Sužinokite, kokių galimybių suteikia jūsų ausinės WF-1000XM5!

Sužinokite, kaip išnaudoti visas naujų ausinių WF-1000XM5 galimybes. Čia sužinosite, kaip naudoti ir pritaikyti įvairiausias garso funkcijas savo poreikiams

Atraskite visas ausinių galimybes
Nuo ko pradėti
Ausinių naudojimas pirmą kartą

Pirmą kartą įjungus ausines, susiejimo režimas įjungiamas automatiškai. Tuomet WF-1000XM5 ir įrenginį galima susieti trim būdais. 

„Fast Pair“ funkcija
„Google Fast Pair“ susiejimas

Tiesiog įjunkite šalia „Android“ telefono esančių ausinių susiejimo režimą ir „Fast Pair“ jas prijungs vienu bakstelėjimu. 

greita
„Swift Pair“ susiejimas

Pasirinkus susiejimo režimą, netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“, pasirodo iškylančiosios susiejimo instrukcijos.

vadovas
Susiejimas rankiniu būdu

Pirmą kartą įjungus ausines, susiejimo režimas įjungiamas automatiškai. Kitą kartą norėdami susieti, paspauskite ir 5 sekundes palaikykite įjungimo mygtuką. Indikatorius du kartus mirktelės ir išgirsite balso nurodymus „pairing“ (susiejimas).

„Headphones Connect“
Išnaudokite
WF-1000XM5 galimybes su „Sony | Headphones Connect“ programėle

Atsisiųskite programą „Sony | Headphones Connect“, kad galėtumėte reguliuoti nustatymus, įskaitant daugiataškio ryšio, aplinkos garso režimo ir kitus. Naudodami programą daugelį paminėtų nustatymų galite pritaikyti pagal savo pageidavimus. Tam, kad galėtumėte naudotis visomis programos funkcijomis, turėsite prisijungti arba susikurti paskyrą.

Kaip dėvėti
Sužinokite, kaip nustatyti kuo aiškesnį garsą

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip pritaikyti ausines, kad garso kokybė būtų geriausia.

Kelių įrenginių prijungimas

Prijunkite ausines prie dviejų „Bluetooth®“ įrenginių vienu metu, kad galėtumėte laukti įeinančio skambučio viename įrenginyje, o kitame klausytis muzikos.

Garso funkcijos
Adaptyvusis garso valdymas 

„Adaptive Sound Control“ – išmanioji funkcija, nustatanti, kas vyksta aplink Jus, ir pritaikanti triukšmo slopinimo ir aplinkos garso nustatymus, kad klausymasis būtų idealus.

Adaptyvusis garso valdymas
Kaip suaktyvinti ir reguliuoti adaptyvųjį garso valdymą

Tiesiog atidarykite programėlę „Headphones Connect“ ir įjunkite numatytąjį aptikimo režimą.

Jei norite daugiau pritaikymo parinkčių, programėlėje galite reguliuoti triukšmo slopinimo arba išorinio garso fiksavimo nuostatas.

optimizuoti
Optimizuokite perjungimą pagal save

Ši funkcija nustato, kaip naudojate ausines, kai naudojate adaptyvųjį garso valdymą ir optimaliu metu perjungia nustatymus.

Tiesiog įjunkite šį nustatymą ir vykdydami ekrane rodomą raginimą prisijunkite prie „Headphones Connect“ programėlės paskyros.

Nustatymai pagal aptiktus veiksmus

Programėlė „Headphones Connect“ nustato, kas vyksta aplink jus ir ką veikiate. Tada ji automatiškai sureguliuoja tokias nuostatas, kaip triukšmo slopinimas ir aplinkos garso lygiai. Taigi, kai bėgiojate, aplinkos garso lygis gali padidėti, o sėdint kavinėje – sumažėti.

aeiksmais pagrįstos
Sužinokite, kaip naudoti nustatymus pagal aptiktus veiksmus

Programėlėje „Headphones Connect“, būsenos skirtuke „Status“ pasirinkite rodyklę į dešinę šalia „Adaptive Sound Control“.

Įjunkite „Adaptive Sound Control“, jei neįjungta, tada spustelėkite šalia „Detection of Actions“ esančią krumpliaračio piktogramą. Čia bus rodomi numatytieji kiekvieno veiksmo nustatymai: buvimas, ėjimas, bėgimas ir transportavimas.

Galite naudoti numatytąsias nuostatas arba pagal poreikį jas keisti, pavyzdžiui, kai einate, padidinti aplinkos garsų lygį.

Triukšmo slopinimas ir balso pralaidumas

Nutildykite aplinkinius garsus ir klausykitės tik to, ko norite, – nuo tylos iki tik žmonių balsų.

Nustatymų keitimas pagal vietą

Ausinės gali automatiškai parinkti jūsų norimas nuostatas vietose, kuriose dažnai lankotės.

Automatinis atkūrimas
„auto play“
Automatinis atkūrimas

„Auto Play“ funkcija užtikrina muzikos ir garso pranešimų transliaciją. Galite nustatyti, kad muzika būtų leidžiama jūsų pageidaujamu laiku, pavyzdžiui, kai užsidedate ausines arba einate pasivaikščioti per pietų pertrauką – nuotaika iš karto pagerės. Garso pranešimai primena apie visus jums svarbius įvykius, o jūsų ausinės gali saugiai būti kišenėje.

Susiekite su „Spotify“, „Endel“ ir „Music“ programėle , kad galėtumėte mėgautis muzika ir atsipalaiduoti. „Auto Play“ yra beta versijos – jos funkcijos ir teikiama patirtis gali būti keičiamos ir tobulinamos   .

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Kaip veikia „Auto Play“

Žiūrėkite vaizdo įrašą ir pamatykite, kaip „Auto Play“ veikia
WF-1000XM5

Garso kokybė

Pagal poreikį tiksliai sureguliuokite vienodintuvo ir srautinio perdavimo bei kokybės gerinimo nuostatas.

Pritaikykite garsą savo poreikiams

Naudokite vienodintuvą, aukštos kokybės „Bluetooth®“ nustatymus bei „DSEE Extreme“ garso kokybės pagerinimo funkciją ir pritaikykite garsą savo poreikiams.

Klausykitės aplinkinių garsų

Sužinokite apie visiškai naują galimybę klausytis garso naudojant revoliucinę technologiją „360 Reality Audio“.

„360 Reality Audio“ sertifikuotos ausinės

„360 Reality Audio“ yra įtraukianti muzikos funkcija, leidžianti ausinėms WF-1000XM5 sukurti 360 laipsnių sferinį garso lauką, kad galėtumėte mėgautis muzika bet kuria kryptimi. Tiesiog atidarykite programėlę „Headphones Connect“ ir pradėkite.

Kaip klausytis garso naudojant „360 Reality Audio“

Naudokite „360 Reality Audio“ ir sužinokite, kaip telefone srautu klausytis „360 Reality Audio“ dainų.

Patogumo funkcijos:

 Sužinokite, kaip veikia balso asistento, sparčios prieigos mygtuko, saugaus klausymosi ir galvos gestų funkcijos.

Balso asistentas

Sužinokite, kaip naudoti balso asistentą ausinėse WF-1000XM5. Jei norite sužinoti, ar išeinant reikia užsivilkti paltą, tiesiog paklauskite: "Hey Google, what is the weather today?" (Ei, „Google“, koks šiandien oras?).

balso asistentas
Kaip nustatyti funkciją balso asistentą

Atidarykite programėlę „Headphones Connect“ ir suaktyvinkite balso asistentą kortelėje „System“. Tada pradėkite tiesiog pasirinkdami įprastai naudojamą balso asistentą („Google“, „Alexa“, „Siri“).

Sparčios prieigos mygtuko personalizavimas

Greita prieiga prie mėgstamos muzikos.

Greita prieiga prie mėgstamos muzikos

Su sparčiąja prieiga konfigūruokite ausines ir naujinkite „Spotify“  muzikos atkūrimą arba „Endel“  garso įrašus 2–3 bakstelėjimais – nereikia liesti telefono.

Greitosios prieigos nustatymą rasite sistemos meniu. Pasirinkę krumpliaračio piktogramą nustatykite greitosios prieigos [NC/AMB] mygtuko funkciją. Pvz.: paspaudus mygt. [NC/AMB] 2 k., vėl gros „Spotify“.

sparti prieiga
Galvos gestai
galvos gestai
Valdykite ausines galvos gestais

Ausines galite valdyti galvos gestais, pvz., atsiliepti ar atmesti  skambutį, arba naudoti „Auto Play“ palenkiant arba papurtant galvą.

Galvos gestų funkcijas galima aktyvinti programėlėje „Headphone Connect“. Po pirmojo naudojimo turite sukalibruoti funkciją. Sukalibravę, funkcijas įjungsite arba išjungsite per programėlę.

Saugus klausymasis

Ši funkcija leidžia saugiai klausytis muzikos, kad ir ateityje jos galėtumėte klausytis saugiai.

„Sony“ klausykitės saugiai | „Headphones Connect“ programėlė

Norėdami apsaugoti savo ausis, galite patikrinti garsumą patikrindami Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenis. Pavyzdžiui, pasiekus 80 % PSO savaitinio garso slėgio standarto, garsumas automatiškai bus sumažinamas, kad būtų mažiau paveiktos jūsų ausys. Jei norite pasinaudoti privalumais, galite vizualizuoti laiką, kurį triukšmo slopinimo technologija saugojo jūsų ausis nuo kenksmingo garso.

saugus klausymasis
Priežiūra ir pagalba
Ausinių valymas

Sužinokite, kaip tinkamai valyti ausines WF-1000XM5 ir jų nepažeisti.

vėlesnė priežiūra
Ausinių valymas

Ausines valykite dažnai, kad jų būklė būtų optimali. Jei ausinių išorė arba įkrovimo dėklas yra nešvarus, nešvarumus nuvalykite minkšta sausa šluoste.

Programinės įrangos atnaujinimai

Atnaujinkite savo ausines naudodami naujausias programinės aparatinės įrangos versijas.

Naujausias programinės įrangos atnaujinimas

„Sony | Headphones Connect“ programėlėje matomi pranešimai, kai yra atsisiųstas naujas atnaujinimas.

Įsitikinkite, jos naudojatės atnaujinta naujausia programine įranga, nes taip bus pritaikytos visos klaidų pataisos ir patobulinimai.

Jei dar neturite„Headphones Connect“ programėlės, ją atsisiųsti galite naudodami toliau pateiktas nuorodas ir QR kodus.

Programinės įrangos atnaujinimai

Dažnai užduodami klausimai

Turite klausimų? Pirmiausia patikrinkite informaciją čia ir sužinokite atsakymus į kitų WF-1000XM5 ausinių naudotojų dažniausiai užduodamus klausimus.

Pagalbos vadovas
Žinynas

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie WF-1000XM5 ausines.

pagalba
Pagalba ir naujienos

Gaukite naujausios programinės įrangos atnaujinimo informaciją, naujienas ir pranešimus.