlight Movie Maker

Universali filmuotos medžiagos redagavimo funkcija, filmuotos medžiagos žymekliu įgyvendinamos kelios laiką taupančios funkcijos. Pasižymėkite svarbiausias akimirkas filmuodami, ir vaizdo kamera automatiškai sinchronizuos perėjimus į pasirinktą garso takelį. 

Integruotas projektorius 

Filmuokite ir rodykite filmuotą medžiagą tuo pačiu įrenginiu. 50 liumenų projektoriumi galėsite rodyti savo filmuotą medžiagą (arba kitą turinį, naudodami išorinę įvestį) ant bet kokio plokščio ekraną atstojančio paviršiaus. 

„Exmor R®“ CMOS jutiklis

Šis modernus jutiklis pagerina vaizdo aiškumą, sumažina triukšmą tamsioje aplinkoje ir sukuria švelnų neryškų foną.

BIONZ X™ vaizdo procesorius

Modernus BIONZ X vaizdo procesorius padeda išgauti natūralesnį ir tikroviškesnį vaizdą bei užtikrina greitesnį apdorojimą. 

Plačiakampis „ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvas

Šis 29,8 mm plačiakampis „ZEISS“ objektyvas užtikrina 10 kartų optinį priartinimą ir ne tik idealiai tinka puikiems kraštovaizdžiams filmuoti, bet ir yra pritaikytas daugeliui kitų siužetų bei tiksliai suderintas 4K raiškai. 

Išskirtinė vaizdo kokybė

Naudojant XAVC S formatą, kuris buvo sukurtas patobulinus profesionalams skirtą XAVC formatą, užtikrinamas 4K „Ultra HD“ ir itin didelės bitų spartos išskirtinės kokybės filmavimas. Tačiau XAVC S duomenys yra suglaudinti taip, kad būtų tinkamesni plačiam naudotojų būriui.

20,6 MP nuotraukos

Kartais vaizdo įrašai jums nereikalingi ar tiesiog jų nenorite. Perjunkite savo vaizdo kamerą į fotografavimo režimą ir darykite neįtikėtinai aukštos kokybės nuotraukas taip pat lengvai, kaip ir įprastu fotoaparatu.

Puikus naktinis filmavimas

Ši funkcija naudoja infraraudonuosius spindulius, todėl galima fotografuoti net visiškoje tamsoje. Naudodami NIGHTSHOT funkciją tėvai be vargo gali padaryti mielas miegančių vaikų nuotraukas.

„Motion Shot Video“

Naudojant šią patogią funkciją galima atkurti dramatišką seką persidengiančių vaizdų, sekant kiekvieną veiksmo sekundės dalį – tai galingas įrankis sporto judesiams analizuoti ekrane. Atkūrimo metu galite koreguoti intervalą tarp nuotraukų arba sustabdyti ir įrašyti nuotraukas, kuriomis pasidalysite su draugais.

Dvigubas vaizdo įrašymas

Vienu metu įrašykite du filmus – vieną aukščiausia kokybe XAVC S arba AVCHD formatu, o kitą MP4 formatu. Tokiu būdu jūs turite mažą failą, kuriuo galite iškart dalytis internete, ir profesionalios kokybės failą, kurį galėsite redaguoti.

„Face Detection“ ir „Smile Shutter“

Naudodami veido aptikimo funkciją galite optimaliai sureguliuoti žmonių, kurie yra svarbiausia nuotraukos dalis, fokusavimą, ekspoziciją ir spalvas. Liesdami veidus LCD ekrane galite nustatyti jų pirmenybę. O pasitelkus „Smile Shutter“ funkciją, FDR-AXP33 galima automatiškai užfiksuoti nuotraukas su besišypsančiais žmonėmis (juk šypsena tokia trumpa) net filmuojant.

Fiksuojanti AF funkcija

Visą laiką naudojant optimalų AF tašką ir reguliuojant fokusavimo rėmelio dydį pagal objekto charakteristikas pagerinamas judančių objektų sekimas. Patobulinus fazės aptikimo AF, jis dabar yra tikslesnis nei kada nors anksčiau, todėl greitai judantys objektai fiksuojami ir fotografuojami itin tiksliai.

5.1 kan. mikrofonas

Įrašykite aiškų garsą, kuris tiksliai pagauna siužeto aplinką, ir mėgaukitės erdviniu garso atkūrimu per savo namų kino sistemą. Pasinaudodami lygio matuokliais LCD ekrane galėsite stebėti kiekvieno kanalo lygį.

Automatinė „Wind Noise Reduction“ funkcija

Naudojant modernų garso analizavimo algoritmą, ši funkcija pašalina vėjo triukšmą – didžiausią garso problemą filmuojant lauke. 

My Voice Cancelling

Sumažinkite garso už kameros intensyvumą, kai kalbinate ar bandote pralinksminti filmuojamą žmogų. 

„Golf Shot“

Analizuokite savo smūgį be sudėtingos įrangos. „Golf Shot“ režimu galite filmuoti ir fotografuoti kiekvieną smūgio fazę.

„Xtra Fine“ LCD ekranas su „WhiteMagic™“

Itin tikslus „Xtra Fine“ LCD ekranas su „WhiteMagic“ technologija, kuri šalia RGB vaizdo taškų naudoja baltus vaizdo taškus ekrano šviesumui sustiprinti, todėl naudotojai ekrane mato subtilias detales ir tonus filmuojant bet kokioje aplinkoje, net lauke ryškioje saulės šviesoje.

Integruotas USB laidas 

Integruotas USB laidas, paslėptas rankos dirželyje, yra labai patogus, kai reikia greitai įkrauti ar prisijungti prie kompiuterio, todėl nereikia nešiotis daug vietos užimančių papildomo USB laido ir kintamosios srovės adapterio. Jeigu norite įkrauti nenaudodami kompiuterio, naudokite kompaktišką AC–USB adapterį (įsigyjamas atskirai). 

Nuotolinis valdymas ir bendrinimas vienu palietimu

Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija leis perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įdiegę programą „Imaging Edge Mobile“ NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog įrenginiu paliesdami fotoaparatą. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Nėra NFC? Jokių problemų. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.

Sužinoti daugiau

Išleista nauja programinė įranga.

Patobulinkite savo kamerą ir filmuokite dar lengviau.

Atsisiųskite „Sony“ palaikymo svetainėje

Specifikacijos

Suteikite atsiminimams daugiau gyvybingumo naudodami 4K vaizdo kamerą. Filmavimas 4K „Ultra HD“ raiška – 4 kartus detalesnė nei „Full HD“. Virpėjimo poveikį sumažina subalansuotas optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas. Stulbinantys rezultatai iš kiekvienas perspektyvos naudojant 29,8 mm „ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvą. Intuityvus pagrindinių filmavimo parametrų valdymas rankinio valdymo žiedu. Visa tai telpa kompaktiškame korpuse.
  • 4K „Ultra HD“ (3 840 x 2 160) filmavimas

  • Subalansuotas optinis „SteadyShot™“

  • 29,8 mm „ZEISS Vario-Sonnar® T“* objektyvas 

  • 10 kartų optinis priartinimas su 15 kartų „Clear Image Zoom“ (4K) 

  • Universalūs rankiniai nustatymai

Jutiklio tipas
1 / 2.3 tipo (7,76 mm) galinio apšvietimo „Exmor R™“ CMOS jutiklis
Efektyvieji pikseliai (vaizdo įrašai)
apie 8,29 megapikselių (16:9)
Objektyvo tipas
ZEISS Vario-Sonnar® T*
Optinis priartinimas
10x
Raiškus vaizdo priartinimas
4K: 15x HD: 20x
Ekrano tipas
7,5 cm (3.0 tipas) „Xtra Fine LCD™“ ekranas (921 600 taškų), plačiakampis (16:9)

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius (NP-FV70), Kintamosios srovės adapteris, Maitinimo laidas, Naudojimo vadovas, HDMI® (mikrojungties) laidas, USB jungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka